Neváhám tvrdit, že každou z nás přitahuje něco tajemného a mystického, něco, co si neumíme rozumem vysvětlit. Čísel, karet, kyvadel i hvězd se ptáme se na otázky, které nás zajímají. Nejčastěji pokládané otázky jsou pochyby o vztazích. Chceme vědět, jestli potkáme lásku, a když už ji máme, jestli se k sobě vůbec hodíme. Každý z nás je narozen v určitém astrologickém znamení a některá znamení se k sobě jednoduše hodí více než ta ostatní. Touto otázkou se zabývá partnerský horoskop.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

partnersky-horoskop

Kdo se k tobě hodí a kdo ne?

Co je horoskop zač?

Horoskop zobrazuje rozmístění Slunce a Měsíce v čase a místě tvého narození. Je to symbolické znázornění kvality okamžiku, který zásadně ovlivnil tvůj život. Z horoskopu lze vyčíst možnosti, které máš k dispozici, jak jich nejlépe využít, jak svůj život naplnit a vyhnout se případným úskalím. Protože jsou planety stále v pohybu, jejich dráhy jsou přepočítány i do budoucnosti. Horoskop se tvoří na konkrétního člověka nebo určité znamení zvěrokruhu. Partnerský horoskop pak popisuje partnerský vztah dvou lidí.

Na čem se partnerský horoskop zakládá?

Partnerský horoskop sleduje vzájemnou shodu nebo napětí mezi všemi planetami. Největší důraz se klade na osobní planety: Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars. Partnerský horoskop naznačuje průběh citového souznění a ukazuje způsob každodenního soužití. Merkur vyjadřuje umění naslouchat a schopnost komunikovat. Venuše ovládá lásku a Mars ovlivňuje sexuální náboj a tělesnou přitažlivost.

Co nám partnerský horoskop říká?

Je obecně známé, že si lidé nejlépe rozumí s jedinci ve znamení stejného živlu. Pokud spolu žijí dva lidé o více elementech, partnerský vztah ztrácí na rovnováze, ohnivá znamení jsou ochlazována vodními a tak dále. Mezi ohnivá znamení patří beran, lev a střelec, do zemských řadíme býka, pannu a kozoroha. Vzdušná znamení obsahují blížence, váhy a vodnáře a na vodní zbývají ryby, rak a štír. Se znameními je to trošku složitější, některé k sobě snesou i znamení z jiných živlů. V následující tabulce můžeš vyčíst, jaké znamení se hodí k tobě. Pokud jsi tam svého miláčka nenašla, nezoufej, i hvězdy se mohou plést a když budete oba chtít, i jejich nepřízeň můžete překonat.

Tvé znamení Kdo se k tobě hodí
beran střelec, lev, beran, váha, blíženci
býk štír, panna a kozoroh
blíženci váhy, vodnář, střelec
rak kozoroh, ryby, štír, váhy
lev beran, lev, panna, rak
panna panna, ryba, býk, kozoroh
váhy beran, lev, vodnář, střelec
štír rak, ryby, býk, panna, lev
střelec střelec, blíženci, lev, beran, váhy
kozoroh panna, býk, beran
vodnář lev, váhy, blíženci
ryby ryby, štír, rak, panna

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • tereza

    to Nikola: nevěř horoskopům, pokud jste spolu rádi, klape vám to, tak se neohlížej na horoskop. Na světě existuje určitě hodně lidí, kteří spolu žijí roky a přitom podle horoskopů se k sobě nehodí. Horoskopy jsou jen slova, důležité je, co vy dva k sobě cítíte. ;-)

  • Nikola

    Já jsem ve znamení Panny a můj přítel je Beran, spolu nám to klape .. ale když se kouknu na tabulku .. vůbec tam není, že se k sobě hodíme. Může nás to nějak ovlivnit ?