Líbí se ti dva nebo více kluků a nemůžeš se rozhodnout, který je pro tebe ten správný? Poradím ti několik způsobů, které ti pomůžou rozhodnout se pro jednoho.

avatar

Anna Krausová
Není důležité, co dokážeš ve škole, ale v životě.

Rozhodni se jen pro jednoho

Pozvi je ven

Jeden ze způsobů, jak se rozhodnout, je pozvat oba dva ven, abys je lépe poznala. Samozřejmě ne ve stejný den! Dokud se nerozhodneš, bavte se jen jako kámoši, jinak by to pro toho druhého nebylo fér. Ptej se ho na to, co tě zajímá, ale nezahrnuj ho jen samými otázky. Snaž se chovat především přirozeně a v pohodě. Nakonec, až přijdeš domů, si všechno v hlavě zrekapituluj a posuď, s kterým z nich ses cítila lépe. A máš vyhráno!

Poznej je díky sociálním sítím

Pokud jsi stydlivější, jsou tu i sociální sítě, přes které můžeš své idoly lépe poznat. Piš si s nimi třeba na facebooku nebo volej přes skype. Důležité je, abys je lépe poznala. Potom můžeš taky posuzovat podle toho, jak se k tobě chovají, který z nich se o tebe víc zajímá apod. Jen dávej pozor, abys ze sebe nedělala něco, co nejsi! Přes internet se všichni dokážeme chovat jako frajeři, ale uvědom si, že dřív nebo později s jedním z nich vyrazíš i ven a asi by pro něj bylo velkým překvápkem, kdyby ses najednou chovala úplně jinak. Je lepší být sama sebou než se přetvařovat a nemyslet při tom na následky!

Poraď se s tvojí BF

Každý den před kámoškou básníš o svých objevech, mezi kterými si nemůžeš vybrat, ale ještě tě nenapadlo požádat ji o pomoc? Tak to určitě zkus! Ona je přece jako tvoje sestra, které důvěřuješ, a určitě ti dokáže správně poradit. Řekni jí všechno, co o nich víš, aby si o nich mohla udělat obrázek, ale zkus omezit zamilované řečičky a idylky. Mohlo by se totiž snadno stát, že by se jí začali líbit také a to by přece tvé situaci zdaleka nepomohlo.

Soutěž

K dalšímu způsobu potřebuješ jen papír a tužku. Na papír si napiš pod sebe vlastnosti, které by tvůj ideální kluk měl mít. Nahoru si vedle sebe napiš jména kluků, mezi kterými se rozhoduješ. Teď si dělej k jménům čárky podle toho, jestli danou vlastnost mají. Kdo bude mít nejvíc čárek, vyhrál. Byla bys ale radši, kdyby přece jen vyhrál ten druhý? V tom případě už máš jasno, kterého opravdu chceš!

Pořád se nemůžeš rozhodnout…

Pokud nastane tahle situace, tak na oba rovnou zapomeň. Zřejmě ani jeden není ten správný. Ale nezoufej, aspoň máš teď zase možnost vyhlížet další kluky, se kterými už budeš mít třeba větší štěstí!

Když už se rozhodneš…

Naopak, pokud se rozhodneš pro jednoho z nich, nezapomínej na city toho druhého. Pokud jste se už lépe poznali a i on o tebe jevil zájem, neodbij ho jen tak ani ho nezačni ignorovat a už vůbec se mu nesnaž lhát! Každý máme právo slyšet pravdu! Řekni mu, že máš ráda někoho jiného. Pokud tě má taky rád, pochopí to a bude chtít, abys byla za každou cenu šťastná.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář