Rozdíly lze najít všude a u ranního sexu tomu není jinak. Muži i ženy ho vnímají naprosto odlišně a kvůli tomu často nedochází ke kompromisům. Ranní sex je přitom prospěšný zdraví v mnoha směrech a nabije baterky na celý den. Proč ho muži ve velké míře zbožňují a ženy spíše volí jinou dobu pro milostné řádění?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Vlítnout na to hned, jak se člověk probudí? To není pro většinu z nás úplně voňavá a hezká představa.

Vlítnout na to hned, jak se člověk probudí? To není pro většinu z nás úplně voňavá a vzrušující představa.

Ranní sex z pohledu mužů

Muži ranní sex přímo milují. Ráno se totiž nejčastěji probouzejí v plné síle a zcela připraveni na milostné hrátky. Přes noc si stačili nasbírat dostatek energie, kterou právě ráno mohou využít. Navíc se většina mužů shoduje, že ranní sex je z jejich strany naprosto ideální a vzrušující. Když chtějí ženu originálně rozehřát, protože například den předtím navštívili sexshop, jsou pro ně ranní hodiny o to zajímavější. Mohou skvěle využít momentu překvapení! Milují totiž pohled na spící polovičku, kterou mohou příjemným škádlením probudit a v teplé postýlce se s ní pomilovat. A co si představit pod pojmem škádlení? O slovo se hlásí různé vibrátory, které jsou pro ženu zárukou opravdu vzrušujícího probuzení a velmi zajímavé snídaně. Mužům nevadí, že je partnerka rozcuchaná, neupravená a omačkaná od polštářů. Naopak jim to přijde velmi roztomilé. Berou to však také jako dobrý start pro nastávající den. Noc je sice pro ně také přijatelná, ale bezpochyby u nich ranní sex hraje prim a to ve všech směrech.

Ranní sex z pohledu žen

Ženy zase ranní sex z velké míry netěší. Noc je tedy pro ně lepší parťačkou, která díky šeru dokáže zakrýt nedostatky, s kterými si lámou hlavu. Brzké ráno naopak pouští dostatek světla a to se ženám příliš nelíbí. Dalším důvodem nesympatií k rannímu sexu je také větší možnost nečekaného vyrušení různého typu. Ovšem větší problém je v hygieně. Ženy nemusí ranní sex z důvodů, že nejsou umyté, nemají vyčištěné zuby, jsou neupravené a tak mají pocit, že jsou pro partnera nepřitažlivé, což samotní muži neřeší. Mimo jiné pak mohou mít dojem, že se partnerovi přestanou zcela líbit. Přitom tak jako tak se nedá vyhnout tomu, aby je partner viděl čerstvě probuzenou, ale při otázce sexu to bývá překážkou. Většinou je problémem hygiena a tu se snaží vyřešit rychlým úprkem do koupelny. Mezitím však může dojít u drahé polovičky k poklesu chuti, závěrem nulovému sexu. To lze však velmi snadno vyřešit. Feromony rozdráždí sexuální apetit na maximum a vrátí muže opět do hry.

Anketa

Co ty a ranní sex?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Je třeba nalézt kompromis

Ranní sex je skvělý, ale musí se nalézt vzájemné kompromisy, které milování po ránu umožní z obou stran. Žena si třeba může zkusit přivstat, odbýt ranní hygienu a vrátit se do postele připravená k milostným hrátkám. Jestli však partner nenechá svou polovičku odejít a začíná s mazlením i přesto, že se ženě příčí ranní zápach z úst, může v této situaci pomoci mentolový bonbon, případně žádné líbání. Kompromisem také může být společná ranní sprcha, ve které dojde k vzájemnému mazlení i erotickému provokování. Neváhej a zapoj i trošku kreativy, v čemž ti pomůže na jedničku sexshop. Různých hraček v něm najdeš celou řadu a motivace k rannímu dovádění je o to větší Po skončení společné ranní “hygieny” s předehrou už nic nebrání tomu na sex vlítnout a užít si ho v plné parádě.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář