Doba jde rychle dopředu a s ní i náš přístup k postelovému dovádění. Podívej se na 10 úplně nových sexuálních poloh, které budou v roce 2013 na vzestupu.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Pokud by ti přece jen takový moderní přístup nevyhovoval, nabízí naše kámasútra žhavá videa zajímavých pozic. Vtipné ilustrace dal dohromady Stephen Gardner pro furTV.

1. Aktualizace statusu

1. Aktualizace statusu

Líbí se tobě a tvému partnerovi sex? Udělejte z něj akci na Facebooku a lajkujte ostošest. Pochlubte se celému světu s tím, že vy dva zrovna teď provozujete sexuální styk!

2. Gangnam Style

2. Gangnam Style

Heeeey, sexy lady! Přesně tak, Gangnam Style je skvělá inspirace pro další sexuální polohu, kde jde o styl, rytmické přirážení a hromadu třpytek.

3. #YOLO

3. #YOLO

Žijeme jen jednou, a proto je důležité užívat si život plnými doušky i během sexu. Co takhle zapálit vaše touhy?

4. Medojed

4. Medojed

Každý přece ví, že medojedovi je to u pr*ele, a proto je tahle poloha vhodná pro všechny prďácké páry, které na sebe chtějí vrčet a prskat.

5. Kulturní festival

5. Kulturní festival

Několik tisíc lidí bude pozorovat snahu partnera, jeho falešný pocit výjimečnosti a bezduché breptání na diskuzním pódiu.

6. Perníkový táta

6. Perníkový táta

Partneři se oblečou do ochranných oděvů a oddávají se co nejvíce nelegální aktivitě.

7. Nadržené rohy

7. Nadržené rohy

Skvělá poloha pro milovníky My Little Pony, kteří se v převleku za jednorožce mohou konečně přesvědčit, že přátelství je opravdu magické.

8. Zuckerbergův propad

8. Zuckerbergův propad

Muž slíbí ženě, že bude podávat vůbec nejlepší výkony v životě. Ta v naději na zábavu nakoupí hromadu sexuálních pomůcek, aby muž pak oba v posteli totálně zklamal.

9. Fronta v Disneylandu

9. Fronta v Disneylandu

Každý z páru jde do jednoho rohu místnosti. Žena pořádně vyšpulí zadek a muž se k ní začne co nejpomaleji, jak jen to člověk dokáže, přibližovat. Volitelné je zapojení různých turniketů, řvoucích dětí a odpočtů do další jízdy.

10. Zlatokopka

10. Zlatokopka

Pro tuto polohu potřebuje žena přístup do jeho kanceláře, kde se pohodlně dostane ke všem důležitým dokumentům, bankovním kontům a cenným papírům.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář