Podle odborníků (zajímalo by mě jakých) každá z nás čas od času orgasmus předstírá, aby svému miláčkovi zvedla sebevědomí. Pouze velmi zkušený a vnímavý muž dokáže tenhle podvod na ego odhalit. Ze začátku možná nevinné lhaní dokáže časem udělat nepěkné šrámy na jinak hezkém vztahu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Podle odborníků (zajímalo by mě jakých) každá z nás čas od času orgasmus předstírá, aby svému miláčkovi zvedla sebevědomí. Pouze velmi zkušený a vnímavý muž dokáže tenhle podvod na ego odhalit. Ze začátku možná nevinné lhaní dokáže časem udělat nepěkné šrámy na jinak hezkém vztahu. Rozhodla jsem se zeptat několika kámošek a několika kámošů, abych zjistila, co si o předstírání ženského orgasmu myslí obě pohlaví.

Ach, byl jsi doopravdy úžasnej! Byla to jízda, na kterou jen tak nezapomenu. Dva orgasmy během jednoho čísla, to už jen tak nezažiju!

Wow, byl jsi úžasnej! Byla to jízda, na kterou nezapomenu. Dva orgasmy během jednoho čísla, to už jen tak nezažiju!

Honba za orgasmem

Ze zkušenosti mi přijde, že ženský orgasmus se svým způsobem nepředstavitelně přeceňuje a zveličuje. Stejně tak jeho předstírání. Milování a sex pro mě může být krásný, i když zrovna nedosáhnu pokaždé vrcholu. S klukem, co se ze všech sil soustředí na uspokojení partnerky, to většinou nedopadá dobře. Jeho úmysly jsou sice většinou dobré – chce pouze uspokojit někoho, na kom mu záleží. Ve skutečnosti pouze malé procento holek dosáhne orgasmu při každém milování. Některé z nich mají orgasmus pouze při masturbaci, jiné vzrušuje pouze orální sex a ostatní k tomu zkrátka potřebují mnohem víc času, než je kluk schopný vydržet. Předstírání orgasmu se pak vyloženě nabízí, třebaže většina lidí bere předstírání čekoholi jako určitou formu lži či zrady. A jaké jsou nejčastější důvody pro předstírání orgasmu:

 • Snaha udělat partnerovi “radost” a zvýšit mu sebevědomí.
 • Zkrátit to utrpení v podobě nudného a nekvalitního sexu.
 • Neschopnost dosáhnout orgasmus při klasickém pohlavním styku.
 • Strach se úplně odevzdat partnerovi.
 • Touha ze sebe udělat nymfomanku a sexuální dračici.

Napadají tě ještě nějaké další důvody, které například máš ty sama? Našla jsi se v některém z bodů?

Jak předstírat orgasmus?

Každá z nás prožívá orgasmus úplně jinak, mezi takové základní poučky patří jednoznačně hlasitější a intenzivnější vzdychání, dostatečně impulsivní pohyby, zavřené oči a další. Pozor na výraz obličeje! Ostatně většina z nás ví, jak prožívá opravdový orgasmus. Navíc zůstej v roli i po orgasmu, musíš vypadat dostatečně “zničeně”. I tak se mi ale povedlo najít video, které poradí těm méně zkušeným. Berte s nadhledem!

Video: Jak předstírat orgasmus? (anglicky)

Holky o předstírání orgasmu

Zeptala jsem se několika svých kámošek na předstírání orgasmu a byla jsem moc zvědavá na to, jak odpoví. Co mě ale překvapilo je fakt, že na frekvenci předstírání orgasmu nemá vliv to, zda-li má holka stálého partnera či ne. Abych nezapomněla – zajímal mě názor i trošku starších žen, takže jsem se zeptala i své kadeřnice :-) , je to poslední odpověď.

Kamča – 19 let
Předstírání orgáče mi přijde jako taková milosrdná lež, které když se umí dobře zahrát, tak nikdy nikomu neublíží. Když to nepřeženeš, kluk nikdy na nic nepřijde a příště se snaží třeba zase o něco víc. Nepředstírám nějak často, spíš jen tehdy, když nemám na nějaký dlouhý sex tak velkou chuť. To se ve vztahu pochopitelně stává, vždycky nemůžou být ty dva naladění na stejnou vlnu.

Elďa – 22 let
OK, pochopitelně jsem předstírala už někdy, to je dost dávno. Zjistila jsem, že to je blbost na entou tohle dělat. Dovedeš si představit, jak by ses cítila, kdyby orgasmus předstíral kluk? To by nebylo úplně fér a mě nebaví kluka takhle namotávat. Ve všem je komunikace a já orgasmus až tak nějak vyloženě nevyžaduju. Jasně, když se povede, nemá to chybu, ale hezký milování si dovedu představit i bez něj.

Eva – 17 let
Nikdy jsem to neměla zapotřebí. Párkrát jsem se o tom s klukama pochopitelně bavila, ale když má rozum, tak to pochopí. My holky to máme zkrátka jinak nastavený. Předstírání mi přijde jako lež.

Janina – 19 let
Počkej, počítám… tak jednou za měsíc to asi udělám. Jde jenom o zvuk, nic jinýho v tom nevidím. Pokaždé mám k tomu navíc jiný důvod, většinou je to ale snaha ukázat, že nejsem až takové amatérka. Dělat to furt? To je ve vztahu asi něco špatně. Orgasmus si my holky zasloužíme, tak proč ho předstírat???

Jana – 36 let
K tomuto téma mám rozhodně co říct, protože jsem pravděpodobně ta nejhorší herečka na světě. Kdykoli jsem orgasmus předstírala, vždy se na to přišlo. Tuto fyzickou reakci zkrátka neumím dostatečně dobře demonstrovat. Už to nedělám, vždy mi to jen zkazilo klidně i celý vztah. Manžel je šikulka, pokud víte, co tím chci říct.

Kluci o předstírání orgasmu

Od kluků jsem čekala možná trošku peprnější názory, protože většina z nich předstírání orgasmu bere jako obrovskou lež. Docela mě překvapilo, že to není až tak horké.

Honzík – 19 let
Pffff, nějakou lehčí otázku na skladbě nemáš? No dobře no, asi takhle! Předstírání orgasmu by mě dokázalo pořádně naštvat, na druhou stranu pochybuju vo tom, že bych na to přišel. Když si nejsem jistej, tak se tý slečny normálně zeptam. Je už pak na ní, jak si to okomentuje.

Bob – 22 let
Mi přijde vždycky funny, jak se z toho dělá věda. Je to blbost! Holky, určitě to nedělejte! Připravíte se tím jenom o kvalitní sex, kterýho není nikdy dost :-) .

Pája – 18 let
Předstírání orgasmus jsem zažil u svojí bývalky a nikdy jsem nepochopil, proč to dělala. Na milování si nikdy nestěžovala, neustále si moje výkony pochvalovala a já věřil tomu, že k sobě zkrátka hezky sedneme. Nezanedbával jsem z mého pohledu nic, mám rád mazlení, partnerce se věnuji a nejsem sobec. I tak se mi ale prakticky chvilku před rozchodem přiznala, že orgasmus jen předstírala. Do teď nevím, jestli mi tím chtěla jen dodatečně ublížit, nebo to byl záchvat upřímnosti, která jí dlouhodobě v jiných věcech chyběla.

A co si myslíš o předstírání orgasmu ty?

Rozebírat negativní dopady předstírání orgasmu na vztah je asi zbytečné. Nějaké obviňování také není úplně na místě. Na prvním místě musí být vždy dostatečná komunikace ve vztahu a snaha obou něco změnit. Neváhej a napiš dolů do komentářů, co si o předstírání orgasmu myslíš ty. Jsem moc zvědavé i na názory kluků a mužů. Moc dobře vím, že jich na Kámošku chodí relativně dost :-) . Lajkujte a sdílejte, ať nasbíráme o předstírání orgasmu co nejvíc různorodých názorů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Márty

  Muži by měli pochopit, že se od žen ve spoustě věcí liší, především co se sexuálních věcí týče. Jak už tu bylo opakovaně řečeno – všechno je o komunikaci a dá se nějakým způsobem vyřešit. Na tohle téma jsem se s kamarádkami několikrát bavil. Překvapilo mě, kolik z nich orgasmus předstírá. Hodně jich říká, že orgasmus ke styku nepotřebují, což my muži těžko chápeme, a proto nám tím chtějí udělat radost. Můj názor na předstírání orgasmu je určitě negativní. Je to lež jako každá jiná. Podle mě žádná “milosrdná lež” neexistuje. Ženu takový sex přestane dříve nebo později bavit a muž bude mít neprávem velké ego a do příště se nepoučí. Muži by se měli smířit s tím, že ženu nemusí pokaždé zcela uspokojit a měli by vědět, že je to tak v pořádku, pokud se to neopakuje často. Koneckonců se to dá dohnat orálním sexem :]

 • Magda

  no :D tak já už předstírala a kolikrát :D :X..když nemam na sex zrovna náladu, jednoduše ho takhle zrychlím a všechno je v pohodě :P ..ještě na to nikdo nepřišel a i pochybuju, že by to nějak zjistil. Stálého partnera nemam, přece jen je mi 15 a chci si užívat ;) . Jen hold někdy šlápnu vedle a jako nějakou velkou lež to nevidim.

 • http://www.Alue.cz Alue

  To by mě ani nenapadlo a upřímně řečeno jsem niky neměla potřebu předstírat. Možná člověk musí vědět co potřebuje a musí si o to umět říct.