Přiznávám. Internet je moc dobrá věcička. Najdeme vše co potřebujeme a dokáže nám zkrátit i volný čas. Ovšem, internet má i svou druhou tvář. Mluvím teď o té špatné a velmi nebezpečné stránce. Ať už jde o sociální sítě, jako je například Facebook, nebo jiný portál, například chaty, seznamky apod.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přiznávám. Internet je moc dobrá věcička. Najdeme vše co potřebujeme a dokáže nám zkrátit i volný čas. Ovšem, internet má i svou druhou tvář. Mluvím teď o té špatné a velmi nebezpečné stránce. Ať už jde o sociální sítě, jako je například Facebook, nebo jiný portál, například chaty, seznamky apod. Může se stát, že přes internet najdeš “pravou” lásku, ale můžeš se taky rychle spálit, chtěla bych se s tebou podělit o svou zkušenost.

Na sociálních sítích najdeš tisíce hezkých a milých kluků. Poznáš vždy profil podvodníka a úchyla? (zdroj: Lidé.cz)

Na sociálních sítích najdeš tisíce hezkých a milých kluků. Poznáš vždy profil podvodníka a úchyla? (zdroj: Lidé.cz)

Byla jsem zakoukaná

Před nedávnem jsem zabrousila na Lidé a rozhodla se, že si trošku zpestřím svůj otravný večer chatovaním. Napsal mi celkem pohledný mladík o pár let starší, jmenoval se Tomáš a bydlel několik kilometrů od našeho města. Psalo se mi s ním vskutku dobře a udělal na mě dobrý dojem. Dalo by se říci, že jsem byla zaslepená a nepotřebovala jsem si dokazovat s kým si píši. Cítila jsem jistotu, že ta osoba na fotkách je skutečně on. Byl moc milý a já byla schopná si sním psát celý den. Po měsíci seznamování jsme si určili schůzku v nedalekém parku. Vstávala jsem už ráno, abych to všechno stihla a hlavně jsem musela vypadat dobře, nu což, jsem přece ženská ne? Vyšla jsem o něco dříve. Když jsem došla na určené místo, nikdo tam nebyl. Sedla jsem si na lavičku a čekala. Jako naschvál kolem mě procházelo spoustu kluků, ale žádný se mu nepodobal.

Ohavný zážitek

Po několika minutách jsem viděla přicházet nějakého klučinu. Sedl si ke mě. Chvělo se mi srdce. Po té z něj vypadlo, jestli nemám zapalovač. Ochotně jsem mu ho půjčila a došlo mi, že to není on. Zapálil si cigaretu a zmizel v dáli. Můj princ stále nepřicházel. V tom někdo vylezl z poza rohu. Byl to tak 50 letý pán a culil se na mě. Úsměv jsem mu vrátila a dále jsem nic neřešila. Přisedl si ke mě a pozdravil mě přátelským “ahoj”. V tu ránu mi to došlo. Byl to on. Ten, co měl být o pár let starší než já. Ale nebylo to o pár let. Začala jsem dělat scény, proč mi vůbec lhal, vždyť by mi mohl dělat dědu. Nemohla jsem vedle něj sedět ani minutu, převracel se mi žaludek a myslela jsem, že to každou chvíli semnou sekne. Rychle jsem se zvedla a snažila se utéct, on mě ale chytil pevně za ruku a už mi strkal jazyk do pusy. Cítila jsem jeho scvrklé ruce jak se dotýkají mých prsou. Přivinul si mě k sobě. Neměla jsem šanci křičet a ani útéct. Všude bylo prázdno. Zatáhla se obloha. Bylo to otřesné cítit jeho ohavný dech na svém obličeji a cítit jeho ruce, jak se dotýkají všech tajných míst. Pořád mluvil něco o tom, jak jsem hezky nevinná a sladká. Jak si mě bude rozmazlovat a ať mu věnuju také trošku lásky. Měla jsem ale po ruce kabelku, do které jsem se jakž takž dostala a vytáhla pepřový sprej. Po pár sekundách už stařík neviděl a já utekla.

Důkaz místo slibů

Vše jsem řekla na policii, rodičům a také informovala administrátory, aby každého upozornili na tohoto člověka. Nevím, jak tento člověk dopadl, ale myslím si, že jsem nebyla jediná, která se nechala takto nápalit. Jsem ráda i za tuto zkušenost, protože vím, že si mám dávat větší pozor na to, s kým si píši. Mám jednu radu. Pokud si budeš psát s nějakým klukem či mužem, ujisti se, že je to opravdu on a ne nějaký pedofil, či úchyl. Volejte si na Skype – poznáš jaký má hlas a nebo přes webkameru a hned si budeš jistá.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kuba

  Kdyby ti nešlo jen a především o vzhled, možná by se ti to nestalo…zčásti si za to můžeš sama. Takovým jako ty, kterým jde jen o vzhled, tohle přeju. Třeba se poučíš, i když asi spíš ne.

 • Bonne Ann

  Klasika… Zkušenost, náznakově podobnou jsem taky zažila, ale už jsou to 3 roky :)

 • Péťa

  Kdo by z tohodle strach neměl, i já z toho mám strach. Ale … Díky facebooku jsem poznala hodně fajn lidí a dokonce mého nového přítele :) .

 • Cassie

  Je sice hezké,že se dá s takovým člověkem bavit přes skype..ale může ti taky udělat úplně to samé,být to nějakej úchyl a přes webku to prostě nepoznáš;)

 • A.

  Já se tohohle taky hodně bojím. Přes internet jsem se seznámila se spousty suprovými lidmi, ale je pravda, že to vždycky byla náhoda.. s lidma z lidé.cz, líbímseti.cz a podobných pochybných webů nikdy ven nechodím. Když jsem se měla sejít v Praze s mou novou kamarádkou, tak jsem s ní volala přes skype.. člověk sice nikdy neví, jestli s tebou nemluví někdo jiný, ale i tak je to lepší.

 • http://serpentini.blog.cz Serpentini

  Ale fuj, to já si teda na lide.cz nemůžu stěžovat, díky tomu jsem poznala spoustu fajn lidí a i mojí současnou lásku. Ale měla sem vždycky tolik rozumu abych si dávala schůzky na veřejných místech, v hospodě, nebo někde na náměstí. A největší úchyl na kterýho sem tam narazila byl kluk, kterýho sem musela doprovodit až domů :D