Zimní období je časem míru a pohody, kterou můžete nejlépe prožít v náručí nějakého borce. A proč ještě je to dobré?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Zimní princ

Mít kluka chce jistě mnoho z nás, ale faktem je, že nyní o Vánocích je tento sen opředen mnohými výhodami, které z takového zimního vztahu plynou. Nikoho nenabádám, aby si hledal kluka a s prvními jarními pupenci na stromech ho pouštěl k vodě, ale když se nad tím zamyslíš, opravdu je tento čas tím pravým na chození.

Proč je dobré mít na zimu boyfrienda?

1. Zahřejte na těle i na duši

A tohle dokáže nejen čaj či svařák, ale také kluk, v jehož teplé náruči jistě jen tak nezmrzneš. Kluci se obecně vykazují vyšší tělesnou teplotou, ale v zimě taková „klučičí kamínka“ přijdou více než vhod. A radiátor se může jít zahrabat.

2. Romantické vycházky

Komu by se nelíbily ty romantikou prosáklé filmy, ve kterých se páry, do té doby bruslící na prázdném kluzišti, líbají, zatímco se kolem nich snáší tiše sníh a za nimi září vánoční stromeček. Pokud si najdeš na zimu kluka, může se stát, že něco takového potká i tebe.

3. Nemusíš se tolik starat o vzhled

Pokud se do tebe kluk zamiluje, i když budeš chodit s rozmazaným make-upem díky sněhu a elektrizující hřívou vlasů, tak věz, že vaše láska překoná všechno. Je sice hezké, když se o sobě dívky stále starají, ale nutno podotknout, že v zimě to ne vždycky jde tak dobře.

4. Dárky, dárky, dárečky

Vánoce jsou nejen o lásce bližního svého a o cukroví, ale také samozřejmě o dárcích. A jestliže máš přítele, poté se můžeš těšit i na nějaké ty sexy dárečky. Dárků přece není nikdy dost a hlavně těch, kupovaných s láskou.

5. Stresové období

Vánoční nákupy, spousta zkoušek a testů, venku je zima jak na severním pólu,… I takto mohou vypadat zimní časy, které jsou hned mnohem lepší a prozářenější, když někdo stojí po tvém boku. Společně můžete vypnout a zapomenout na všechen ten shon a problémy a jen tak se dívat pod dekou na filmy či hrát hry.

Kluk jako buk

Takže pokud jsi na to ještě nepřišla, tak mít vztah na Vánoce je tedy opravdovou trefou do černého. Nejenže budeš mít někoho, s kým budeš moci sdílet své pocity a radosti či strasti, ale také získáš pár pěkných bonusů a to zcela zadarmo.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Majco

    3. Nemusíš se tolik starat o vzhled – najrýchlejšia cesta k nevere :)