Jaro prokazatelně zvyšuje naše sexuální touhy. Odhalujeme se a zapalují se nám lýtka. Stejně jako zvířata i my lidé se chceme pářit a párovat. Je čas vyhrabat se ze zimních pelíšků a vyzkoušet všechny možnosti, které nám matka příroda nabízí. Ano, i v sexu – hlavně v sexu. Sex v přírodě vnese do vztahu vášeň a obohatí ho o nové společné zážitky. Navíc skvěle zafunguje, máš-li chuť na sex a nemáš se s přítelem kde milovat.

avatar

Lucie Kocábková

Nudí tě sex v posteli? Vyraž ven!

Venkovní dovádění dokáže pořádně okořenit milenecký život. Pozor na hmyz!

V lese, v parku, na louce

Svítí-li sluníčko, můžete s přítelem vyrazit přímo do přírody. Máš kousek za barákem les či odlehlou louku? Perfektní! Můžeš sebou vzít i deku a sex v přírodě spojit s piknikem. Do košíčku přibal i šlehačku či čokoládový toping. I v přírodě si můžeš trochu zaexperimentovat. Sex na dece je rozhodně příjemnější než na tvrdé zemi. Záleží ovšem i na tom, jakou polohu máš nejradši. V lese si vybírej mýtiny a mechové paloučky. Na jehličí a šiškách by zážitek mohl být nepříjemný a mohl by do budoucna spíš odradit než přinést něco pozitivního. Nezapomeň se vybavit repelentem.

V autě

Sex v autě je klasika. Auto představuje častou nouzovku, když si chcete s přítelem užít trošku úplného soukromí. Sex v autě je i velmi spontánní. Stačí odbočit na odlehlou cestu a sklopit sedačky. Dá se provozovat i v zimě, ale to je lepší auto předem pořádně vytopit.

Ve stanu

V teplé dny můžete vyrazit i kempovat. Sex ve stanu je vzrušující. Máš kolem sebe hromadu dalších kempařů a když si zrovna užíváš, dělí tě od nich jenom slabý plášť stanu. Musíš být potichu, abys na sebe nestrhla pozornost celého kempu. Sexuální polohu vol raději vleže. Nechceš, aby na tebe zrovna v tom nejlepším spadl celý stan.

Sex v přírodě – na co si dát pozor

Sex v přírodě pečlivě plánuj či choď na osvědčená místa. Sice tě vzrušuje, že bys mohla být přistižena při činu, ale jinak po tom až tak moc netoužíš. Vybírej si místa, která jsou schovaná a co nejdál od civilizace. Sex v přírodě vyžaduje vždycky trochu exhibicionismu a chuti dělat něco jinak. Pokud se příteli milování v přírodě nezamlouvá, rozhodně ho do ničeho nenuť. Ber si na sebe pohodlné oblečení, do kterého se rychle nasoukáš zpět, pokud by vás někdo nečekaně překvapil. Můžeš si vzít i třeba šaty nebo sukni, kterou si pak nemusíš ani svlékat. I to je spontánní a vzrušující.

Sex v přírodě může být i romantický. Obzvlášť, vyrazíte-li večer. Na nebi svítí hvězdičky, všude je klid. V horké dny můžete jít i někam k rybníku a nazí se vykoupat. To určitě navodí tu správnou atmosféru.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.sexytela.cz/Monika2912 Monika

    To jsem ráda, že se díváš zrovna na moji fotku.
    Fotka,kterou vidíš je autentická a nemusíš se bát,že přijde někdo jiný. Je mi 40 let jsem sympatická plno štíhlá postava výška 165cm prsa 3 s přírodním klínem . Mám ráda sex, u tebe v autě . Ráda orál – klasiku. Sex -1000 kč. Orál-700kč.Vše s ochranou! Přijedeš si pro mě ? Budu se těšit . Na SMS a skrytá čísla nereaguji!! Volej od 8h-16h.Tel : 728 018 163 okr-Teplice.
    Ahoj Monika