Vývoj jde dopředu a ani sexuální záležitosti nebyly ponechány na pospas. Nová technika cybersexu může nahradit opravdové dovádění. Co třeba dálkové ovládání? To zní zatraceně dobře!

avatar

Tereza Jiříčková
Ráda komunikuje s lidmi a žádné téma pro ní není tabu.

O co se jedná?

Cybersex (neboli počítačový sex) je virtuální sex, při kterém si jeden nebo více lidí posílají vzájemně po síti zprávy popisující sexuální zážitky a představy. Je to hraní role, ve které účastníci předstírají skutečný pohlavní styk. Někdy bývá doprovázen webovými kamerami. Cybersex se liší od sexu po telefonu, protože má vyšší míru anonymity a snadnosti nalezení partnera. Cybersex se může provozovat i přes SMS nebo běžné e-maily.

Cybersex je budoucnost vztahu na dálku?

Novinky cybersexu

Provozovatelům cybersexu doposud musely postačit pouze vizuální vjemy, jako jsou sexuálně zaměřené zprávy nebo přenos přes webovou kameru. A už pouze jejich představivost dotvářela kvalitu cybersexu. Nyní se naskytuje možnost fyzického vjemu a to prostřednictvím nových „hraček“, které mají uživatelé cybersexu u sebe a navzájem si je mohou dálkově ovládat.

Mojowijo jako top udělátko

Nejlépe hodnoceným přístrojem tohoto druhu je tzv. Mojowijo (www.mojowijo.com). Mojowijo má dva druhy přístrojů – jeden přístroj pro ženy v podobě vibrátoru a druhý přístroj pro muže v podobě vibrátoru, který má na konci speciální „kruh“. Pohyb jednoho přístroje je transformován do vibrací v druhém přístroji. Přístroj je připojen k příslušenství Nintendo Wii (dálkový ovladač). Ovládání je připojeno k technologii Bluethooth PC (Mojowijo software). Herní konzole Nintendo Wii není nutná. Přístroje se mohou používat i například v jedné místnosti. Pro přenos na dálku produkt využívá Skype.

Mojowijo
Tento přístroj pro dvojici se dá zakoupit přibližně za 4.460,- Kč, jednotlivé přístroje okolo 2.320,- Kč.
zdroj: mojowijo.com

Amelie (33 let) o přístroji Mojowijo uvedla: „Můj partner pracuje posledních 6 měsíců v Americe, veškerá naše komunikace spočívala v konverzaci přes Skype. Těžko vnesete do vztahu jiskru bez fyzického kontaktu. Tato věcička vnesla nový život do našich hovorů. Úžasné je, že to není jen pouhá masturbace. Můžeme kontrolovat navzájem svá zařízení díky pohybu tím vlastním – a to je právě ten prvek, který to dělá tak skvělým. Cítíme se spojeni i přes to, že jsme každý na jiné straně světa.“


Návod k zapojení hračičky Mojowijo a pak už si jen hrát…

Vibrační vajíčko pro radost

Další novinkou je Remote Pleasure Internet Enable vibrátor, který funguje přes Skype nebo se může používat díky dálkovému ovládání i bez internetu v pohodlí domova. Bohužel byl vyvinut pouze vibrátor ve tvaru vajíčka pro ženy a na fyzické uspokojení mužů společnost pozapomněla. Tento vibrátor má tři odlišná nastavení, která umožňují prožít uživatelkám různé zážitky. Výhodou tohoto vibrátoru je možnost spuštění programu, který vibruje na základě aktuálně přehrávané muziky.

Vibrační vajíčko
Tuto hračku můžeš sehnat přibližně za 3.500,- Kč.
zdroj: remotepleasure.com

Vychytralý zajíček

Internet Enabled Rabbit je vibrátor přezdívaný „zajíček“. Funguje jak samostatně, tak přes internet. Tvůj internetový partner může ovládat všechny vibrace a pulsace přístroje. Designéři, kteří navrhli tuto hračku, se pyšní vibrátorem, který si „zahrál“ v Sexu ve městě. Zajíček je vyroben z měkkého svůdného želé. Část těla je vyplněna perlami pro dokonalý a smyslný požitek. Zajíček poskytuje několik různých vibrací a otáčení a je vybaven i výběžkem pro anální dráždění. Nevýhodou tohoto internetového zajíčka je povinnost členství, které je momentálně zdarma, ale časem bude požadován měsíční členský poplatek ve výši od 150,- Kč do 390,- Kč.

Zajíček na dálkové ovládání
Zajíček se dá pořídit přibližně za 1.200 až 1.700,- Kč, ale zároveň je nutné platit měsíční členský poplatek ve výši od 150,- Kč do 390,- Kč.
zdroj: amazon.com

Je cybersex budoucnost?

Cybersex se stále zdokonaluje. Sice nezajistí absolutní sexuální uspokojení tak, jako fyzický sex, ale jako dočasná náhrada poslouží díky těmto novým hračkám velmi dobře. Zmiňované novinky ti mohou velmi dobře pomoci překonat velké odloučení od tvého miláčka, vyzkoušet nové věci a nový druh vzrušení. I když třeba cybersex momentálně nepotřebuješ nebo jej nemusíš provozovat, tak ale i jako zkušenost určitě stojí za to. Zkus to jako zpestření vztahu nebo dobrodružství s neznámým na druhém konci.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář