Váš velký den se blíží a vy máte plnou hlavu zařizování a příprav. Lokalita je zamluvena, oslava domluvena, snubní prstýnky objednány a teď už zbývá zajistit nespočetné množství malých drobností, jak jsou dekorace vozů, květiny, koláčky, dorty a podobně.

Přípravy na svatbu vrcholí

Vaši známí a blízcí mají zase plnou hlavu svatebního daru pro vás novomanžele a marně přemýšlí, co by se vám mohlo hodit. Vy však víte, že praktické dárky jsou sice potřebné, avšak ne vždy odpovídají vašemu vkusu. A tak si zkuste u příbuzných a kamarádů objednat spíše zážitky, které budete mít v paměti celý svůj život. Kávovar, mikrovlnka a další elektronika se brzy ochodí a časem ji budete muset vyměnit, nicméně zážitky vám zůstanou na celý život.

Výborné tipy na svatební dary nabízí Allegria, známá také jako Firma na zážitky. Inspirujte se tedy její širokou nabídkou, vytvořte seznam pro svatební hosty a nechte je tipy na dary „rozebrat“. Takovému luxusnímu tříchodovému menu v renomované restauraci V Zátiší, relaxaci v římských lázních s vířivkou, masážemi a dalšími wellness aktivitami či romantický víkend na mlýně, na horách i na zámku se jen těžko odolává. Pokud patříte mezi sportovní nadšence nebo máte rádi adrenalin, nechte si nadělit tandemové seskoky, indoor skydiving, let balónem nebo třeba procházku s gepardem.

Firma na zážitky si pro vás připravila samé příjemné zážitky, které vás ještě více sblíží. Pokud hosté budou vybírat z delšího seznamu zážitků, připraví vám překvapení stejně tak, jako kdybyste pouze čekali, co obdržíte. Rozdíl však je v tom, že tyto budou vždy pozitivní a žádané, neboť si je sami vyberete a záleží jen na tom, který z nich nakonec bude pořízen. Vyberte si tedy potenciální svatební dary na internetových stránkách Allegrie www.firmanazazitky.cz a připravte vzrušující seznam plný dobrodružství.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář