Japonský SPA magazín na začátku měsíce otiskl článek, ve kterém popisuje novou posedlost japonských žen – nošení plen pro dospělé! Je tohle vůbec normální?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Výraz lenosti?

Japonky dávají jasně najevo, že ani ony o sebe nemusí pečovat a maskulinizaci (projevy mužských pohlavních znaků) berou vážně. Kromě toho, že přestávají dělat domácí práce a zahazují žiletky, také začínají nosit pleny pro dospělé. V rozhovoru na toto téma uvedla pětadvacetiletá Japonka jmenující se Adachi, že pleny nosí do práce již šest měsíců. Používají je vždy, když má sukni, protože pod kalhotami by byly vidět. Na rande s klukem si je prý také nebere. Močení bez nutnosti odběhnout si šetří podle vyzpovídané ženy čas. Japonské obchody na nový trend reagují pohotově a sekce s dámskými potřebami plní balíky obřích plen pro dospělé.

Nošení plen pro  dospělé jako sexy trend z Japonska

Výraz fetiše?

Japonská kultura nás zásobuje a šokuje pravidelně. Pochopím vše od kresleného porna s pětipenisoidním robotickým drakem, až po automaty na použité kalhotky. Nošení plen pro dospělé jakožto údajný výraz vzdoru a úspory času ale nepochopím. Stejně jako celá řada světových médií, i já zastávám názor, že se jedná spíše o formu moderního fetiše. Japonci jsou sice workoholici s řadou psychických potíží, ale ani malý měchýř a hromada práce by mě samotnou nedonutila močit si pod zadek. Z nošení plen se stal dokonce takový trend, že ženy se v plenách fotí a fotky nahrávají na net – specializovaná stránka Bebigyaru je plná snímku žen v plenách, které muži obdivují. Nebudu dál nikoho soudit a příspěvek ukončím, potřebuji totiž na malou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář