Dnešní moderní doba je taková, že dívky sní o krásné svatbě, kde budou mít dlouhé bílé šaty, kdežto moderní ženy si svatbu zakazují. Představa, že budou žít s jednou osobou a sdílet jednu domácnost je děsí. Protože je každá žena individuální, možná právě ty toužíš po skvělé svatbě.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Dnešní moderní doba je taková, že dívky sní o krásné svatbě, kde budou mít dlouhé bílé šaty, kdežto moderní ženy si svatbu zakazují. Představa, že budou žít s jednou osobou a sdílet jednu domácnost je děsí. Protože je každá žena individuální, možná právě ty toužíš po skvělé svatbě. A jaké jsou vlastně tvé šance, že se jednou staneš krásnou něvěstou?

Jaká je pravděpodobnost, že jednou budeš nevěsta?

Jaká je pravděpodobnost, že jednou budeš nevěsta?

Pravděpodobnost svatby v bodech

1) Každá země je jiná. Je ale pravdou, že některé ženy se stěhují do zahraničí – pro ty máme také novinku. Jejich šance na svatbu před dosažením věku 40 let je 86 procent, pokud jde o muže, je to 81 procent

2) Máš-li vysoké IQ, je tu šance na svatbu vyšší o 29 procent, než mají osoby s nízkým IQ.

3) Kámoška pomáhá i vyspělým ženám. Pokud jsi rozvedená, tvoje šance, že se znovu vdáš se pohybují okolo 75 procent. Smutná zpráva je, že rozvodovost pro druhé manželství je ještě vyšší, než u manželství prvního.

4) Trpěla jsi v mládí nadváhou? Pokud ne, tvé šance na krásnou svatbu se zvyšují o 20 procent, kdežto dívky, které jako mladé nadváhou trpěly, si ženicha neseženou tak snadno. Co se mužů týče, u těch bez nadváhy je šance na ženění o 11 procent vyšší, než u mužů s nadváhou.

5) Pokud jsi ve věku 14 let žila s oběma svými biologickými nebo adoptivními rodiči, zvyšuje se tvá šance na provdání o 12 procent více, než u těch, které s nimi nežily. Rozvedená rodiny totiž v dívkách zanechávají vzpomínku na nedokonalosti v manželství a jeho chyby, a proto tyto dívky s případnou svatbou otálí. Smutnou zprávou ale je, že toto nemá žádný vliv na míru rozvodovosti.

6) Jsi křesťanka a věříš v boha? Pokud ano, šance o chůzi k oltáří je zde opět o 19 procent vyšší než u ateistů.

7) Dokončila jsi střední a vysokou školu a patříš mezi žákyně, které učení neflákají?! Jen tak dále, protože tím se šance na svatbu zvyšují o 9 až 14 procent. Dívky, které nedokončily střední školu jsou na tom v tomto měřítku tedy už podstatně hůře. Pokud jsi se svým partnerem sdílela lavici ve škole, jsi zvyklá ho vídat denně, tudíž jsi i připravená na to sdílet s ním své okamžiky po dlouhou dobu.

8 ) Začala jsi poprvé žít se svým klukem? Jestli ano, je tu 65 procentní šance, že se do pěti let vdáš. Pokud se tak nestane, tak zbylých 35 procent znamená, že ho nejspíše zastřelíš za to, že si neustále nedokáže zapamtovat koupi toaletního papíru.  :-)

9) Patříš mezi svědomité slečny? Uvědomělé dívky mají o 50 procent větší šanci, že se provdají. Rozumní a disciplinovaní lidé totiž dokáží lépe chápat a dodržovat normy a pravidla, ve vztazích je poté méně problémů a na svatbu se nenechá dlouho čekat.

Tak jak jsi na tom? Já nevím jak vy, ale procentům jsem nikdy moc nevěřila, takže i vy raději berte jednotlivé body s nadhledem.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář