Právě probíhá plesová sezóna. Proč nevyužít příležitosti? Pěkně se pobavit a zároveň se porozhlédnout po nějakém chlapovi? Slušnější jsou většinou ve slušivém obleku, což jim dodává na sex-appealu. Tak nezahálej!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Je libo seriózního chlapa?

Na diskotékách, v barech a jiných podnicích se více vyskytují chlapi, kteří jdou často vyloženě na lov. Jdou za alkoholem a dívkou, kterou by nejraději odvedli hned do postele. Na plese se objeví takoví také (oni jsou asi všude), ale jsou zde i single maturanti, jejich přátelé a rodina, … A dokonce se tu občas objeví i mladí sexy kantoři. Jestli si myslíš, že ples není dobrý k flirtu a navázání vztahu, tak se pořádně mýlíš!

Plesová sezóna místo seznamky?
Navázat kontakt na plese může být snadné, když budeš chtít.

Upoutej ho přirozenou krásou!

Nejjednoduššími signály pro první dojem jsou příjemné pohledy přímo do očí a úsměvy. Pozor ale na zírání a hihňání, v tom je totiž rozdíl. Oči má snad každá dívka krásné a úsměv ti dodá neodolatelnost! Nepoznal tvoje signály? Pokud se netváří vůči tobě vyloženě odmítavě, tak pokračuj. Nenápadně se usměj přímo na něj. Mrkni na něj. Aby věděl, že máš o něj zájem je dobrým gestem i skousnutí dolního rtu, což působí i hodně sexy (a co teprve s rudou rtěnkou nebo hezkým leskem na rty).

Využij situace

Na plese máš šanci se porozhlédnout a dostat se k tomu vyhlédnutému nenápadně blíže. Všichni se tlačí k podiu, tak toho využij a popros, jestli si nemůžeš stoupnout k němu, abys lépe viděla. Ale pozor, tady zkus být nenápadná. Mohla bys vypadat příliš vlezle a kluka spíše odradit. Nechceš přece působit jako stíhačka již před navázáním známosti!

Flirtuj nenápadně

Pokud si nejsi úplně jistá sama sebou nebo klukem, který tě zaujal, flirtuj s ním prozatím jemně. Na plese je naprosto přirozené se neustále fotit. Vyčkej na správnou chvíli, popadni foťák a kámošku a popros ho úplně normálně, jestli by vás nevyfotil. Do foťáku se tvař samozřejmě příjemně, ale ne příliš nuceně… I když bude fotit, tak si tvého výrazu všimne. Dohodni se s kamarádkou, ať foťák vrátí tobě. Ještě u něj se podívej, jak fotka vyšla a poděkuj mu. Jestli je komunikativní, možná máš už teď vyhráno.

Vzkaz v lahvi

Pokud máš větší odvahu, tak můžeš klukovi poslat na tvůj účet panáka s nějakým vzkazem po číšníkovi (který na tebe může poukázat). Tím mu vyloženě říkáš, že se ti líbí. Jestli nevíš, co pije, zkus mu poslat něco, co jsi u něj viděla. Nebo číšníkovi řekni, ať mu dá to, co si objednal na tvůj účet. Ale klidně mu kup prostě tvoje oblíbené pití.

Pozvání na pití je sice pro ty odvážnější z nás, ale většinou funguje!
Pozvání na pití je sice pro ty odvážnější z nás, ale většinou funguje!

Seber všechnu odvahu a vyzvi ho k tanci

Dnes není pravidlem, že vyzývají jen chlapi! I sebevědomí může zaujmout. Jestli si při tanci nejsi tolik jistá, tak to nevadí. Stačí počkat na ploužák, na kterém opravdu nic není. A navíc právě ploužák je romantickým tancem. Jestli si chceš být ještě o něco jistější, tak je lepší vyzvat ho po půlnoci, kdy se parket naplní, a vy si můžete tancovat, jak chcete. Klidně můžeš něco odkoukat od ostatních. Uvidíš, že každý si v této době tancuje po svém a atmosféra je zcela uvolněná. Můžeš ho vlastně chytit, jak chceš. Navíc můžeš využít kladů tvé postavy v kreacích, ve kterých se cítíš nejlépe.

Vyjdi na ples s kamarádkou

Neber ale určitě ples jen jako možnost k navázání vztahu. Hlavně se nesnaž být příliš aktivní, protože v závěru můžeš působit spíše jak malá puberťačka a tím ho nezaujmeš. Spíš přejde na druhou stranu chodníku, až tě příště uvidí. Takže buď hlavně sama sebou. Jediné co potřebuješ je tvoje sebevědomí. Na ples ale nechoď sama. Je určitě skvělé mít vedle sebe kámošku, která ti poradí. A na druhou stranu, zkus pomáhat při flirtování i ty jí. Určitě jí ale neopomíjej kvůli někomu, koho ani neznáš. Pokud ani jedna nenarazíte na toho pravého, tak si užijte jedna druhé. Přátelství totiž také hřeje na srdci.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář