Láska je nádherná a krásná věc, ale když není opětovaná, může hodně bolet. Je tedy dobré, aby jsi měla přehled o tom, zda tvůj nový objev o tebe skutečně stojí, nebo si s tebou jen hraje. Zajímá tě jak poznáš zda ti tvůj miláček říká ty dvě krásná slova upřímně, nebo jen z povinnosti? Stačí číst dál a já ti to prozradím.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Má mě rád - nemá mě rád? Teď už budeš vědět, jak na tom u něj jsi.

Má mě rád - nemá mě rád? Teď už budeš vědět, jak jsi na tom!

Kamarádka nebo přítelkyně?

Pokud tě tvůj miláček skutečně miluje tak, jak říká, neměl by pro něj být naprosto žádný problém zavést tě mezi své kamarády a rodinu. A to i přesto, že spolu jste jen chvíli. Pokud jasně vidíš, že tě rád bere mezi ostatní, je to jasné znamení toho, že chce být ve tvé společnosti i přesto, že je v okolí hodně lidí. To že k tobě chová skutečně hluboké city můžeš vycítit i z toho, jakým způsobem tě představuje. Tvůj kluk by měl říct nejen tvé jméno, ale také dodat, že právě ty jsi jeho přítelkyně. Pokud však na schůzkách s ostatními lidmi prezentuje pouze tvé jméno, je možné, že si v jeho životě nedržíš zas tak důležité místečko, jaké by sis představovala.

Má tě v hlavě?

Pokud tvůj kluk hledá jakoukoliv příležitost k tomu, aby tě znovu a znovu viděl, je to dobré znamení. Posílá ti SMS, volá ti, zve tě na schůzky? Tak v tom případě tě má nejen v hlavě, ale i v srdíčku. Pokud se s tebou ale nesnaží trávit čas, měla bys uvažovat nad tím, zda je dobré ho uhánět nebo hledat situace kdy ho můžeš vidět. Protože jak se říká, buď člověk chce, nebo nechce. Nikdy neexistuje nic mezi tím! :-)

Není důležité kde, ale s kým

Jestli tě skutečně miluje a je ti odevzdaný, poznáš také tak, že se tebou snaží domlouvat si schůzky už dopředu a je mu většinou jedno kam a kdy. I za deště i za parného dne, protože není důležité kde, ale s kým! Fakt, že sis našla místečko v jeho srdci stoprocentně poznáš i tak, že tě zve na rodinné výlety, v této fázi si totiž začíná uvědomovat, že jsi pro něj důležitou a dlouhodobou součástí jeho života.

Maličkosti s velkou váhou

Pro kluka, který svoji slečnu miluje je naprosto normální a přirozené, že se snaží dávat své city najevo prostřednictvím činů/maličkostí, které dělá právě pro svou milovanou. Zavedl tě na své oblíbené místo? Otevírá ti dveře při vstupu do budovy? Zve tě na večeře, kde dobře vaří? Dává ti květiny? Vyzvedává tě autem v deštivý den nebo když ty se zrovna nemáš jak kam dostat? Tak tady je to jasné – je do tebe blázen! :-)

Je mu s tebou dobře?

Pokud mu připadáš zábavná a situace s tebou si užívá, uvidíš sama, že to bude dávat najevo především spokojeným úsměvem a pohodlností. Tak poznáš, že se s tebou cítí skutečně skvěle! Upřímný úsměv a radost z daného okamžiku kluci neumějí moc dobře schovávat, takže se neboj, že bys jeho spokojené pocity nevycítila.

Vždy po tvém boku

Stalo se ti něco špatného, něco tě trápí či máš doma problém? Vždy se ti tvůj kluk snaží v takových situacích pomoct a podává ti pomocnou ruku? Pokud ano, můžeš se zaradovat – opravdu tě miluje! Je důležité poznat, zda mu na tobě skutečně záleží, nebo se řešením tvých problémů spíše jen vyhýbá. Pamatuj si, že nemáš čarovnou hůlku, nemůžeš si klukovo sdrce přičarovat. Pokud je už na začátku vztahu evidentní, že ho nezajímáš, vztah ukonči, nemá cenu se trápit kvůli někomu, kdo za to nestojí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Dani

    To ja mam to same! :(

  • Iveta

    Já tomu nerozumím, přečetla jsem si tento článek a potom i o těch bývalých přítelkyň. Podle toho, co se tu píše, mě doopravdy můj přítel miloval, ale nechal mě kvůli své bývalé. A to až po roce, nezakazovala jsem mu ji, tolerovala jsem, že si psali a dokonce i to, že se sem tam sešli. Tak nechápu, v čem jsem udělala chybu, asi je to osud:)