Ve světě erotických hraček se povídá, že Hello Touch bude novou nejlepší pomůckou na světě. Je minimalistická, ale dokáže velké věci. Díky ní tě pouhý dotek prstu přivede na pokraj extáze.

avatar

Tereza Dvořáková
Milovnice života a všeho příjemného, co přináší.

Právě přichází na trh

Tato sexuální hračka, která teprve přichází na trh, se stane pravděpodobně nejlepší erotickou pomůckou na světě. Hello Touch nahradí klasický vibrátor tím, že uvolní ruce a nebude třeba v nich nic držet. Stačí použít pouze naše prsty. Efekt vibrátoru bude nyní přístupnější.

Zažij příval extáze!
Vibrujícími prsty ti po těle může přejíždět tvůj partner nebo ty sama.
zdroj: gawkerassets.com

V čem je Hello Touch jedinečný?

Trik spočívá v tom, že novinka Hello Touch jsou nástavce na dva prsty, které pomocí pouhého náramku na zápěstí spustí vibrování a promění tak dotek prstu na zdroj přílivu nezapomenutelného orgasmu. Přitom ti při milostných hrátkách, ať už s partnerem nebo pouze při tvých, nebude překážet vibrátor, ale budete mít ruce volné.

Jeho ruce se promění na dva vibrátory

Pomůcka jistě pomůže mnoha párům. Tvůj sex bude mnohem zajímavější a vášnivější. Navíc co si budeme povídat, není to tak jednoduché nás ženy přivést k orgasmu. Nyní to bude jednodušší. Jen si to představ! Jeho prsty se promění na dva vibrátory, kterými se tě bude dotýkat po celém těle, především pak v intimních partiích. Navíc tvůj kluk bude potěšen tím, jak snadno tě udělá a že ti ke štěstí stačí jeho dva prsty. Stejně tak se můžeš svými vibrujícími prsty dráždit sama.

Lepší sex
S partnerem zažiješ lepší sex, který vás sblíží.
zdroj: media.tumblr.com

Chci to!

Kup si Hello Touch na internetu, nebo stačí vyčkat pár měsíců, než dorazí do českých obchodů. Pokud to ale vydržíme, že?

Příjemný design. Hello Touch je také samozřejmě oplachovatelný.
Příjemný design. Hello Touch je také samozřejmě oplachovatelný.
zdroj: techbox.sk

Já už se na tuto možná nejlepší erotickou pomůcku na světě velmi těším. Co ty?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář