Jak povzbudit svého partnera? Nepotřebujeme svému protějšku dávat žádné povzbuzující pilulky – což by také mohlo urazit. Stačí si jen vytvořit speciální nápoj, večeři i mast z nějakého afrodisiaka.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Připrav si vlastní afrodisiakum a zažehni plamen vášně

Důvod se najde pokaždé

Oživovat partnerský život? A proč ne! Ať už je to kvůli náročné práci a domů jeden z vás přichází unavený nebo začíná být sex stereotypní bez dřívější vášně či máte prostě chuť v sobě probudit oheň a vyzkoušet něco jiného. Již slovo afrodisiakum vám napovídá jméno nádherné bohyně. Byla to Afrodita, která kolem pasu měla věnec z květin, jejichž okouzlující vůně zanechávala v těch, co ji ucítili, chuť po rozkoši. Existují opravdu látky, které povzbuzují smysly a probouzejí sexuální touhu. A právě ty měla Afrodita kolem pasu.

Louka nebo obchod, jsou všude kolem nás

Z bylin jsou to např.:

Puškvorec – Používá se v koupelích, která by měla zvyšovat erotickou rozkoš. Je potřeba 150g oddenku této bylinky, který se povaří tak 10 min. ve dvou litrech vody. Povařená tekutina se přilévá do koupele.

Kopřiva – Její semínka přidaná do vína (nejlépe bílého) mají prý silné afrodisiakální účinky.

Anýz vonný – Název má oprávněný, opravdu velmi příjemně voní. Přidává se do pečiva, koláčů, kompotů aj. Prý je účinný převážně pro osoby ve znamení ryb.

Rozmarýn lékařský – Tato bylinka povzbuzuje smysly nejen tím, že se požije, ale i vůní. Recept na nabuzující nápoj je z 50g sušeného rozmarýnu, který se má po 14 dní uchovat ve ¾ litru bílého vína.

Z jídla jsou to např.:

Ústřice – Připravit si z nich můžeme všelijaké pokrmy všelijakými způsoby. Kromě podpory vašich smyslů jsou i velmi výživné.

Kaviár – Stejně jako rozmarýn, tak kaviár přivolává vášeň i svou vůní i požitím.

Jahody – Mají velmi příjemnou vůni, chuť i afrodisiakální účinky. Navíc takový polibek s příchutí jahod jistě není k zahození.

Čokoláda – Velmi oceňovaná jako afrodisiakum. Obsahuje totiž fenylalanin, který podporuje činnost nervové soustavy.

A největší afrodisiakum? TY!

Na výběr je toho mnohem více, ale upřímně nevěřím tomu, že po snězení ústřic či koupele v puškvorci budeme ohnivě nespoutaní. Největším povzbuzením jsme my! Také je důležitá atmosféra. Barvou vášně je červená, takže pro celkový dojem by byly skvělé červené svíčky, ložní povlečení či naše prádlo (ale nesmíme to s červenou přehánět, je také barvou agresivity). Když máme ložnici připravenou, je řada na nás.

Ty sama nejlépe víš, co zabírá

Jak jsem psala, my jsme tím nejlepším afrodisiakem a zmiňované ukázky využíváme jen jako doplňky, se kterými bychom měli naložit podle naší fantazie. Také se ale můžeme příjemně upravit. Stačí se obléci do hezkého prádla schovaného pod župan, aby byl partner později mile překvapen a dosud napnutý. Neznamená to, že protějšek nás nechce přirozenou. Ale když pro něj chceme připravit překvapení, musíme počítat se vším, tedy i samy se sebou. Jelikož my ho máme přivábit na krásný prožitek, bude pro něj jistě příjemné, když po něm bude toužit již při pohledu na vás. Známe se velmi dobře, víme, co nám sluší a v čem jsme sexy a neodolatelné. Pokud si nejsme jisté, vzpomeňme, co se našemu miláčkovi na nás líbí, po čem zkrátka šílí. Co se týče vůní, tak afrodisiakální vůní je skořice, která je přísadou v parfémech jako např.: MEXX XX Nice, Yves Saint Laurent Baby Doll, MOSCHINO Cheap & Chic I Love Love. Doporučuji si navonět vlasy, protože muž vás klidně může líbat po těle a nechceme, aby měl parfému plná ústa.

Pohrajte si s vlastní fantazií

Výběr afrodisiak je na vás. Můžeme připravit večeři či vzít víno s kopřivou přímo do postele nebo si s afrodisiaky hrát. Nezapomeneme vytvořit příjemnou atmosféru a mysleme na to, že my jsme tím hlavním předmětem, představující vášeň, rozkoš i lásku. My se musíme snažit probudit ten plamen. Použijme afrodisiaka s různou fantazií. Buďme uvolnění a užijme si jeden druhého. Což mimochodem mohou i muži udělat pro nás ženy :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Candy

    To je pěkný článek :) Bylo by fajn něco takového si doma připravit a překvapit partnera až přijde z práce :) To by asi koukal. Jinak jsem se chtěla zeptat (bohužel mě nenapadá kde jinde). Jestli někdo nezkoušel tohle. Já bych ráda vyzkoušela, jestli by to také fungovalo jako afrodiziakum :)