Sado-maso nebo uvazování k posteli? Jen slabý odvar proti tomu, co některých lidem přináší rozkoš. Přináším ti přehled o nejpodivnějších sexuálních úchylkách, nad kterými tě možná bude mrazit v zádech.

avatar

Hanka Zahradníková
Píše nejraději o módě a nekontrolovaně zbožňuje také čokoládu.

Někoho může vzrušovat to, co jinému přijde absolutně nemyslitelné a nelidské.

Někoho může vzrušovat to, co jinému přijde absolutně nemyslitelné a nelidské.

Zoofilie? Úchylka stará jako svět sám

Zoofilie, tedy styk se zvířetem, se vyskytuje už v pramenech – obvykle jinak velmi puritánských – starých tisíce let. Stačí si vzpomenout na nejrůznější báje a pověsti – převtělení boha či člověka do zvířete, které mělo následně styk se ženou, je předmětem mnoha příběhů. Co třeba bájný Minotaurus, potomek býka a ženy? Zoofilie však nezůstala jen u smyšlených příběhů, známé jsou například i přiznání námořníků, kteří si za účelem ukojení sexuálního apetitu brali s sebou na dlouhé plavby ovce. Pohlavní ústrojí těchto roztomilých zvířat je prý totiž podobné tomu ženskému… Zas zmínku stojí i japonská pornografie, která velmi často na obrázku zobrazuje dívku s chobotnicí přímo v akci. Ano, čteš dobře – s chobotnicí. Údajně je to méně nemravné, než vyobrazení muže a ženy.

Footfetish aneb palec u nohy jako sexuální symbol

Toto se může zdát vskutku podivné, ale někteří lidé (týká se především mužů) mají zvláštní úchylku – vzrušují je lidské nohy. Obvykle se tím rozumí přímo šlapky, nárty a prsty! Dobrou zprávou je, že pokud by tvůj přítel touto odchylkou trpěl, můžeš se těšit na častou masáž nohou…nohy jsou pro footfetishty vyloženě erotogenní zónou.

Přidušení pro lepší orgasmus

Na rozdíl od footfetishe tato úchylka může být nebezpečná – mnoho lidí už díky ní zemřelo, nebo si alespoň způsobilo trvalé následky! A co vlastně jde? Oběť této úchylky se záměrně při masturbaci (ve výjimečných případech i při sexu ve dvou) škrtí lankem nebo si dává na hlavu igelitový sáček – jednoduše si omezí přísun kyslíku, navíc se mu tak nahrne krev do hlavy. Tohle všechno pak vede k většímu vzrušení a údajně i k silnějšímu vyvrcholení. Když se to však přepískne, může celé vzrušující dobrodružství skončit tragicky.

Je libo další úchylky?

Těžko vyhodnotit, která sexuální úchylka je nejpodivnější, nicméně kromě výše uvedených bych letmo zmínila ještě několik dalších příkladů zvláštního sexuálního chování: tak třeba nozofilie, tedy úchylka, kdy postižený touží po styku s vážně nemocným člověkem, čím blíž je partner smrti, tím líp. Pak máme například graeofílii: člověka, trpícího touto poruchou vzrušují pouze staré ženy. Nebo třeba chremastistofilie – takového člověka nejvíce nažhavíš, když ho okradeš… Jak vidíš, zvláštního sexuálního chování se můžeš dočkat v mnoha podobách. Máš sama s nějakou úchylkou zkušenosti? Nebo se ti samotné nějaká „podivnost“ v posteli líbí?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář