Sex se dá vylepšit mnoha způsoby – změnami poloh, vyzkoušení nových pomůcek, lepším zapojením své fantazie, erotickou masáží či hrou a tím to samozřejmě nekončí. Kromě všeobecně známých způsobů však můžeš svůj sex zlepšit šikovnými cviky, díky kterým naservíruješ příteli i sobě neuvěřitelnou slast. Co, proč a jak? To se nyní dozvíš v následujícím článku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chceš zažít opravdu intenzivní sexuální zážitek? Vyzkoušej cviky pro lepší sex a čekej na výsledek.

Chceš zažít opravdu intenzivní sexuální zážitek? Vyzkoušej cviky pro lepší sex a čekej na výsledek.

Vynález gynekologa Antona Kegela

Cviky, které dokážou zlepšit sex, objevil ženský lékař Anton Kegel. V té době byly však cviky určeny spíše pro ženy, které měly problémy s udržováním moči. Ve své publikaci se však zmínil, že jeho cviky mají skvělý vliv i na sexuální život. Jeho cvičení mělo za cíl posílit svalstvo pánevního dna. Později se jeho cviky stávaly čím dál více oblíbené a to díky jejich jednoduchosti a hlavně funkčnosti. Kegelovy cviky tak pomohly spoustě žen s problémy s močovým ústrojím, po porodech, ale také ženám, které chtěly pomocí posilování zkvalitnit sexuální život svůj i svého partnera.

Hlubší prožitek z obou stran

Pokud jsou poševní svaly pevné, dokážou zařídit neskutečnou slast ženám i jejich partnerům. Tyto cviky přinášejí spoustu výhod, mezi které patří lepší prokrvení genitální oblasti, zvýšení citlivosti a zlepšení lubrikace vagíny. Ženy navíc díky pevný svalům mohou prožívat daleko intenzivnější a kvalitnější orgasmus. Krom toho se žena pomocí posílených svalů naučí dokonale ovládat svůj klitoris i celý orgasmus. Díky tomu také intenzivněji ucítí pohyb penisu v pochvě. I pro muže přinášejí tyto cviky velké plus. Při sexu může jejich partnerka stimulovat jejich penis právě zatínáním svalů, které může být pomalejší, ale i v rychlejším tempu. V momentě, kdy jsou poševní svaly opravdu pevné, může začít skvělá erotická hra, která dostane obě polovičky na vrchol blaha.

Jak efektivně cvičit?

Tyto cviky je nutné provádět vždy dobře, aby se požadovaný výsledek dostavil. Nejprve je vhodné říci, že cviky bys neměla provádět se zatnutým bříškem a ani nijak zadržovat dech. Soustřeď se pouze a jen na svalstvo v oblasti pochvy. A jak cviky tedy provádět? Zajisté znáš pocit, kdy nutně potřebuješ na malou a zadržuješ moč. To jsou přesně ty svaly, které nyní budeš trénovat. Úplně zezačátku své svaly může trénovat tak, jako kdybys chtěla zadržet moč. Ale pozor, vždy trénuj s vyprázdněným močovým měchýřem. Dříve se totiž radilo tyto cviky provádět právě při močení, ale později odborníci zjistili, že tento způsob není vhodný kvůli zvýšenému riziku zánětu močových cest.

Příjemnější cviky k dispozici

Pokud ti však tento způsob nevyhovuje, můžeš zvolit další možnost. Do pochvy si zaveď svůj prst a snaž se co nejvíce stáhnout svaly, vydrž čtyři vteřiny a opakuj klidně dvanáctkrát. Pomoct ti však mohou i erotické pomůcky – dilda, venušiny kuličky a další, nebo partnerův penis, který bude jako trenér zajisté příjemnější. Krom toho můžeš svaly zatínat i bez použití nějakých pomocníků. Stačí chvilku zatnout a povolit. Proto tyto cviky nemusíš provádět jen doma, ale kdykoliv a kdekoliv si vzpomeneš. Neboj, poznat to nepůjde. Stačí si jen svaly vypracovat, provádět je několikrát denně a hlavně pravidelně. Tím docílíš pevnější pochvy a zkvalitníš si sex.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Trixie

    a to jsem zrovna doufala, že tu konečně bude něco nového, něco co není všude.. Palec dolů, zklamání.