Ahoj, připravila jsem si pro vás rozhovor se skvělým dvacetiletým klukem, říkejme mu Judy. Přece jen každý kluk chce mít své soukromí a Google vidí všude . A jaké bylo téma rozhovoru? Tak převážně randění a seznamování s opačným pohlavím, což je ostatně velmi oblíbené téma i u nás holek.

avatar

Nikol Chrástová
Blogerka se zájmem o vše zajímavé, co se objeví v jejím zorném poli.

Ahoj, připravila jsem si pro vás rozhovor se skvělým dvacetiletým klukem, říkejme mu Judy. Přece jen každý kluk chce mít své soukromí a Google vidí všude :-) . A jaké bylo téma rozhovoru? Tak převážně randění a seznamování s opačným pohlavím, což je ostatně velmi oblíbené téma i u nás holek. Pokud tě tedy zajímá, jak tohle kluci prožívají, pojď se juknout na poslední pokec s kámošem.

Judy se otevřeně rozpovídal o zajímavých zážitcích ze seznamování a randění. Máš podobné zkušenosti?

Judy se otevřeně rozpovídal o zajímavých zážitcích ze seznamování a randění. Máš podobné zkušenosti?

1) Nejprve se zeptám obecněji. Kyž jde holka na první rande, je často dost ve stresu a ptá se, co si vzít na sebe? O čem budeme mluvit? Co budeme dělat? Budu se mu líbit? Jak to máš ty jako kluk? Stresuješ se před prvním rande nebo ti to je nějak “šumák”?

Vzhledem k tomu, že mé skříně nepraskají ve švech, tak si příliš velkou hlavu nedělám s tím, co si na sebe vezmu. Před každým randem si několikrát přehraji veškeré možné scénáře. Ale ať se člověk snaží sebevíc, stejně nikdy neví, do čeho přesně jde, a co se může odehrát :-) . Rozhodně obavy jsou, ale nejlepší možné východisko je správně improvizovat.

2) Jak probíhalo tvé nejlepší rande a proč bys právě tohle rande označil jako nejlepší?

Jako nejlepší rande bych rozhodně označil své prvé rande, přeci jen bylo to něco úplně nového, neměl jsem páru co od toho čekat. Každé další pak už je jen stereotypním opakováním s menšími změnami. Probíhalo to tak, že jsme se poprvé setkali, povídali si spolu, procházeli se a závěrem celého večera byl první polibek.

3) Teď trochu naopak. Jak probíhala tvá nejhorší schůzka, případně jak si jí představuješ?

Má fantazie je sice nekonečná, ale bohužel zde nemusím fantazírovat. Jako nejhorší rande bych uvedl takové, ke kterému ani tak docela nedošlo, mělo se jednat o rande “naslepo”, měli jsme se setkat poprvé. Z povzdálí jsem sledoval přijíždět autobus, ve kterém měla být právě slečna vyvolená. Jenže když jsem ji z dálky viděl, zděsil jsem se a raději vzal nohy na ramena.

4) Vím, že některé holky, když randí například v Mekáči, popíjí celý večer jenom vodu a před svým budoucím klukem vůbec nejí. Ať už ze stresu nebo strachu, že budou vypadat jako čuňátka. Odradilo by tě takové chování nebo to neřešíš?

Rozhodně by se mi nelíbilo nějakým zvláštním způsobem divné chování slečny. Člověk by měl být tím, čím je a ne si hrát na něco, co není. Stejně dřív či později pravda vyplave na povrch.

5) Některé se s klukem líbají, ještě než vůbec na rande jdou, jiné se mu bojí dát pusu i po desátém rande. Kdy je podle tebe správný čas na takovou tu první pusu, když spolu dva začínají?

Až to přijde, tak to přijde, pokud se oba cítí spolu dobře, dřív či později k tomu stejně jednou dojde. Teda za předpokladu, že si jeden z nich nemyslí, že se ten druhý toho prvního štítí :-D .

6) Ještě k tomu líbání. Zastáváš názor, že první krok (ať už v líbání nebo v pozvání na rande) má udělat kluk nebo jsi raději, když první krok udělá holka?

Tohle záleží čistě a jen na jedinci. Měl by to udělat ten, který má větší sebevědomí. Pokud je holčina stydlivka a má malé sebevědomí, může se stát, že se k tomuto kroku neodhodlá nikdy, to samé platí i v opačné situaci…

7) V dnešní “facebook” době některé slečny žijí dojmem, že je strašně IN mít každý den ve vztahu někoho jiného, ať už jde o fake vztah nebo o vztah skutečný. Smutné je, že jim je klidně šestnáct let. Začal by sis s takovou holkou?

Nezačal, už jen z toho důvodu, že při takovém chování zjevně nejsou dostatečně vyspělé a schází jim jedna podstatná věc, která nese název rozum.

8 ) Když jsme u toho virtuální seznamování. Měl bys vážný vztah se slečnou, se kterou ses seznámil na internetu? Ptám se proto, že na internetu se každý může udělat lepším nebo je víc odvázaný, než ve skutečném životě.

Tak vzhledem k tomu, že i mé první seznámení bylo uskutečněno přes internet, tak ano :-D . Je pravda, že si může na internetu hrát každý na koho chce, ale pokud posléze dojde i ke skutečnému setkání, tak už to nelze. Pak už je snadné zjistit o tom druhém cokoliv, co nám řekl. A udělat si o tom vlastní obrázek. Rozhodně je snadnější seznámit se přes internet než ve skutečnosti.

9) Netuším, zda slavíš Sv. Valentýna, ale dal jsi někdy holce valentýnku?

Ano, dal jsem holce valentýnku, bohužel už si nevzpomínám, oč šlo. Nemělo by to být nic cenného, spíše by se mělo jednat o nějakou maličkost, která by potěšila a zároveň se jednalo o důkaz lásky :-) .

10) Občas je to s tou náklonností naopak. Do tebe se zamiluje dívka, která se ti vůbec nelíbí. Může tě nenápadně sledovat z povzdálí, ale také tě bombardovat vzkazy nebo pozváním na rande. Jak (by) ses takové holky zbavil?

Jak se říká: “Nejlepší řešení je žádné řešení”. Po dlouhodobé ignoraci by ji to určitě přešlo a na druhou stranu určitě by to bylo i milejší, než kdyby se jí řeklo přímo do očí, že je ošklivá či něco podobného. Ale nejprve bych si s ní nejspíše ujasnil, že není můj typ a že nemá šanci uspět. Až pak bych se uchýlil k tomu ignorování.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář