Někdy přijde chvilka, kdy máš chuť nechat svého přítele doma a užít si nejen pár hodin zábavy se svou kámoškou. Sice ráda se svým přítelem někam zajdeš, ale ráda si užiješ perfektní holčičí dny, kdy pořádně poklábosíte, zasmějete se a užijete si spoustu zábavy.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Někdy přijde chvilka, kdy máš chuť nechat svého přítele doma a užít si nejen pár hodin zábavy se svou kámoškou. Sice ráda se svým přítelem někam zajdeš, ale ráda si užiješ perfektní holčičí dny, kdy pořádně poklábosíte, zasmějete se a užijete si spoustu zábavy. Někdy ta hoďka na kafíčku nestačí a máte chuť uspořádat nějakou akci, která nebude jen hodinovou záležitostí.

Každou chvíli se konají různé akce, které jsou rájem pro pořádně paření. Užij si dámskou jízdu!

Každou chvíli se konají různé akce, které jsou rájem pro pořádně paření. Užij si dámskou jízdu!

Dámská jízda plná inspirace

Do svého nápadu kdy a kde uskutečníte dámskou jízdu, zapojte všechnu svou fantazii, ať je dámská jízda co nejlepší. Ovšem vždy nezapomínejte na to, že nápad se musí líbit vám oběma, aby byla dámská jízda opravdu pohodová a plná zábavy. Byla by pak škoda, kdyby jedna z vás byla otrávená a unuděná k smrti. Pokud vše dobře promyslíte a vyberete správný tip, bude vaše dámská jízda nezapomenutelná.

Dámská jízda v holčičím ráji

Není nad to, uskutečnit dámskou jízdu, neboli lépe řečeno nákupní jízdu, která je pro ženy to pravé ořechové. Hrabání v hadřících, očichávání pěkných vůní a důkladné vybírání kosmetiky nás prostě baví. Ovšem někdy je času tak málo, že navštívíme tak půlku a klidně zase můžeme jet domů. Proto je prima, pokud s kámoškou takovou dámskou jízdu plánujete, vyhledat vhodné a levné místo na ubytování. Hromada nákupních center zavírá až později a pokud zvolíte variantu s ubytováním, nemusíte se nikam hnát, abyste vše stihly proběhnout. Navíc můžete nákupní den zakončit návštěvou nějaké večerní akce a dámská jízda může pokračovat.

Dámská jízda plná relaxace

Parádní volbou je také ubytování, kde vše bude založeno na tom, abys s kámoškou nasbírala hodně síly, a pořádně jste si odpočinuly. Většina víkendových balíčků jsou za super cenu a obsahují toho poměrně dost, včetně příjemných procedur. Pokud byste měly zálusk na něco víc a nějaké kačky vám zbyly, můžete využít toho více, jelikož spousta takovýchto wellness center mají k dispozici i mnoho jiných uvolňujících procedur. Relaxační víkend můžete doplnit opět nějakou taneční akcí, nebo čímkoliv jiným, co vás zajímá.

Dámská jízda nabitá pařením

Každou chvíli se konají různé akce, které jsou rájem pro pořádně paření. Nesou se v různých hudebních stylech a mnohdy jsou konány na nějaké téma. Proto pokud chcete, aby vaše dámská jízda byla v tomto duchu, máte opravdu z čeho vybírat. Velkou výhodou je, že poměrně dost míst mívá akce, že ženy mají vstup zadara, případně uvítací drink, což se opravdu šikne. Zapátrejte proto na netíku a vyhledejte nějaké akce, které si nebude moci nechat ujít.

Dámská jízda pro odvážnější

Muži někdy rádi zajdou na zábavu, kde probíhá dámský striptýz, který je nejčastější. Někdy však bývají k mání zábavy, kde je striptýz určen naopak pro ženy. Nutno podotknout, že tato dámská jízda by nebyla zcela pro každého, jelikož někomu to vůbec nic neříká. Jestli máte s kámoškou chuť vyrazit za touhle akcí a omrknout vymakané chlápky, tak určitě zapátrejte a nějakou akci pro vás naleznete. A co vy kámošky? Jaký druh dámské jízdy volíte vy? Zažili jste nějakou dámskou jízdu, na kterou nezapomenete?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář