Lubrikace je při sexu důležitá, ale nechat si plivnout do rozkroku je i na mě moc. Pojďme kluky společně odnaučit manýrům, které okoukali z laciného péčka.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Kedr jak špageta

Byla to skvělá předehra, hrál si se mnou dobrých 30 minut a zkoumal každé místečko mého těla. Bylo to přesně to, na co jsem měla náladu, ale stejně jako pánům někdy nestojí, tak holkám někdy prostě nezvlhne. Nevím, jestli to bylo ovzduším, blbým mýdlem, nebo snad tím, že jsem měla chvilku po menstruaci. Bylo vidět, že ho to docela trápí a i když má chuť zasunout, moc dobře ví, že by to nešlo. Už jsem mu chtěla navrhnout, aby skočil pro lubrikant do šuplíky, ale v tom se to stalo. Po krátkém chrchlavém zvuku se mi do rozkroku slanil kedr jak špageta od Panzani. Cože, to jako vážně myslí ten frajer vážně?

Plivanec jak špageta
zdroj: ralphmurray.files.wordpress.com

Slizký zabiják vzrušení

I čtenář blbej jak turecké sáně asi pochopil, že tenhle moment ve mně zabil veškeré vzrušení a navždy mě přesvědčil o tom, že život doopravdy není porno. Co je to za blbě okoukanej zvyk plivat holkám na jejich svatyni? Kluk mě může penisem profackovat tváře, narvat mi ho až do krku a u toho se tvářit jako mistr světa, ale plivat na mě fakt nemůže. Proč?

Protože je to hnus

Nechápu, proč by měl někdo místo lubrikantu používat slinty, když ten vůbec nejlevnější lubrikant sežene člověk za 80 Kč snad v každém obchodním centru nebo drogérce, většinou je mají prozřetelně hned vedle žvejkaček a tužkovejch baterek na kase. Sliny by si měl nechat každý na trávení a péči o sklovinu. Nejsem zvědavá na to, jak mi někdo v poševním vchodu rozmazává ještě zbytky drobků z večeře. Biologové se mě asi teď budou snažit přesvědčit o tom, že sliny se skládají hlavně z vody a třeba i antiseptických látek, ale já jsem přesvědčená o tom, že lubrikant s vůní jahod je rozhodně vhodnější.

Lubrikanty Durex

Odnaučte se to, co znáte z péčka

Takže pokud tohle čte nějaký muž (jako že určitě čte), tak ho prosím, aby se příště před plivnutím pořádně rozmyslel, jestli tohle do postele patří. Možná jsem moc velká citlivka, a proto by mě zajímal i názor ostatních holek na tuhle praktiku. Tak co, necháte si v záplavu vášně plivat do rozkroku, nebo vám to přijde také nechutné a asexuální?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Michael

  tak tady ty clanky me bavi, to se trham smichy :) ) ..to jsou temata ! kdyz to tak ctu tak bych snad odesel dobrovolne do klastera :) )) uz se tesim na dalsi prekvapeni :)

 • rozy

  souhlasím, že plivnutí “čehosi” co bylo vytaženo až z “paty” je hnus, ale takový vzájemný orální sex poslouží jako dobrý lubrikant :)

 • Klára Vrbíková

  Ano, dokonce si myslím, že ho používání i při francouzském líbání.

 • cha

  To myslíš, že když ti dělá orální sex, tak má na jazyku lubrikant nebo co? :-D

 • http://twitter.com/blackwhite_fool Caroline K.

  Tohle mi někdo udělat a končím s ním, je to hnus. Navíc slinama se dá taky lecjaká nemoct přenýst a vůbec… TOHLE PROSTĚ NE.