Láska je krásná věc, ale aby všechno fungovalo, je k tomu zapotřebí dvou lidí. Jenomže co když jsou v tom vlastně nakonec tři?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Proč tě tvůj partner podvedl? Tady je 5 důvodů

Zlomené srdce

Většině z nás by se jistě hodila nějaká ta věštící koule, abychom si před každým vztahem mohli zjistit, jak to dopadne. Vyvarovat se zlomenému srdíčku bychom rády všechny, ale bohužel je to věc, která patří k riziku vztahu. Je mnoho důvodů, proč chlapi podvádějí, i když ať už na svou obhajobu řeknou cokoliv, vždycky to budou jenom výmluvy. Víš, jaké všechny hovadiny od nich můžeš slyšet jako výmluvu? Přečti si seznam níže, abys byla připravená na všechno.

1. „Vždyť šlo jenom o sex.“

Ano, s tou holkou si sice sem tam užíval, ale z celého srdce miluje jenom tebe. Pro tebe by udělal první poslední, protože ty jsi jeho jediná, kdežto ta konkubína je jenom chvilková záležitost. Nenech si nic takového nabulíkovat. Za chvíli by si taky mohl zařídit harém a mít na každý den jinou ženskou, stejně jako slipy. Vždyť totiž jde přeci jen o sex, ne?

2. On chtěl poznat i jiné ženy

A podat si s nimi ruku a představit se, bohužel nestačilo. Pokud jste spolu od školky a v sexu opravdu poznal jenom tebe, potom je to na pováženou. Samozřejmě ho ani tak nic neomlouvá, ale faktem je, že je před svatbou lepší poznat vícero partnerů, aby se mohlo porovnávat. U mužů je navíc tohle „biologicky“ dané. Tedy alespoň se tím rádi obhajují – protože oni přeci musí rozsít svoje sémě a zachránit vymírající lidstvo, ne?

3. Ví, že mu to odpustíš

Ví, že už jsi mu odpustila jednou, takže proč bys mu neměla odpustit podruhé? Nebo potřetí, počtvrté? Chlap, který ví, že ho miluješ natolik, že jsi ochotná mu odpustit i kdejakou zradu, se jí také bude dopouštět. Je si tebou totiž tak jistý, že už ti nepotřebuje nadbíhat nebo se o tebe starat. Ví, že k tobě se může vrátit vždycky.

4. On se prostě nudil

A tak si našel milenku. Protože dneska je to jednoduché, jako facka. Některé ženy jsou velmi ochotné stát se pouhým sexuálním potěšením ženatého nebo prostě zadaného muže. Dokonce na to fungují i seznamky. No, a když je to tak jednoduché, ale zároveň vzrušující, tak proč by to taky neměl zkusit? Pobavit se? Zažít nějakého to vzrůšo?

5. Jeho kamarádi taky podvádí

Pokud tvůj kluk vidí u svých kamarádů nebo třeba i u autority, jako je třeba otec, že podvádějí a zároveň jim to prochází, tak to chce taky zkusit. Nechce být pozadu, nebo chce třeba jen zjistit, co na tom ostatní vidí. A když to dělají oni, tak je to asi v pořádku, ne? Navíc, když to prochází jim, tak proč by nemělo jemu?

Nevzdávej se

Zlomené srdce opravdu bolí, ale není to důvod, abys házela flintu do žita. Ne všichni kluci jsou stejní a určitě se mezi všemi těmi fešáky najde jeden věrný a spolehlivý pro tebe. Jen ho musíš odhalit dřív, než ti ho vyfoukne nějaká jiná. Nebo jinej.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář