Hledání tipů, které dostanou tebe a tvého přítele do varu, nemusí být nijak složité. Často se jedná o vzrušující maličkosti, které při sexuálních hrátkách uvítáte. Kdo by nechtěl znát recept na skvělé zpestření erotického řádění? Nemusíš vždy vymýšlet složitá sexuální kouzla. Někdy stačí zabloudit k osvědčeným stálicím, se kterými u něj nepochybně zaboduješ.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Necháš do vašeho vztahu zavítat erotické pomůcky? Základem může být erotické prádlo, časem objevíte klidně i vibrátory a afrodisiaka.

Necháš do vztahu zavítat erotické pomůcky? Základem je erotické prádlo, časem objevíte klidně i vibrátory a afrodisiaka.

V erotickém prádle až na vrchol

Většina mužů se shoduje, že velmi rajcovní a vzrušující je erotické prádlo všeho druhu. Ať už je erotické prádlo laděné do romantického, roztomilého nebo dravého stylu, získá si u něj značnou oblibu. Důkazem, že je erotické prádlo úžasným zpestřením sexu, je sedmadvacetiletý Lukáš z Mostu, který s ním má velmi dobrou zkušenost a v sexu je pro něj erotické prádlo zcela nepostradatelné. “Znám chlapy z okolí, pro které erotické spodní prádlo nepředstavuje nijak velkou senzaci, ale když ho jejich přítelkyně předvede, námitky nemají. Já erotické prádlo přímo zbožňuji a sám jej pomáhám vybírat. Partnerka má už plnou skříň různých žhavých kousků, které mě neskutečně vzrušují. Erotické prádlo beru jako součást našeho sexu a nedokážu si představit, že by se v něm nevyskytovalo. Miluji to dobývání jejího těla pod krajkou a jemné objevování další citlivých míst nebo žhavý striptýz, který s ním umí ladně předvést.” Ukončuje Lukáš své povídání o nedílné součásti jejich partnerských hrátek.

Vibrující pomocníček k tvým službám

Vibrátory a jejich popularita u mužů se zdá být jako velký paradox. Hojně převládá fakt, že vibrátory pro ně představují konkurenta a to obzvlášť v případě, kdy je velikost vibrátorů větších rozměrů než jejich chlouba. O tom, že vždy tomu tak být nemusí a vibrátory mohou být dobrým kamarádem mužů, přesvědčuje příběh devatenáctiletého Mirka, který na vibrátory nedá dopustit a dokonce i s přítelkyní koukají pravidelně na internetový sexshop, kde společně nové vibrátory vybírají. “Když jsme s mojí holkou začínali, neměl jsem ani sebemenší tušení, že nějaký vibrátor vlastní. Vlastnila, ale styděla se to přiznat, abych na něj nežárlil. Já jsem to vzal s klidem a spíše mi bloudily hlavou myšlenky, že bychom ho mohli využít společně. A tak se stalo a původní vibrátor se rozrostl o další brášky, ale jinak tvarované a s jinou velikostí. Společně jsme je vybírali v sexshopu a jsem rád, že jsem měl nějaký podíl na jejich výběru. Viděl jsem, jakou slast jí vibrátor při předehře a sexu přináší a nový vzrušující zážitek jsem s ním zažil i já, kdy partnerka přejížděla vibrátorem po svém klitorisu, zatímco jsme se milovali. Vibrátory tak neberu jako své soupeře (ani když jsou delší), ale šikovné věcičky, které dokážou v sexu udělat divy.” Končí Mirek svou chválu, která směřuje na vibrátory.

Afrodisiaka přináší výbuch slasti

Afrodisiaka se někdy mohou zdát jako maličkosti a málokdy je jim přikládám velký význam. Přitom mohou být úžasným kořením sexuálního života, které kompletnímu sexu dají nový nádech. Afrodisiaka, jenž lze nalézt v potravinách, ale jejich domovem je i sexshop, si našly své zalíbení i u mužů. Jak jsou afrodisiaka účinná, potvrzuje i zkušenost jinak stydlivého Davida, který jich už vyzkoušel velké množství. “Afrodisiaka si v naší posteli našly místo, které jen tak neztratí. Nikdy bych netušil, že mohou být tak účinné. K nim mě přivedla přítelkyně, která přírodní afrodisiaka používala v kuchyni při přípravě večeře. Možná k tomu zahrál i dojem, že něco bude a byl jsem pořádně nažhavený. Pokaždé pak díky nim a dalším pomůckám zažíváme úžasný a pokaždé jiný sex. Afrodisiaka jsme začlenili i do samotné předehry v podobě olejíčků, kapek, sprejů a dalších. Nemůžeme si je vynachválit a na zpestření sexu je jednoznačně doporučuji. Pokud mají kluci problémy s předčasnou ejakulací, pomohou jim afrodisiaka také.”

Erotické pomůcky plus nové sexuální zkušenosti

Erotické pomůcky, jejichž domovem je jak jinak než sexshop, se rovněž staly nedílnou součástí v sexuálním životě spousty párů. Erotické pomůcky představují spoustu možností a bezpochyby přinesou nové sexuální zkušenosti a chuť vyzkoušet nové praktiky. Sexshop toho vždy nabízí spoustu a tak je jen a jen na vás, jaké erotické pomůcky do vašeho milostného života pustíte. Kladnou zkušenost přinesly erotické pomůcky i pětadvacetiletému Matějovi, který svou oblibu s radostí odhalil! Velmi rád s mojí holkou prolézám nabídku sexshopu a někdy tam zavítám i sám, abych ji překvapil. Rád okukuji nové erotické pomůcky, které pak z větší míry skončí u nás v posteli. Za tu dobu nám přinesly zajímavé sexuální zážitky i zkušenosti. Díky erotickým pomůckám jsme vyzkoušeli nové sexuální praktiky, které by nás třeba ani nenapadli a byli jsme z nich v závěru nadšeni. Takže doporučuji, ať i velmi mladé páry sexshop neignorují a objevují erotické pomůcky, se kterými objeví mnoho neochutnaného.” Chválí si sexshop a erotické pomůcky pětadvacetiletý Matěj.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    Pěkně napsané. Třeba s tím erotickým prádlem úplně souhlasím. To mého muže například velmi vzrušuje latex, takže jsem si speciálně kvůli němu zkusila koupit fetiš oblečení z https://www.eroticsexshop.cz/ a můžu vám říct, že od té doby nabraly naše sexuální hrátky úplně nový rozměr.