Kdo říkal, že svatba musí být nutně jen v kostele? Dnes jsou žádosti o ruku a i samotné svatby hodně různorodé. Přesto se vždy objeví nějaká, která všechny ty předchozí dočista převálcuje.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Cyklisté ani nemusí slézat z kol!

Kdybys náhodou v Rusku potkala novomanžele na kolech, tak se není čemu divit. Tady se totiž na kole i oddává! Na místo, kde si měl říct své ano, dojel pár na kole. Na chvíli sice museli slézt z kol za oddávajícím, ale jakmile mohli, hned zase nasedli na kola. Ostatní svatebčané, kteří je doprovázeli celou cestu, měli vybavení, jak se patří – hlavně helmu a kolo!

Svatba cyklistů
Svatba na kole, proč ne?
zdroj: img-fotki.yandex.ru

Rok šetřil na růže, aby nevěstu potěšil

V Číně je symbolem štěstí číslo 9 a 999. Jeden z Číňanů chtěl své ženě darovat pořádnou dávku štěstí, a tak rok šetřil, aby mohl nakoupit 99 999 růží. S růžemi naložil naprosto jednoduše. Využil je na svatbu. Celkem 30 aut bylo naprosto posázeno rudými květy a vůbec celá svatba se odehrávala v romantickém květinovém duchu. Není nutno dodávat, že nevěsta byla štěstím bez sebe.

To musela být vůně!
To musela být vůně!
zdroj: oddee.com

Milovníci zvířat mají za svědka grizzlyho

Když milujete zvířata, není těžké řešit seznam hostů. Spíš jen to, zda přijdou i nějací lidé. Přírodovědec Casey Anderson a herečka Missy Pyle se rozhodli pozvat i miláčka Bruta. Hostem nebyl nikdo jiný než Andersonův nejlepší přítel grizzly. Staral se o něj již od doby, kdy se méďa narodil. Dokonce o něm National Geographic natočil dokument. V době svatby už ale byl z médi pořádný chlapák!

Nejlepší přítel musí být zkrátka pozván!
Nejlepší přítel musí být zkrátka pozván!
zdroj: a.abcnews.com

Milujeme se nazí, tak proč mít oblečení?

Když milujete jeden druhého, není co řešit. Miluješ jeho duši i tělo. Zkrátka zdravého i nemocného anebo oblečeného či nahého. Jeden australský pár, který touto láskou oplýval, to pojal jednoduchou cestou. Šli k oltáři prostě nazí. Jejich svatba měla být tak zajímavá, že se její průběh živě vysílal v rádiu. Myslíš ale, že je nikdo neviděl? Tak to se mýlíš, jelikož dorazilo 250 hostů. Nevěsta však měla bradavky a intimní místa pomalovaná bílou barvou. Manžel si zase své přirození kryl pouze černým cylindrem.

Není třeba se honosně oblékat!
Není třeba se honosně oblékat!
tdroj: blogspot.com

Další kuriozity

Existují například lidé, kteří si vzali sami sebe, jako to třeba udělal jeden Číňan. Svojí papírovou postavu navlékl do elegantních šatů a proběhl správný obřad. Jiní lidé si berou za své druhy i věci. Jedna žena je třeba vdaná za Eiffelovu věž, jiná zase za kamion a 28letý Číňan si vzal i polštář. Japonci jsou proslulí láskou k novým technologiím. Japonský mladík se dokonce oženil s postavou Nene Anegasaki z Nintedo DS. Smutnější případy jsou (a není jich málo), kdy si nešťastní lidé berou svého/jí zesnulého/ou snoubence/ku. Všechny tyto svatby ale opravdu proběhly během řádného obřadu!

Vezmi si koho, nebo co chceš!
Vezmi si koho, nebo co chceš!
zdroj: blogspot.com

Neviděla jsi? Tak se určitě koukni!

Neviděla jsi jedna z nejznámějších videí ze svateb a žádostí o ruku? Níže máš videa. První je opravdu reálná žádost. Muž pozval všechny možné přátele a příbuzné, kteří tančili. Zatímco dívka, která myslela, že se jde s bratrem podívat na nějaké natáčení, pozorovala nečekanou show. A nakonec byla požádána o ruku. V druhém videu ti samotné dojde, jak veselý život asi svatebčané budou mít.

Video s žádostí o ruku

Video přímo ze svatby

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář