Jiný kraj, jiný mrav. Týká se to také zákonů, které se liší podle toho, kde se právě nacházíš. Ty nejkurióznější případy, které se týkají trestů za nahotu a projevy lásky, si teď společně projdeme.

avatar

Karolína Hrubá
Rebelka, která jde do všeho naplno a před ničím se nezastaví.

Za letní oblečení pokuta, za ulevování na ulici pochvala?

Mezi nejmírnější projevy trestů patří pokuty. Do peněženky tě donutí sáhnout například v Thajsku za to, že si nevezmeš pod oblečení spodní prádlo. Pokud jsi těhotná a trávíš volno v Británii, nemusíš si dělat starosti se záchodem, protože svou potřebu můžeš provádět klidně na ulici. Pokud ovšem těhotná nejsi, čeká tě velice mastná pokuta.

Na dovolené v plavkách
Dávej si pozor, kde se na dovolené procházíš v plavkách!

Ve Francii nejezdi raději vlakem!

Francie je naopak známá jako vstřícná země, která lásku prezentuje – líbání na ulici zde považují za naprosto normální. Bacha si dej ale ve vlaku. Zde totiž Francouzi líbání přísně zakázali! Mnohem horší trest tě ale čeká, pokud se stejného přestupku dopustíš v Dubaji. Takže v Dubaji: žádné objímání, držení za ruku, ani líbání. Tebe i tvého miláčka by totiž čekalo vězení.

V každé zemi není polibek beztrestný.
V každé zemi není polibek beztrestný.

Úchylky chápeme, ale 20 let za orál?

Sex a jakékoliv projevy, které by k němu mohly vést, jsou ale zakázány ve více zemích. V těch muslimských je to ale zčásti pochopitelné. Žena se tu nesmí procházet s odhaleným obličejem, natož se přitom líbat se svým klukem. Existují ale také země, které zakazují orální sex či masturbaci a to i u manželských párů. Takže si dávejte pozor, co na dovolené provádíte. V Nebrasce ti hrozí za anální sex až dvacet let vězení, na Floridě dostanete stejný trest i za orální uspokojování!

Pokud nechceš do vězení, nelíbej se v zahraničí na ulici!
Čokoláda je jediné potěšení, které zákonem není zakázané v žádné zemi.

Jsme tolerantní, ale tohle nám hlava nebere!

Věřím, že o uvedených zákonech se dá říct, že nějaké to menší „omezeníčko“ na dovolené zvládneme přežít. Za pár dní budeme doma a můžeme se líbat beze strachu z trestu. V některých zemích jsou ale zákony natolik zvláštní, že by mě samotnou zajímalo, jak se takové případy řeší. Tady je seznam těch nejšílenějších zákonů:

1. Na Aljašce se nesmí pářit sobi, v Texasu zase prasata (těch se to týká ale jen na letišti). V Kalifornii potřebují psi a kočky k páření dokonce písemné povolení.

2. V Utahu jsou naopak natolik tolerantní, že mohou zvířata provozovat sex i s lidmi. Nesmí být ovšem využíván ke komerčním účelům. V Minnesotě nezáleží na zaměření, ale sex s rybou se tady rozhodně netoleruje!

3. V Oklahomě jste naopak chráněni při sexu zákonem. Kdokoliv se totiž na vás bude dívat, nesmí se pod hrozbou pokuty sám uspokojovat.

4. Přísné tresty hrozí také v případě, že se při samotném sexu chováš ty nebo tvůj kluk nevhodně a to, ať jste svobodný nebo manželský pár. V Oregonu nesmíš u sexu nadávat, ve Washingtonu musíš při sexu ležet pouze na zádech, v Iowě se zase nesmí muž při sexu pít alkohol. Ve Wisconsinu nesmíš při orgasmu dokonce ani střílet z pušky!

5. Velmi zajímavé jsou také pravidla k samotnému sexu. V Utahu ani neuvažujte o sexu v jedoucí sanitce. Kromě vysoké pokuty bude o vás napsán článek v místních novinách i s fotkou. Ve státě Washington nesmí muž v žádném případě souložit s pannou – ani po svatbě. Že by země plná nedotčených žen? To určitě ne! V Nevadě zase nesmíte souložit bez kondomu – děti se tu ale přesto rodí.

6. Mezi nejkurióznější zákony patří takové, které byly schváleny v minulosti, ale dodneška nebyly zrušeny. Prostě se na ně zapomnělo, ale stále platí. Connecticut tedy stále zakazuje jakýkoliv sex – manželský i nemanželský a Kalifornie povoluje sex s ďáblem pouze v případě, že si nasadí kondom.

Ten, kdo to vymyslel je blázen, ale ten, kdo to hlídá, je chudák

Sama uznej, nakolik jsou některé zákony smysluplné. U některých je na první pohled jasné, že nejsou žádným způsobem dodržovány. Jak vlastně probíhají potřebné policejní kontroly, které by měly dohlížet na dodržování zákonů? Rozhodně jim není co závidět. To si necháme třeba zase na příště.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář