Přemýšlela jsi, co by mohl být nejlepší dárek pro tvého přítele a na nic jsi nepřišla? Je jasné, že s dárky je to vždycky trochu problém, protože věř mi, že kluci umějí být také vybíraví. Záleží ale na osobnosti.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Přemýšlela jsi, co by mohl být nejlepší dárek pro tvého přítele a na nic jsi nepřišla? Je jasné, že s dárky je to vždycky trochu problém, protože věř mi, že kluci umějí být také vybíraví. Záleží ale na osobnosti. Ovšem pokud by jsi mu chtěla dát nějaký Novoroční dárek, nejlepší bude několik předsevzetí, které mohou zásadně ovlivnit a zlepšit váš vztah. A která že to jsou?

Tvá novoroční předsevzetí pro váš lepší vztah mohou doopravdy fungovat! Jdeš do toho?

Tvá novoroční předsevzetí pro váš lepší vztah mohou doopravdy fungovat! Jdeš do toho?

Sliby nejsou vždy jen chyby

Možná si říkáš, že jsi nikdy svému příteli nic na Nový rok nedávala, ovšem nemám na mysli hmotný dárek, ale spíše ten emocionální. Zapomeň proto na videohry, tričko nebo parfém a dej mu něco originálnějšího. Co bude tedy nejlepším dárkem? Právě tvoje lepší já! Po čase uvidíš, že se váš vztah mění k lepšímu a oba budete šťastnější. A jak to provést? Můžeš to udělat ve formě dopisu, kdy mu napíšeš všechny sliby, které by jsi do budoucna chtěla dodržet. V opačném případě mu je můžeš říci i do očí – ovšem to je jen pro ty odvážné. A zde je pár tipů, které sliby to mohou být.

Nebudu říkat, že to dělá špatně

“Slibuji, že nebudu automaticky předpokládat, že když něco děláš, že to děláš špatně. Slibuji, že si budu vědoma toho, že existuje mnoho způsobů, jak něco udělat a že některé mohou být lepší, než ty mé. Nebo naopak nemusí být ani lepší, ani horší.” Co to bude pro tvého kluka znamenat? Pokud měl doteď pocit, že ho neustále jen sekýruješ, ledacos se změní, protože budeš uznávat i jeho způsoby a přestaneš s poučouváním. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud kluk ví co dělá, nemá rád, když se mu do toho míchá ženský rozum.

Budu si na tobě upřímně a otevřeně vážit spousty věcí

“Slibuji, že si každý den budu vážit tvé osoby a budu vděčná za každý okamžik s tebou. Ať už půjde o ranní probuzení vedle tebe či mi jen věnuješ krásný úsměv, nebo mě vyzvedneš ze školy. Každý den ti ukážu, že jsem vděčná za všechno, co pro mě děláš a že si tě vážím.” Sama bych dokonce řekla, že tohle je jedna z nejhezčích věcí a u srdíčka skutečně zahřeje. Ono je také dokázáno, že pokud nebudeš šetřit s chválou, nebude s ní šetřit ani tvůj kluk. Nesmí se tvé lichotky stát rutinou, pokaždé když budeš mít pocit, že je potřeba mu říci jak je úžasný, prostě to udělej.

Ať byl můj den jakýkoliv, vždy se s tebou krásně přivítám

“Slibuji, že bez ohledu na to, jak hrozný jsem měla den, depresi, jak moc jsem podrážděná nebo naštvaná, vždy se s tebou přivítám s úsměvem a láskou.” Určitě to znáš, doma tě naštvou rodiče, ve škole učitelé a nakonec tě venku dorazí pořádná zimní vánice. No, je to sice krapet nepřijemné, ovšem vybíjet si špatnou náladu na svém klukovi, to přeci není normální. Navíc, tvůj kluk je ten, který by ti ji měl zlepšit, proto až se s ním přivítáš, nebuď protivná, ale chovej se k němu tak, jak chceš aby se on choval k tobě.

Budu si vědoma toho, že naše problémy je třeba řešit společně

“Slibuji, že se budu ze všech svých sil snažit, abych viděla věci ze stejného úhlu pohledu jako ty a zároveň hledat nejlepší řešení, pokud nastane nějaký problém. Už to nebude “já proti “tobě” ale pouze “my”. Máš ve vašem vztahu hlavní slovo ty a nenecháš svého kluka, aby se k situacím vyjádřil? Je to špatné a tímhle slibem mu dáš najevo, že bude mít stejné právo se projevit a na veškeré problémy budete nyní dva. Protože ve dvou se to lépe táhne.

Naučím se odpouštět a omlouvat se za své chyby včas

“Slibuji, že budu akceptovat veškeré tvé chyby, protože chybovat je lidské. Budu odpouštět rychleji a bez odporu. Slibuji, že budu odpovědná za své chyby a budu se snažit vše napravit podle potřeby.” Tak tento slib je další z těch nejlepších, protože mnoho lidí se opravdu neumí omlouvat a neuvědomuje si některé své chyby. Znám to z vlastní zkušenosti, pokud vím, že partner chyboval a nedokáže to ani přiznat, přijde to člověku opravdu líto. Tímhle mu zaručeně uděláš velkou radost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář