Předehra v podobě sexuálních hrátek se ti může hodit jako super nástroj k užívání si samotného sexu. Ze začátku vztahu žádné extra přemýšlení na zpestření nepotřebuješ, stačí pohled a dvě těla nikdo neudrží. Postupem času každé kouzlo po troškách vyprchává a je potřeba si vzájemné erotické chvíle a styk něčím okořenit. Proč by nemohla být zrovna předehra výborným vzrušovadlem?

avatar

Petra Nachtmanová

Je spousta způsobů, jak se nažhavit na divoký sex

Je spousta způsobů, jak se nažhavit na divoké postelová dovádění, na které oba dlouho nezapomenete.

Předehra je o dost vzrušujících maličkostech

Předehra začíná už od místa, kde se milostné chvíle odehrají. Vyber intimní světlo, dobré jídlo, hudbu. Líbání vždy rozdráždí sexuální apetit, nedej mu hned ze sebe všechno. Klidně začni takovými neškodnými „školními“ pusinkami a přidávej na intenzitě až skončíte báječným francouzským líbáním. Rovněž je důležitá nahota. Na nahé kůži se předehra pomocí pus stává daleko intenzivnější. Dotýkej se ho, hlaď a jemně masíruj – můžeš všude možně, jen vynechej pohlavní orgány, aby se dokonale rozžhavily a pak nastalo doslova hladové spojení. Každý člověk má svá speciální zvlášť vzrušivá místa, nazývající se erotogenní zóny. Každému se líbí něco jiného a je na tobě, abys odhalila, zda tvůj partner upřednostňuje kratší nebo delší dráždění uší, očních víček, úst, prsou, zadečku, dlaní, chodidel nebo jiných částí těla. Předehra může zahrnovat i masturbaci.

Předehra má stále se zvyšující nároky

Pamatuj si, co stačilo dneska, zítra nemusí. Předehra se musí obměňovat, jen tak nezevšední. Do sexuálních hrátek můžeš zapojit i některé jídlo – zmrzlinu, šlehačku, jahody i jogurt. Hlavně nejdi moc do extrémů a nenasázej si na nahé tělo partnera celý oběd. Ono knedlíky, zelí a králičí stehno moc eroticky v puse vypadat nebudou, když ruce budou mít „práci“ úplně na jiných místech. Ale kdo ví, třeba miláček ocení podávání svíčkové omáčky na tvých svlečených křivkách. Při erotice slízej pokrmy velmi pomalu, nezapoměň sledovat reakce partnera a s malými kousky pokrmů si v puse pěkně pohrávej. Vzrušovat mohou i zrcadla. Pokud se vám dvěma líbí vidět se při milování, sežeňte si místnost se zrcadly a nechte se unášet vlastními propojenými těly ze všech stran.

Odvážná předehra ničemu neublíží

Pokud ani jeden není proti, podrob si ho trochu odvážněji – svaž mu ruce hedvábným šátkem, připoutej plyšovými pouty a provokuj. Šátek se ti hodí třeba k zavázání očí. Předehra ve stylu hry na slepého partnera v erotickém podání nemusí být úplně špatná. Předehra může začít tvým nenadálým telefonátem, kdy mu nebudeš vyprávět, že ti kamarádka zlomila čerstvě nalakovaný nehet, ale začneš hned o tom, co mu dnes při milování dopřeješ. Zahrát můžeš i profesionální erotickou show – převleč se za advokátku, zdravotní sestřičku, policajtku nebo tygřici. Předveď striptýz, milujte se ve vaně i ve sprše. Stačí se zasnít a jistě tě napadne nějaká originální předehra. Stačí ho pozvat a maximálně si milování užít!

Slova hodně pomohou

Neboj se s partnerem mluvit otevřeně. Vyhneš se trapasům, nechtěným narážkám nebo vyvolání nepříjemného pocitu. Stačí se zeptat, co se mu líbí, aby ses připravila a nebtěžovala ho neoblíbenými věcmi. Jste tu jeden pro druhého, máte se nacházet a poznávat, ne si způsobovat nechtěné momenty překvapení a zablokovat si vzájemnou otevřenost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nikooool

    Děkuji za článek velmi dobrý ;)