Určitě sis všimla, že aktuální články a knihy se snaží nás ženy poučit o tom, jak si vlastně zajistit dokonalé rande, aniž by se nejednalo o pouhé hraní na city. Jen málo lidí v dnešní době klade důraz na to, jak příjemné je pro muže, když je žena nepolapitelná a oni musí o ni bojovat. Jak předejít případnému pláči a zklamání? Pouč se s Kámoškou.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Určitě sis všimla, že aktuální články a knihy se snaží nás ženy poučit o tom, jak si vlastně zajistit dokonalé rande, aniž by se nejednalo o pouhé hraní na city. Jen málo lidí v dnešní době klade důraz na to, jak příjemné je pro muže, když je žena nepolapitelná a oni musí o ni bojovat. Jak předejít případnému pláči a zklamání? Pouč se s Kámoškou.

Jak si přítele povodit tak, abys pro něj i po třech letech vztahu byla ta nej?

Chceš být pro přítele i po několika letech vztahu opravdu ta nej na světě? Staň s profíkem na rande!

Musí být žena jak hrad?

Po celé roky platí, že muži si ženu musí dobývat a jakmile mají jistotu, že už patří jenom jim, pomalu ale jistě ztrácí zájem. Před stovkami let to bylo všechno jiné. Kolikrát se bohužel stává, že spousta dívek a žen se snaží na muže upozornit natolik, že se ocitají na hranici zranitelnosti své hrdosti.

Pravidla pro rande bez hraní!

1) Jako první si pamatuj, že žena neoslovuje muže první – alespoň tak to platí u většiny mužů. Je dobré hrát nezájem, protože muži touží po tom, co mít nemohou. Je to to samé u nás – zakázané ovoce nás jednoduše láká o něco více, než to, které máme dovoleno. Pokud se máš setkat s přítelem, nebo klukem, který se ti líbí, nepros ho, aby tě vyzvedl, jednoduše počkej, až se ozve sám! Odborné studie a různé ankety dokazují, že rande, která se konají po čtvrtku, končí fiaskem, proto přijímej spíše ty nabídky, které jsou začátkem týdne.

2) Druhé pravidlo se jmenuje : žádné dárky a vlastní pozůstatky. Pokud si se svým přítelem šťastná, ale máš strach, že by se váš vztah mohl v blízké době rozpadnout nebo upadat, změň některé své zvyklosti. Možná ti přijde normální koupit klukovi parfém, čokoládu, nebo mu jednoduše zaplatit lístky na koncert, ale u mužů to tak neplatí. Kluk by mohl mít pocit, že si ho uplácíš. Kluka přilákáš tím, když bude mít pocit, že v jeho přítomnosti nejsi “usazená”. Nekupuj mu tedy dárky, pokud nemá narozeniny, svátek či nejsou Vánoce. To samé platí i o tvých osobních věcech. Až u něj přespíš, veškeré své pozůstatky si odnes opět domů. Jednoduše ho nech ujmout se vedení – bude překvapený!

3) Třetím pravidlem jsou vlastnosti, které po čase ve vztazích upadají a je hodně důležité si je udržet. Je jimi tajemnost, spontánnost a romance. Všechny tyto vlastnosti ti pomohou budovat silný vztah, který jen tak něco nerozboltí.
4) Placení! Určitě víš, že rande se neobejde bez šálku kávy, ledové zmrzliny, nebo návštěvou kina. Asi jako každou ženu či dívku tě napadne, kdo vlastně bude platit. V dnešní moderní době je většina žen zvyklá platit, i když si to nepřejí. Je hodně sporné hledat řešení, protože není spravedlivé nechat muže platit skutečně pokaždé, ačkoliv se to sluší. Měj na paměti, že když po tobě kluk v kavárně dvakrát zaplatí, můžeš po třetí lístky do kina klidně zaplatit i ty. Kluk se možná bude cítit trochu trapně, ale zase bude příště finančně schopnější a nebude mít obavy, že by pro tebe bylo klučičí placení zdravým trendem.

5) Pokud jsi osoba, která ráda plánuje dopředu, informuj o tom každého kluka, se kterým půjdeš na rande. Může se stát, že ti kluk slíbí, že ti zavolá a stejně nic, nebo je to opravdu se spožděním. Je dobré kluky upozorňovat na to, že si myslela, že se hovor uskuteční – příště si dá větší pozor. Nesmíš ale zapomenout na to, že nic se nesmí přehánět. Pokud vidíš, že tvé přehnané plánování kupředu kluka odrazuje, zkus zpomalit.

6) Neočekávej příliš! Kluci jsou prostě někde jinde, než ženy – stejné je to s jejich myšlením. Pokud se stane, že od něj budeš očekávat nějaký dárek a ono se tak nestane, zbystři! V takovém případě může klukovi připadat, že jsi příliš materialistická, tak není dobré se kvůli tomu urážet, nebo dělat scény. Uvidí v tobě silnou osobnost, kterou jen tak něco nesloží.

7) Chceš se na rande ujmout vedení? Na tom není nic špatného. Emoce mají fungovat oběma směry a opět kluka příjemně překvapíš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář