Tantrická masáž může velmi znatelně prospět tvému milostnému životu a vztahu, který postrádá vzrušení a intimitu. V čem spočívá její tajemství?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Odhal tajemství smyslné tantra masáže

Souhra smyslů

Tantra a styl meditace s ní spojený vznikl již před pátým stoletím našeho letopočtu. Nepřekvapivě se tak stalo v Indii, kde má meditace a absolutně jiný tok času a života velmi hluboké kořeny v náboženství. Tantra jako taková je protkána hinduismem, buddhismem a v neposlední řadě také sexem a erotikou. Tantrický sex je založen na sladění potřeb páru do jednoho okamžiku. K samotnému vyvrcholení by měla vést dlouhá a velmi pomalá cesta. Díky tomu dochází k velké gradaci vzrušení. A stejnými pravidly se řídí také tantra masáže, během kterých dochází k uvolnění celého těla.

Vášnivé propojení erotiky a tantry

Tantra a erotika k sobě neodmyslitelně patří. Jejich spojením vznikají opravdu hluboké zážitky směřující k nefalšovanému uvolnění a radosti. Už klasická masáž má schopnost odbourat stres a rozproudit krev. Aby byly zážitky s tantrou zajímavé, je důležité inspirovat se u nejlepších. Tantra masáže Liberec v zastoupení certifikovaných masárů jsou důkazem toho, že kombinací různých relaxačních technik od jemných dotyků po používání horkých ručníků je možné přerušit tok myšlenek a uctít sexualitu tak, jak se ctí a patří.

Proměna v masérku

Láká tě vyzkoušet tantrickou masáž? Nebo naopak takovou masáží obdarovat tvého postelového partnera? Nauč se pracovat s energií těla, najdi v sobě hravost a při masáži zapoj celé tělo. Nic se však nesmí uspěchat, hlavní podstatou celé masáže je velmi pomalé tempo. Jen díky němu bude závěr masáže symbolem velmi příjemného uvolnění, po kterém se tělo dostává do stavu absolutní blaženosti. Pokud mě samotnou na tantrické masáži něco opravdu baví, je to zkoumání reakcí těla na jednotlivé doteky. Některá místa na mužském těle jsou neprávem přehlížena a už jen letmý dotek dokáže zvednout vlnu vzrušení. Pravdou totiž je, že v erotogenní zónu se může při tantrické masáži a jejím správném provedení proměnit prakticky libovolné místečko na těle.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář