Potkala jsi naprosto úžasného kluka, ovšem trochu tajemného? Možná by bylo fain si položit otázku, zda něco neskrývá, aby tě později nečekalo nepříjemné překvapení jménem jeho přítelkyně. A i když víš, že tvůj idol se snaží vytvořit si nový vztah, nezačínej si s ním nic dokud má přítelkyni, ptáš se proč?

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Má tebou vyhlídnutý kluk už nějaký vztah? Nauč se v takové situaci chovat správně a užij si výsledek.

Má tebou vyhlídnutý kluk už nějaký vztah? Nauč se v takové situaci chovat správně a užij si výsledek.

Co říct, když má přítelkyni?

Určitě víš, že kluci dokáží být sobci a i když se ti tak líbí, možná by jsi měla být raději na straně jeho holky. Ten kluk, kterého jsi poznala, který neustále navštěvuje disco kluby, flirtuje s jinými holkama, se možná taky prokecne – a nebo se svět prostě dozví “vždyť on je zadaný”! V takovém případě zůstávají někteří kluci chladní, a to ze dvou důvodů. Buď nemají důvod panikařit, protože jsou věrní a nebo je to prostě nezajímá a doufají, že to nějak dopadne. Existuje tu i třetí možnost a to je ta, že jim současná holka nevyhovuje a tak se hledáním nové krásky snaží najít rezervu – v případě, že by jeho velká flirtovací schopnost vybouchla! A jestliže se ti stane, když jsi právě v situaci, kdy mu hraješ do noty, mrkáš na něj a házíš jeden úsměv za druhým, že zjistíš, že má přítelkyni, reaguj pohotově. Resp. reaguj tak, jak by si chtěla, aby reagovala jiná holka, kdyby jsi byla v opačné situaci. Prostě můžeš říct jen “to máš štěstí” nebo “tak to mám smůlu”. A je to! Není co víc říct. Hodně ovšem záleží na tom, zda ten kluk chce něco víc, nebo ho moc nezajímáš. Samozřejmě by bylo asi fain, aby jsi ho nezajímala, jestli je zadaný, ovšem hodně často se stává opak, že? A i když si říkáš, že je ti sice líto, že má holku a ty ho prostě chceš, pak nesmíš zapomínat na to, že se možná stane jen tvým kámošem, protože tohle se prostě nedělá. Když s ním budeš neustále mluvit, klást mu otázky, flirtovat, bude jasné, že o něj máš zájem a jestli se mu líbíš, bude mít zájem i on. Ale co ta holka, co sedí doma a myslí si, že je její miláček věrný a že nosí v srdíčku jenom ji?

Co dělat, když má přítelkyni?

Je ovšem jasné, že jestliže o tebe bude mít ten kluk opravdový zájem a bude ti nakukávat, jak s tou svojí už dlouho nebude, můžeš mu klidně říct, že se nehodláš míchat někomu do vztahu a až bude jisté, že jim nelezeš do zelí, pak se o vás můžete bavit! Samozřejmě jestliže s tebou flirtuje celou noc a omylem k němu přiběhne jeho kámoš a zeptá se “kde máš mladou?”, možná se budeš divit, proč ti to neřekl. No proč asi? Nech ho udělat první krok a vše to vysvětlit. Hlavně se ho nesnaž nabádat k nevěře nebo rozchodu – to by jsi totiž byla nejhorší ty, ne ten kluk! Musíš hold respektovat skutečnost, že má holku, a to i v případě, že ji už nechce. Jestli se jednou rozejdou, pak se s ním dej znova do řeči o vás dvou, ale jinak raději ne!

Čemu se vyvarovat, když má holku?

No, tak samozřejmě té holce. Né, samozřejmě si dělám legraci ovšem vím, jak mohou být někdy holky neskutečně žárlivé a agresivní, že to až možné není – a to nemusíš být ani ta špatná. Dokonce může mít vinu tvůj kluk a odneseš to ty, tak to prostě chodí. Hold ve vztahu jsou kluci bezchybní u někoho asi. A jestli se chceš vyhnout výčitkám z jejich rozpadlého vztahu, prostě bude lepší se mu vyhýbat, a to i přesto, že ten zájem má. Věř, že toho rozhodnutí litovat nebude a jestli mu na tobě záleží, on si tě jednou najde.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Lena

    boha, když píšu čánek aspoň znám význam slova hold (vzdáváš hold)/holt (konstatuješ). Jinak, chceš-li zadaného kluka uvědom si, že jestli ho dostaneš, vrátí se ti to – jiná ti ho taky v klidu přetáhne.