S přítelem jsme spolu už nějaký ten pátek, a proto pro mě žádost o ruku nebyla velkým překvapením. I tak jsem ale byla ze samotného aktu úplně naměkko. Tento příběh tak můžete brát inspiraci – a to nejen vy kluci.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Romantická žádost o ruku? Jde to i v dlouholetém vztahu

Když přijde žádost v pravý okamžik

Snad každý muž řeší, jak požádat o ruku svou vyvolenou. Je potřeba odhadnout ten pravý okamžik, sehnat dokonale padnoucí zásnubní prsten a zkrátka nic nenechat náhodě. S Martinem teď na podzim budeme už 5 let. Náš vztah trvá od mé střední školy. Já momentálně studuju na vejšce a on pracuje jako finanční ředitel v jedné firmě. Bydlíme v jeho bytě, který táhne víceméně sám. Já občas koupím nějaké potraviny nebo přispěju na vybavení domácnosti.

Martin mi neustále dává překrásné a originální dárky – většinou různé drobné šperky, doplňky nebo oblečení, ačkoliv vždy s úsměvem říkám, že si mě vůbec nemusí vydržovat. Přivydělávám si na brigádě a hodně mě dotují také rodiče, kteří ze společného bydlení měli nejprve obavy, ale já jsem jim dala najevo, že vše dobře zvládneme i při škole.

Letní dovolená v Tatrách

Na léto jsem se těšila, protože jsme plánovali dovolenou v Tatrách. Oba jsme velcí sportovní nadšenci – milujeme jak turistiku, tak spolu rádi šplháme po skalách. Martin tedy v červenci přišel a povídá mi: „Hele, Věrko, dostal jsem na 14 dovolenou, kdy vyrazíme na tu dovču?“ Sbalili jsme se během jednoho odpoledne a druhý den už seděli v autě směr Morava a sousední Slovensko.

Originální žádost a spousta dárků

Večer jsme se ubytovali v malebném penzionku a hned druhý den ráno vyrazili na Baníkov. Vyšplhali jsme až nahoru. Byla to námaha, ale za ten výhled to stálo. A pak to přišlo. Martin si přede mě klekl a vyslovil onu známou otázku, jestli se stanu jeho ženou. Neváhala jsem ani chvilku a již za několik vteřin se na mém prstu blýskal jednoduchý zlatý prstýnek s růžovým kamínkem. To nebylo ale vše, co si pro mě připravil – dostala jsem taky šperky Calvin Klein z klenotnik.sk a ještě jedno velmi milé překvapení, asi abych mohla dále kontrolovat, jak dlouho společně doopravdy vydržíme. Tím překvapením byly hodinky Luminox, které vybral zase tady. Teď už jen doufám, že naše pohádka bude trvat věčně a přeji každému, aby ho také potkalo takové štěstí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář