Masturbování je zdravé a příjemné, dělá to čas od času každý z nás. A proč taky ne, když mám na to zrovna chuť a není nikdo po ruce. Ale jak to určitě nedělat?

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Někdy to může opravdu bolet

Každý si při onanování nějak vypomůže, ale najdou se i hodně odvážní jedinci, kteří si do různých tělesných otvorů strkají různé hodně nebezpečné předměty. O výčet těch nejúchylnějších a odstrašujících případů se s tebou podělím.

Coca Cola v análním otvoru
Pokud budeš při masturbaci používat nebezpečné předměty, může se snadno stát, že skončíš na pohotovosti.
zdroj: pinterest.com

Pořezaný penis

Na chirurgii jsem se osobně setkala s borcem okolo dvaceti let, který onanoval se skleničkou, vzrušením se mu ji podařilo rozmáčknout a celý penis si pořezal. Hodinu mu na ambulanci vybírali drobné střípky a sešívali větší ranky. Jestli ke zranění došlo opravdu takto, se můžeme jen dohadovat, ale bolest si způsobil opravdu velikou.

Ztracené předměty v různých tělních otvorech

Vždycky jsem si myslela, že jenom dívky si při onanovaní strkají cizí předměty do svých útrob, ale s hrůzou jsem zjistila, co všechno jsou schopni strčit si kluci například do močové trubice. Od měděných drátků počínaje, přes různě silné trubičky až po část rostliny aloe vera, která mimochodem prý způsobuje uklidňující a slastný pocit. Auuu!

Pozor na dveře

Jeden z dalších případů, se kterým jsem měla možnost se setkat při práci zdravotní sestry na chirurgii, byl onanista, který si svého miláčka strkal mezi dveře a futra a tím jak přivíral a přivíral, tak se uspokojoval. Ale jednou si takhle pěkně nachystal svůj nástroj a už sahal po klice, ale průvan byl rychlejší a prásk…

Nejsou normální

Možná si myslíš, že se něco tak uhozeného stát nemůže, ani já bych nevěřila, kdybych na vlastní kůži nezažila. Oni totiž ti co něco takového provádějí, nejsou zcela normálního smýšlení, ne že bych se někoho chtěla dotknout. Ale tebe by něco podobného napadlo?

Ani dívky nejsou pozadu

Podle průzkumu dívky onanují mnohem méně než muži, ale i ony dokážou vymyslet neuvěřitelné pomůcky. Nejčastějším případem jsou uvízlá víčka od spreje, ztracené lahvičky a dětské kostky v pochvě. Občas gynekolog musí pátrat po menší okurce, jablku a podobně.

Domácí venušiny kuličky

Jedna starší dáma chtěla vyzkoušet funkci venušiných kuliček a tak si půjčila od dětí hračku klik-klak, jsou to dvě koule zavěšené na provázku, které o sebe ťukají. Kuličky si strčila dovnitř a provázek jí zůstal v ruce, trochu zazmatkovala a uháněla na pohotovost. Většinu uvíznutých věci, by přitom nemělo být problém vytáhnout si v pohodě doma.

Že by příprava na porod?

Čas od času přijdou i ženy s natrženou hrází, nevím, zřejmě si tam zkoušejí nacpat něco o velikosti melounu, protože kůže mezi pochvou a konečníkem je hodně elastická a vydrží opravdu hodně.

Bezpečnost nadevše

Dámy, myslete na to, že to co si strkáte dovnitř, musí být čisté, hladké nerozbitné a bezpečné.
Pánové, vy si tam raději nestrkejte nic. A když už hledáte nějaký dolík pro svůj kolík tak s největší obezřetností.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • carosone

    Občas sem do toho hnoje s názvem Kamoska.cz zabloudím a musím konstatovat, že to blbství, které tady redaktorky prezentují, nemá obdoby.

  • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

    Netvrdil bych, že v tomhle případě je někdo imbecilní a hloupý.. Jen prostě nadrženost zvítězila a vypla logickou část mozku v tu chvíli :-D

  • cass

    Nevím, jestli jsou normální,ale stoprocentně jsou imbecilní a hloupí.