Vittoria působí jako normální mladá žena. Chodí do školy, má přátele, občas jí uvidíte s pěkným chlapem, vede si blog. Ale při pohledu na něj a pročtení profilu zjistíte, že tak obyčejná není.

avatar

Lenka Klugerová
Nedokonalá perfekcionistka, snílek a cynik.

„V šestnácti letech jsem objevila svůj největší problém, který mě bude zřejmě pronásledovat ještě mnoho let. Je to závislost, která nelze ovlivnit vůlí.“

Ano, Vittoria je nymfomanka a píše blog nymfomankapise.blog.cz. A já se jí rozhodla vyzpovídat už kvůli vlastní zvědavosti.

1) Kdy tě poprvé napadlo, že bys mohla být nymfomanka a jak jsi na to reagovala, když sis tím byla úplně jistá a věděla, že to není jen obyčejná chuť?

Už po pár týdnech, co jsem začala se sexem, jsem si připadala něčím jiná. Když jsem tak slyšela ostatní holky ze školy, jak se baví o sexu ve smyslu “Ježiš, ten můj mi nedá pokoj, on by to chtěl každej den” apod., tak jsem nechápala, jak se jim to nemůže líbit. Cítila jsem, že já si sex zamilovala, ty pocity při něm bych chtěla cítit celý den. Ony sex prováděly jen pro zábavu, nebo aby si udržely přítele, ale já věděla, že sex potřebuju, abych mohla existovat. Taky přítel mě upozornil, že jsem až moc aktivní a že mi za chvíli nebude stačit. Pak jsem šla k lékaři… To, co mi řekl, jsem zpočátku nemohla vzít na vědomí. Už předem jsem tušila něco podobného, ale stále jsem doufala, že jsem holka, co má prostě jen ráda sex. Až když jsem kvůli tomu začala ztrácet přítele, tak jsem si řekla “sakra, co s tím budu dělat?”

2) Jak na to reagovala tvoje rodina, chovají se k tobě nějak jinak? A celkově myslíš si, že normální lidé odsuzují nymfomanky, i když ani nemají důvod, protože za to nemůžete?

Dodnes jsem nedokázala najít sílu říct to mámě. Ví, že mám ráda pánskou společnost a také ví, že jsem v tomhle zodpovědná. To, že je to vážnější, netuší. Táta žije v Itálii, vidím ho dvakrát ročně, takže jemu nemá cenu něco říkat. Kdyby to věděli, určitě by se chovali stejně, protože vím, že mě mají rádi a určitě by mi pomáhali.

Nymfomanie – výhra, nebo prokletí?
Nymfomanie – výhra, nebo prokletí?
zdroj: guenpics.deviantart.com

Jestli lidé odsuzují nymfomanky… Můj názor je takový: Mužská část se zprvu těší z toho, že může mít v posteli nymfomanku. Jsou nadšení, čekají nekonečnou slast, ale brzy změní názor. Každopádně je neodsuzují, někteří cítí i respekt, ale občas v ní vidí děvku, to je největší problém. Ženská část je vícero názorů. Některé ženy nechápou, že někdo může mít takový problém. Myslí, že si nymfomanky vymýšlejí, aby dostaly každého. Pak jsou i ženy, které berou nymfomanky jako dobré přítelkyně, někdy jim i závidí, berou je jako zdroj informací. Lidé jsou různého typu a co jedinec, to jiný názor. Nejlepší je mít štěstí na lidi.

3) Myslíš, že si někdy najdeš nějakého stálého partnera, který by tě měl rád a zároveň s tebou „držel krok“?

Stále doufám, že někoho takového najdu. Chci se zamilovat a mít rodinu, ale nevím, jestli to zvládnu. Uklidňuji se tím, že jsem ještě mladá a musím dokončit střední a vysokou a až někdy na tohle bude čas. Do té doby se na to snažím nemyslet, ale občas mě to v hlavě hryže.

4) Nepřipadáš si někdy „lacině“, když se vydáš na lov přímo se záměrem najít si někoho na sex nebo už to bereš za normální věc, protože víš, že to nezměníš a tak to neřešíš?

Když jdu na “lov” připadám si jako chlap :-) . No, připadá mi to někdy docela ponižující, prostě jít s tím jedním úmyslem a udělat všechno pro to, aby se mi to podařilo. Jsem mnohem radši, když za mnou někdo přijde sám od sebe a začne se o mě zajímat a dobývat mě. Je to mnohem příjemnější.

Zpověď Vittorie: Když "to" někdo chce víc, než obvykle
Chlapi se zezačátku radují, že mají v posteli nymfomanku. Málokdo s ní ale dokáže držet krok.
zdroj: dyxtreme.deviantart.com

5) Kdybys znala třeba před pár lety nějakou nymfomanku, jak by ses na ni podle tebe dívala? Jak dalece se liší ten názor od toho nynějšího?

Už odjakživa soudím lidi podle toho, jak se chovají ke mně a ne co někde provádějí a jak vypadají. Asi bych jí brala jako každou jinou holku. Třeba bych se od ní něco přiučila.

6) Kdybys znala nějakou nymfomanku a ona chtěla tvoji pomoc, jaké bys jí dala nejdůležitější rady?

Nikdy s nikým nechodit za peníze.
Používat při sexu ochranu.
Nestydět se za svůj problém.
Neponižovat se.
Užívat si i jiných věcí, než sexu.

Chtěla bys mít neustálou touhu po sexu?
Chtěla bys mít neustálou touhu po sexu?
zdroj: elfik13.deviantart.com

7) Myslím, že všechno ostatní se lidé dozvědí v tvých článcích. Na konec tohoto zajímavého rozhovoru se jen zeptám, jestli chceš něco vzkázat čtenářům?

Ať se nebojí svých problémů a řeší je v čas, než je převálcujou. Existuje spoustu problémů, mnohem horších než je třeba můj. A člověk by si měl vážit toho, co má.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář