Fakt, který mnoha ženám nedá spát. Proč vždy dají přednost parchantovi před milým a ochotným mužem? Je známou skutečností, že sní o hodných mužích, ale zamilovávají se do bídáků. Patříš k nim taky?

avatar

Zdeňka Fedorová
Má ráda děti, přírodu a zvířata!

Ale proč tomu tak je?

Prostě je to u většiny žen tak. Asi to máme vrozené, možná se taková touha objevuje postupně. Ženy jsou podle všeho povětšinou dobrodružky a lovkyně. Zvláště mladé dívky touží po akčním hrdinovi, který je sobecký, egoistický a ignorantní. Čím je chlap lhostejnější, tím je přitažlivější. A o to více je pak sladší, když se ti konečně věnuje. My ženy zkrátka milujeme parchanty, neovladatelně nás přitahují. Umí být tajemní, nevyzpytatelní a někdy i zlí. Podle psychologů za všechno může naše ovulace a je dokázáno, že v nejplodnější fázi menstruačního cyklu ženy propadnou pomatení smyslů. Možná si tak něco dokazujeme. Co nás láká na parchantech?

Proč ženy přitahují parchanti
Co nás žene do jeho náruče, když se můžeme nechat hýčkat „hodným klukem“?
zdroj: tumblr.com

Dobrodružství

S parchantem jde ruku v ruce i dobrodružství. Ženy nechtějí prožít celý život u sporáku a žehlicího prkna, chtějí prožívat něco nového, vzrušujícího a myslí si, že právě parchant jim to dá. S parchanty se jednoduše nemůžeš nudit. Neustále totiž zkoušejí, jak daleko jsi ochotna zajít, systematický pracují na posouvání hranic a ženy se toho nemůžou nabažit, protože je to fascinuje.

Nevšímavost a nepolapitelnost

Ona mu volá, on nezvedá. Pořád na něj myslí a on ji ignoruje. Snaží se ho zaujmout, zdá se však, že mu je celkem lhostejná. Právě ti muži, u kterých se projevuje sobeckost, narcismus a ignorance, některé ženy magneticky přitahují.

Nezávislost

Parchanti mají dominantní osobnost. Nebojí se prosadit před ostatními lidmi. Ve skutečnosti dávají jen zřídka najevo svůj strach. Smlouvání je pro ně ponižující. Ber, nebo nech být. Vyjadřují se jasně, dívají se ti do očí a dokážou bojovat za to, co chtějí. A vědí jak se chovat k ženě. Patří to k jejich přirozenosti, stejně jako sebevědomí. Moc dobře ví, co chce žena slyšet.

Proč ženy přitahují parchanti
Parchanti umí se ženou zacházet a zvládají to naprosto brilantně.
zdroj: tumblr.com

Touha ho změnit

A konečně ten nejlepší důvod, proč se nám zlobiví kluci tak líbí a proč je tak zbožňujeme. Myslíme si totiž, že čím víc mu dáme lásky, tím víc nám jí také oplatí. Mnoho žen také jeho povahu bere jako výzvu. Pod tvrdou slupkou se určitě skrývá měkké jádro, říkají si a touží jej prozkoumat nebo dokonce zkrotit.

Vzrušení a sex

Parchant je pro tenhle typ žen ztělesněním divokého sexu a nespoutané vášně. Věří, že jim poskytne něco, co v životě s hodným klukem nezažily. Představují si milostné hrátky tak, jak to vidí v přibarvených filmech. Parchanti jsou hlavně sexy za každé situace.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář