Zbav se jednou pro vždy podzimních depresí. Co na tom že nesvítí sluníčko a venku je brzy tma, nech si vylízat mušličku, užij si bouřlivý orgasmus a dobrá nálada je zpět raz dva.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Orgasmus ovlivňuje naše zdraví

Pokud orgasmus považuješ za příjemné vyvrcholení krásného milování se svým miláčkem, věř, že nejde pouze o slastnou sérii svalových kontrakcí. Orgasmus totiž představuje naprosto dokonalý a sehraný proces, který přímo ovlivňuje různé funkce tvého těla. A jaká pozitiva ti pěkný a nepředstíraný orgáček přináší?

Orgasmus nejlepší lék na podzimní deprese

Orgasmus proti stresu a bolesti

Čím častěji budeš dosahovat orgasmu, tím více budeš v pohodě a dobré náladě. Při vyvrcholení se do těla vyloučí větší množství endorfinů a dopaminu, které také účinně tlumí bolest a snižují stres. Zasoulož si a zapomeň na migrénu, menstruační bolesti nebo špatnou náladu.

Orgasmus předchází neplodnosti

Užij si nevídaný orgasmus i při menstruaci, vědci totiž přišli na to, že pokud se oddáváš orgasmickým hrátkám právě při této fázi cyklu, patříš do skupiny dívek, která je 1,5 krát méně ohrožena neplodností.

Sexem proti infarktu

Poctivý orgasmus snižuje krevní tlak, což tě do budoucna ochrání proti infarktu, který je fatálním následkem vysokého krevního tlaku.

Zatočí s nadbytečnými kaloriemi

Parta teenagerů se pokusila změřit počet kalorií, které spálí tělo při jednom prožitém nefalšovaném orgasmu. A výsledek? Je to 112 kcal, což je například jako energetická hodnota jedné sušenky.

Bílý sex, taky sex

Dobrá zpráva pro mě, zbaštím tabulku čokolády, pak si to 5 krát pěkně udělám a nemusím mít žádné výčitky.
Ale pozor pokud orgasmus předstíráš, tělo se zapotí o dost více a spálíš téměř 3 krát tolik. Tak s chutí do toho a kilča jdou dolů.

Zvyšuje imunitu

Další dobrá zpráva, pozitivní vliv má vyvrcholení i na imunitní systém. Podle výzkumu je jasné, že ti kteří se pravidelně věnují sexu, mají až o celou jednu třetinu vyšší hladinu protilátky zvané imunoglobulin A, který pomáhá imunitnímu systému bojovat proti virům chřipky a nachlazení.

Shrnuto podtrženo

Během orgasmu se v našem těle odehrává řada chemických reakcí. Těsně před touženým vyvrcholením, dochází až k mnohonásobnému zvýšení hladiny steroidního hormonu DHEA, který zlepšuje funkce mozku, kardiovaskulární systém, metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi, povzbuzuje imunitní systém a pomáhá ke zdravějšímu vzhledu pokožky.

Udělej si sama

Dosahuj orgasmů co nejčastěji a budeš stále mladá a krásná, navíc v dobré náladě a bez stresu. Nezoufej, pokud nemáš přítele, udělej si to v klidku sama, ty stejně nejlépe víš, co se ti líbí a jak nejlépe orgasmu dosáhneš.

Důkazy o účincích na zdraví

Vědci už mnoho let upozorňují na to, že pravidelný orgasmus je zdraví prospěšný. Prodlužuje život a upevňuje zdraví.
Můžeš tomu věřit nebo ne. Můžeš se zeptat své babičky, která je dlouho let zdravá a vitální jak často provozovala sex, nebo sama masturbovala. Anebo se můžeš na všechno vykašlat a užívat si ten slastný pocit z vyvrcholení jen tak protože je to úžasné vzrušující a neodolatelné.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář