Máš chuť se anonymně zeptat zástupce mužského pohlaví? Zajímá tě, co si kluci vlastně myslí o holkách, jak je vnímají a jestli jim jde doopravdy pouze jen o sex? Po dlouhé době se mi povedlo přemluvit jednoho z mých velmi fajn kamarádů a ten je nyní všem kámoškám plně k dispozici! TAK DO NĚJ!!! Nepropsáni lákavou nabídku a ptej se Fildy v komentářích! První vár

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Máš chuť se anonymně zeptat zástupce mužského pohlaví? Zajímá tě, co si kluci vlastně myslí o holkách, jak je vnímají a jestli jim jde doopravdy pouze jen o sex? Po dlouhé době se mi povedlo přemluvit jednoho z mých velmi fajn kamarádů a ten je nyní všem kámoškám plně k dispozici! TAK DO NĚJ!!! Nepropsáni lákavou nabídku a ptej se Fildy v komentářích! První várku odpovědí na všechny dotazy můžeš čekat už 18. července v pondělí!

Filda našel odvahu a nyní odpovídá na dotazy čtenářek serveru Kámoška.cz. Zeptej se ho v komentářích i ty!

Filda našel odvahu a nyní odpovídá na dotazy čtenářek serveru Kámoška.cz. Zeptej se ho v komentářích i ty!

Filda se ti představuje

Tak to jsem prostě já!

Tak to jsem prostě já!

Jméno: Filip Matějíček
Přezdívka: Fyl / Mates
Věk: 19
Znamení: Vodnář
Stav: Nezadaný
Bydliště: Ústí nad Labem

Zájmy: cyklistika, příroda, vodáctví
Oblíbená music: Mandrage, Divokej Bill, 100 zvířat
Oblíbený film: Transformers, Kokosy na sněhu
Oblíbené jídlo: lasagne, pizza, zmrzlina

Motto: “Nevyhraje ten, kdo je lepší, ale ten, kdo na to má.”
Životní cíl: “Odstěhovat se do Kanady.”

Oblíbený typ holek: citlivé, věrné, vstřícné
Nejdelší vztah: nestojí za řeč

Málo kluků se to bojí přiznat, ale já mezi ně tak nějak nepatřím. Věřím na lásku na celý život, mám rád romantiku (ale nic se nemá přehánět) a dokážu důvěřovat lidem, jenž se ke mně chovají férově. Vážím si ve vztahu věrnosti, na což jsem bohužel i doplatil. Tak jako tak ale po světě určitě chodí ta jedna, na kterou každý čeká. Důležité je mít oči otevřené a nebát se ve správný moment říct, co má člověk na srdci. Moc rád odpovím na všechny vaše dotazy a doopravdy se nebojte ptát na vše, co vás jen zajímá. Jsem hodně otevřený a upřímný člověk. Pokud tím navíc někomu pomůžu, budu moc rád!

Odpovědi na vaše dotazy

Filip odpověděl na první várku vašich dotazů, tak neváhejte a ptejte se dál!

1) Ahoj Fildo, chtela jsem se zeptat, proc si vy kluci tak potrpite na to, aby holka po oralnim sexu to sperma spolkla? Chce to snad kazdej kluk!

Ahoj Martino, osobně si na to moc nepotrpím, ale dle mého názoru je to takové příjemné a vzrušující zakončení. Určitě do toho holku nemůžeme nutit, ale ukáže nám to, že ji doopravdy přitahujeme, chce se nám zavděčit a asi to z nás zkrátka udělá zas o trošku větší samce :-) . Důvodů může být hodně. Já to beru jako důkaz toho, že jsme si s tou dívkou hodně blízcí, když už si ochutnáváme a polykáme tělesné tekutiny.

2) Proč si kluci na internetu chtěj povídat jen o sexu?

Tak to úplně nevím Nikol, ale řekl bych, že je to takové vděčné a zároveň dost zábavné téma. Pokud ho člověk umí probrat na úrovni a s vtipem, tak je ta komunikace i přínosná. Skoro bych ale řekl, že kluci u počítače vyhledávají zábavu a relax, což pro něj sex je. Nechtějí proto rozebírat nějakou historii, kulturu a podobně. Když už s nějakým klukem ale chodíš a on to s tebou myslí vážně, tak máte témat už hromady.

3) Co se ti na holkách líbí a co na opak ne?

Možná to bude zvláštní odpověď, ale líbí se mi, když má holka energii. Zkrátka když je hodně aktivní, nápaditá a den s ní je plný zážitků. Na druhou stranu zase nesnáším, když holka jen sedí doma na zadku a nic nedělá.

4) Proč kluci chtějí hlavně takové ty namyšlené holky (“pipinky“), nebo se mi to zdá?

Pipinky jsou pro ně jednoduché, většinou si nestěžujou a zároveň dobře vypadají. Na druhou stranu pipinky přitahují hlavně mladé kluky, kterým se brzo na ně názor změní. Plnohodnotný vztah vyžaduje mnohem víc, než může pipinka dlouhodobě nabídnout :-) . Tyhle holky jsou atraktivní zkrátka jen na první pohled a nějakým klukům to prostě stačí.

5) Líbí se vám, když má holka na obličeji tunu makeupu, nebo když je jen trochu namalovaná, nebo vůbec?

Záleží na situaci, kdy třeba na diskotéce výrazný make-up doopravdy zaujme a je hodně sexy. Pokud je holka přemalované na nákup do Tesca, tak to působí směšně. Radil bych tedy holkám se vždy líčit podle situace a líčit se jen v případě, že to doopravdy umí. Zmalované holky, které to s make-upem neumí, tak to je hrůza.

6) Co si myslis, ze je ve vztahu nejdulezitejsi a jestli zalezi na tom, jestli maji oba spolecne konicky, sdileji nazory, nebo jen proste staci, aby si rozumeli a meli se radi?

Ve vztahu je nejdůležitější umět dělat kompromisy a snažit se pochopit toho druhého. Výhledově se hodí i společné nahlížení na svět, ale není to předpoklad kvalitního vztahu. Protiklady se přece jenom přitahují. A úplně nejdůležitější je láska, což pochopitelně nedokážu popsat :-) .

7) Jak velkou roli hraje ve vztahu sex, jestli je to pro tebe dulezitou casti vztahu a jak dlouho by jsi byl ochotny cekat na holku s jejim prvnim sexem? Mesic, pul roku, rok?

Sex je podle mě docela důležitý, protože fyzická stránka musí fungovat. Stejně jako si ale nedovedu představit vztah bez sexu, tak si nedovedu představit sex bez vztahu. Jinak ze zkušenosti jsem ochotný čekat tak ten půl rok, pochopitelně ale záleží na věku a zkušenostech té dívky. Když by to byla patnáctiletá panna, budu čekat klidně déle. Pokud zkušená dvacítka, asi bych si přišel divně, kdyby mě ani po roce nechtěla v posteli.

8 ) Myslis si, ze by partneri meli byt zaroven kamaradi?

Ani náhodou, kamarádství do vztahu nepatří a nevěřím na takové ty vztahy, které se z přátelství přehouply do velké lásky. Musí tam být ta jiskra a nejistota, což přátelství neobsahuje.

9) Myslíš si, že kluk a holka mohou být jen kamarádi? Třeba i nejlepší?

Myslím si Káťo, že určitě můžou v momentě, kdy jeden druhého fyzicky nepřitahuje. Pokud jsou tam ale vzájemné sympatie, vždy je tam riziko nějakého úletu minimálně. V horším případě z toho může být i zlomené srdce a velký smutek. Přátelství je v tomhle hodně zrádné.

10) Dokázal bys holku uhodit? A co si o tom myslíš?

Pokud by se nejednalo opravdu o nějakou sebeobranu, tak určitě ne. Pokud někdo použije při hádce násilí (klidně i holka), tak mi to přijde hodně nevyzrálé a jak z noční můry. Násilí do vztahu prostě nepatří!

11) Ahoj, chtěla bych s tě zeptat jestli,když lížeš holce dole tak ti nevadí její výtok,ale né ten co vyteče přitom,ale třeba ,když ji sundáš kalhotky a ona tam má výtok tak jestli tě to rajcuje atd.?

Ahoj Terýsku, v jednotlivých typech výtoku se až tak nevyznám, ale pokud je ta holka čistotná (a já to vím) a ten výtok nějak nezapáchá a podobně, tak jsou tělesný tekutiny pro kluky celkově vzrušující záležitost, takže to rajcuje určitě i mě včetně všeho, co k tomu patří. Pohled na vlhké kalhotky, na kterých je vidět vzrušení z předchozího mazlení a škádlení, je prostě fajn :-) .

12) Čau Fildo. Mám takový problém. Chodím s klukem už rok a teďkom je pořád doma a volá s kamarádama a hraje ty ,, pošucké hry “ ¨(Metin apod.) Mi ani nenapíše , vždycky mu první napíšu já a on jenom hrubě odfrkne. Co mám s ním dál dělat ? Děkuji za odpověď.

Ahoj, nejsi jediná holka, které tohle vadí, ale předpokládám, že tvůj kluk je docela mladý, třeba takových 14 až 16 let maximálně. Pak už kluky totiž většinou víc baví sex :-) . Pokud už jste spolu déle a on je drzej, tak bych ho nechal vydusit. Zkus se mu také chvilku nevěnovat a naznačit mu tak, že ti to vadí. Pokud nechceš být až tak “drsná”, tak mu to pouze bez nějakých řečí kolem sděl. Pak už je tah na něm.

13) Myslíš že když mi je čtrnáct mám šanci u devatenástiletého Jirky ????

Týnko, já v tom nevidím problém. Vy holky dospíváte rychleji a pokud si s Jirkou rozumíš a on nehledá vyloženě někoho staršího, tak šanci máš. Jen se připrav na to, že ve vztahu pravděpodobně nebudeš dominantní.

14) Ahoj myslíš že klukovi bude vadit že poslouchám Rap ???

Pokud to není nějaký úplný odpůrce, tak určitě ne. Je to moderní hudba, i já si občas něco z rapu poslechnu, ale ne moc teda. Když svůj hudební vkus tomu klukovi necpeš a jste vzájemně tolerantní, tak to nikomu normálnímu nemůže vadit!

15) Ahoj , chtěla bych se zeptat jestli mají kluci radši ty BLBKY Z FACEBOOKU , co tam sedí pořád a kdykoli si s ní může psát ( fotky v zdrcadle, duck face,..) nebo spíš ty zajímavější co maj 2, 3 fotky a moc tam nejsou.

Sice je to asi ohraná odpověď, ale koukni na odpověď pod otázkou číslo 4. Záleží na věku, ale já osobně preferuji to, když si o holce můžu sám zjišťovat info a fotky získávat postupně. Úplně “odhalené” holky mě moc nepřitahují a nelákají objevovat. To ale nic nemění na tom, že na nějaký ten duck face se prostě čas od času rád podívám.

16) Ahoj:) porad mi měla by se holka s klukem rozejít, když jí podvede?:(

Ivet a co je u tebe podvod? Pusa? Flirt? Sex? Na tohle není lehká odpověď, ale řeknu ti jedno. Pokud by se člověk měl řídit rozumem, tak se po podvodu vždy rozejde. Většinou se ale řídíme srdcem a ve vztahu, co má nějakou přidanou hodnotu dlouhodobě, nevěru odpouštíme.

17) Ahojky Fildo…Chtěla bych se zeptat jestly 1,klukum vadi u holek mala prsa…? …2,jaky styl holeni intimnich partii se klukum libi -prouzek,uplne vyholene atd..) ….3, jake spodni pradlo maji kluci nejradsi? -tanga,krataskove atd..)…4, vadi klukum kdyz museji mit kondom???…

Nikčo, to je mi teda otázek :-) . Malá prsa nevadí, pokud jsou adekvátní k postavě. Když je hubená holka, nečekáme velká prsa. Pokud je ale holka při těle, což se nějakým klukům líbí, musí k tomu mít alespoň nějaké hezké trojky. Pokud jde o styl holení, tak většina kluků v mém okolí preferuje vyholené, ale proužek je super podle mě. Takže záleží, ale naštěstí to není věc, která by nešla podle vkusu toho kluka rychle změnit :-) . Kluci chtějí sexy spodní prádlo podle postavy té holky. Krásný zadeček si může dovolit zařízlá tanga, plnější postavičky vyžadují kraťáskové kalhotky, co tomu dole dají tvar. Hlavně ty sama se v tom musíš cítít dobře, vycítíme to. Kondom klukům při nějakém sexu na jednu noc nevadí, pokud jsou zodpovědní. Spíš jim vadí v momentě, kdy s tou holkou chodí a spí delší dobu.

18) Tím podvodem myslím sex.. Ale co je vůbec podle kluků podvod? Flirt? Pusa? Sex?

Ivetko, tohle není podle kluků, ale podle člověka konkrétně, takže těžko říct. Já osobně považuji za podvod vše, co by vadilo mně. Takže třeba už i nějaký vážně myšlený a cílený flirt.

19) Ahoj chtěl bych se zeptat jak kluka nejúčiněji nabalit.Třeba když semi líbí na ulici nebo v parku, děkuju

Lindo, v tomhle ti absolutně nejlépe poradí knížka Jak na kluky, sám jsem do ní dával pár rad :-) .

20) Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli ti taky vadí menší prsa?? U nás ve třídě kluci letí jen na velký prsa…a já je samozřejmě nemám. Bude mi patnáct a mam číslo podprsenky 75 A. A proto se bojím na moje poprví,že mému klukovi budou vadit menší prsa.

Mio, malá prsa mi určitě nevadí, záleží pouze na tom, zda-li sedí k postavě. Tady bych se vrátil k mé odpovědi u otázky číslo 17. Tvého poprvé bych se s takovým poprsím vůbec nebál, menší prsa jsou také sexy.

21) Proč kluci nechtějí do vztahu s holkama se kterýma spí jen tak pro zábavu? V čem je problém? Docela tím lámou srdce..

Barborko, skoro bych řekl, že sis dokázala sama odpovědět. Nechtějí vztah, protože s nimi spí jen pro zábavu. Nehledají nic vážného a problém je v tom, že si nechtějí vytvořit citovou vazbu, což se pak následně hodně těžko mění. Dávej si na takové pozor a srdce si ochraňuj.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Danniele

  Pokud se dva baví o sexu na úrovni a s humorem může z toho vyjít i ponaučení, tak z téhle odpovědi jsem se pobavila, krásně napsané :D :D

 • simone

  ahoj Fildo, chtěla jsem se zeptat: líbí se klukum holky s brýlema?

 • Nikola

  dekuju!!! moc si mi pomohl :-)

 • Barbora

  Proč kluci nechtějí do vztahu s holkama se kterýma spí jen tak pro zábavu? V čem je problém? Docela tím lámou srdce..

 • mia

  Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli ti taky vadí menší prsa?? U nás ve třídě kluci letí jen na velký prsa…a já je samozřejmě nemám. Bude mi patnáct a používám podprsenku 75 A. A proto se bojím na moje poprví,že mému klukovi budou vadit menší prsa.

 • mia

  Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli ti taky vadí menší prsa?? U nás ve třídě kluci letí jen na velký prsa…a já je samozřejmě nemám. Bude mi patnáct a mam číslo podprsenky 75 A. A proto se bojím na moje poprví,že mému klukovi budou vadit menší prsa.

 • Linda

  Ahoj chtěl bych se zeptat jak kluka nejúčiněji nabalit.Třeba když semi líbí na ulici nebo v parku, děkuju ;)

 • Ivet

  Tím podvodem myslím sex.. Ale co je vůbec podle kluků podvod? Flirt? Pusa? Sex?

 • Terez

  Ahoj,musim uznat ze mas odvahu. Moc kluku by si sem asi fotku nedalo. Nic mene si myslim ze tyhle veci sou u kazdeho individualni, a mozna je lepsi se rovnou zeptat pritele. Alespon ja to tak delam. Koukam ze mame podobne nazory a zajmy,pises ze si nezadany. Tak se kdyztak ozvi. T.

 • Nikola

  Ahojky Fildo…Chtěla bych se zeptat jestly 1,klukum vadi u holek mala prsa…? …2,jaky styl holeni intimnich partii se klukum libi -prouzek,uplne vyholene atd..) ….3, jake spodni pradlo maji kluci nejradsi? -tanga,krataskove atd..)…4, vadi klukum kdyz museji mit kondom???…

 • Ivet

  Ahoj:) porad mi měla by se holka s klukem rozejít, když jí podvede?:(

 • Linda

  Ahoj , chtěla bych se zeptat jestli mají kluci radši ty BLBKY Z FACEBOOKU , co tam sedí pořád a kdykoli si s ní může psát ( fotky v zdrcadle, duck face,..) nebo spíš ty zajímavější co maj 2, 3 fotky a moc tam nejsou.

 • Týnka

  Ahoj myslíš že klukovi bude vadit že poslouchám Rap ???

 • Týnka

  Myslíš že když mi je čtrnáct mám šanci u devatenástiletého Jirky ????

 • MIn.

  Čau Fildo. Mám takový problém. Chodím s klukem už rok a teďkom je pořád doma a volá s kamarádama a hraje ty ,, pošucké hry ” ¨(Metin apod.) Mi ani nenapíše , vždycky mu první napíšu já a on jenom hrubě odfrkne. Co mám s ním dál dělat ? Děkuji za odpověď :(

 • Terýsek

  Ahoj.chtěla bych s tě zeptat jestli,když lížeš holce dole tak ti nevadí její výtok,ale né ten co vyteče přitom,ale třeba ,když ji sundáš kalhotky a ona tam má výtok tak jestli tě to rajcuje atd.?

 • Káťa

  Ahoj :) . Zajmalo by mě: 1) myslíš si, že kluk a holka mohou být jen kamarádi? třeba i nejlepší? 2) dokázal bys holku uhodit? a co si o tom myslíš? Asi je to ode mě všechno, tak já ti děkuju Fildo, měj se ;) .

 • Rose

  Ahoj, me by zajimalo 1.Co si myslis, ze je ve vztahu nejdulezitejsi a jestli zalezi na tom, jestli maji oba spolecne konicky, sdileji nazory, nebo jen proste staci, aby si rozumeli a meli se radi? 2. Jak velkou roli hraje ve vztahu sex, jestli je to pro tebe dulezitou casti vztahu a jak dlouho by jsi byl ochotny cekat na holku s jejim prvnim sexem? Mesic, pul roku, rok? 3. Myslis si, ze by partneri meli byt zaroven kamaradi? Dekuju za odpovedi a omlouvam se, ze je text bez hacku a carek, pisu z mobilu.

 • Lucka

  Ahoj..Tak, já se teda zeptám. :-) 1)proč kluci chtějí hlavně takové ty namyšlené holky (“pipinky”), nebo se mi to zdá? 2)Líbí se vám, když má holka na obličeji tunu makeupu, nebo když je jen trochu namalovaná, nebo vůbc? :-) Dííky

 • Nikol

  1,proč si kluci na internetu chtěj povídat jen o sexu?
  2,co se ti na holkách líbí a co na opak ne?

 • Martina

  Ahoj Fildo, chtela jsem se zeptat, proc si vy kluci tak potrpite na to, aby holka po oralnim sexu to sperma spolkla? Chce to snad kazdej kluk!