Máš někdy pocit, že ve tvém vztahu jsou tři lidé – ty, on a jeho ex? Stále se s ní stýká, telefonuje a hodiny s tebou debatuje o tom jaká byla jeho bejvalka? Pokud ti některý z těchto scénářů příjde povědomý, je na čase se zamyslet nad tím, jestli tvůj kluk dokázal udělat definitivní tečku za jeho předešlým vztahem.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Máš někdy pocit, že ve tvém vztahu jsou tři lidé – ty, on a jeho ex? Stále se s ní stýká, telefonuje a hodiny s tebou debatuje o tom jaká byla jeho bejvalka? Pokud ti některý z těchto scénářů příjde povědomý, je na čase se zamyslet nad tím, jestli tvůj kluk dokázal udělat definitivní tečku za jeho předešlým vztahem.

Nedokážeš vystát jeho bejvalku, které se vám neustále přimotává do vztahu? Třeba to není taková tragédie.

Nedokážeš vystát jeho bejvalku, které se vám neustále přimotává do vztahu? Třeba to není taková tragédie.

Nenávidím tu mrchu

Proč je často terčem tvé nenávisti jeho bejvalka? Žárlíme na to, že ona byla ta, která ho ulovila první, nebo na to, že i po rozchodu stále zasahuje do jeho života? V mnohých případech je nenávist pouhý výplod naší fantazie a nemáme k ní sebemenší důvod. Někdy ale může nastat situace, která ti nemusí být zrovna příjemná. Není třeba dodávat, že důvěra je základem každého silného vztahu. Život plný pochybností a podezření, ti může dát pocit nejistoty a úzkosti. A kdy máš k pochybnostem pravý důvod, a kdy můžeš mít obavy, že mu ještě jeho bejvalka není ukradená? Tyto tři nejhlavnější důvody ti prozradí, kdy by jsi si měla dát pozor!

Nemarnil čas před skokem do nového vztahu

Pokud s tebou tvůj současný kluk začal chodit krátce po jeho rozchodu, je zde velká šance, že se z něj nedokázal ještě vzpamatovat, bez ohledu na to, co říká. Mužské pohlaví často přeskakuje truchlící proces, který po rozchodu následuje. Pokaždé, když se ocitneme v novém vztahu, máme spoustu nadějí a snů, které ztratíme, když ztratíme milovanou osobu. A tuhle fázi musí každý překonat, ať už sám nebo s tvojí pomocí. V tomhle případě moc neovlivníš, jak se tvůj kluk zachová v budoucnu. I když nemá své city urovnané, neznamená, že váš vztah je odsouzen k zániku. Měj pochopení a trpělivost a pomoz mu, aby se jeho bejvalka stala minulostí.

Je s ní stále v kontaktu

Existuje spousta důvodů, proč chlap zůstává v kontaktu s jeho ex a ne všechny musí být nutně špatné. Pokud on a jeho bejvalka spolu byli dlouhou dobu, je jasné, že ze dne na den spolu nepřestanou komunikovat. Nejhorší, co můžeš udělat, je zakázat mu se s ní stýkat nebo ho jinak omezovat. Jeho bejvalka je minulostí, měl důvod ji opustit a nyní má také důvod proč je s tebou. Zbytečné podezírání z tvé strany a hledání něčeho, co neexistuje, může způsobit větší škody než jeho bejvalka.

Nedokáže vymazat minulost

Bejvalka, bejvalka a zase bejvalka. Stále má její fotky, neustále kontroluje její profil na Facebooku, v nejhorším případě se s ní i často schází. Zde hrozí nebezpečí, že tvůj kluk stále chová city ke své ex. Každá bejvalka může být svým způsobem nebezpečná a každý chlap se může pokusit o druhou šanci. Říká se, že slepované vztahy nemají velkou šanci přežít, ale někdy může být touha vstoupit podruhé do stejné řeky větší, než strach z rizika. Na druhou stranu by si tvůj partner měl uvědomit, že každý rozchod má nějakou příčinu, a ne každá příčina jde lehce napravit.

A jak se chová ex Jay Diesela?

Stále vpřed

Je těžké, když se do vašeho vztahu plete i třetí osoba, ať už fyzicky nebo jen ve vzpomínkách. Je pochopitelné, že tě štve i to, když tvůj přítel a jeho bejvalka udržují kamarádský vztah, protože ona je ta, co ho měla dřív než ty, ta co pro něj kdysi znamenala to, co ty, ta co se může pokusit ti ho vzít. Bejvalky byly, jsou a budou a musíš se s nimi naučit žít. Ve většině případů jsi ale o krok napřed a máš informační převahu, takže se zbytečně netrap a koukej směrem vpřed.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • VILIK

  PRO DANIELKLIZKU : wtf ? kdo by to cekal.. myslis ze je ti verny… myslis ze spi jen stebou ? ses naomylu a to kurevske… myslis ze my DVE SME KAMOSKY ?… :D ne nejsme ! a uz mu nepis ty devko a to si pis ze mu to prasknu na jake ujete sracky o nem pises ! posralas to !

 • Ivanka

  A TED NECO PRO KLUKY ! Neveste chlavu nad zvadlima curakama na to ze maji spatny uhel na to ze vysi (:D) na to ze vam tam dole neco roste a aniz by to tam nemelo byt (ps PEPO TY VIS O CEM MLUVIM “) Znam pripad rika se mu **** a je to dost velky machr… ano zname to vsichni… mysli si ze ma 45 cm bubaka a pak ? nakonec zjistite ze stim ani neumite zachazet tim chci rict.. ze vas bubak pro nas nic neznamena o clanku vis,se dovite ze …. andulky.. VIZ CLANEK) .. proste to pochopite takze rada pro vas rvete to vsude jen ne do nas .. ackoliv vam to bude chybet… MUZI MAJI VZDY ZADNI VRATKA OTEVRETE … a mame tu dalsi hlaseni vsem smazkam a fetkam justin bieber se stal ofic kockomilem … takze vezmete vsechny sacky … brka a sisky a jdete zanim ! on vas rad uvidi a vrele vas privita protoze mu na tohle mu skocila i LADY GAGA … ano je to des… pri jejim priletu v mimozemske kosmicke lodi se udivil i Kaja Gott a dost hollywoodskych hvezdach ZPET NA MORAVU kde mame nejlepsi chlast ! A NEZAPOMENTE SI TO HODIT NA STATUUUSKY NA FB at :) se mame :-***** LAWISGUJI VAS HOLKY S INFORMATIK !

 • Ivanka

  Jmenuji se Johanka ano vsichni se ptate proc sem neco pisi jsem vzdelana mlada zena..Muj pritel (Matouš) ho ma tak maleho ze i moje andulka by me bavila vic… ovsem na tohle nenaratim narazim na to ze 99% holek se neumi udelat se svym partnerem a tady je ma rada nechte kluky a delej te to s ANDULKAMA ! urcite se vam to vyplati… ;stou moji sem uz 25 let a muzu vam rict ze tohle je teprve raj snu ! Takze vsichni do zverimexu nez bude pozde tim chci rict ze mam doma ptaci farmu ;) a tohle je teprve zacatek … v pristim dile se dovite o papouskach ale bacha na to maji chrable ZOBACKY ;) VASE KAMARADKA !

 • wik

  Tak tohle mi přijde víceméně stupidní. V jednom článku jste tu napsali , že by holky měli udržovat dobré vztahy se svými ex příteli a když už to nějaká udělá , tak novou přítelkyni svého bývalého automaticky štve……….. :-D D

 • Danniele

  Také jsem nenáviděla bejvalku svého přítele, kamarádky se z nás staly až jsme se rozešly a nyní… Se klidně vídáme a píšem si. Její a má naávist ustala, žádný zášt´ k ní necítím a myslím, že ani ona. Docela dobře spolu vycházíme :o ) kdo by to čekal :D