Je možné přátelství mezi holkou a klukem? Určitě, dokud jednoho z vás nenapadne, že by s druhým mohlo být něco víc. A to se stane vždycky. Tedy, skoro vždycky.

avatar

Kristýna Lorencová
Má ráda kvalitní pití, dobré jídlo a erotiku ve všech formách.

Nejlepší kámoš? Jednoznačně gay!

Jeho orientaci poznáš snadno podle chování

Jak se vlastně s takovým klukem seznámíš? Ve škole, na večírku, na brigádě? Jak poznáš, že je gay? Poznáš to díky klepům, podle chování? Svou orientaci gayové často ukrývají ze strachu před reakcí okolí. Často si ještě ani nejsou sami zcela jistí svou orientací. V období experimentování a poznávání zkouší chodit s dívkami. V jejich společnosti jim bývá dobře, ale když má dojít k intimnostem, jsou chladnější než heterosexuální kluci.

Když ne partner, tak aspoň fajn kámoš

Dá se to však zjistit i trochu horším způsobem. Líbí se ti, přitahuje tě. Je milý, pozorný, hezký, nejspíš trochu zženštilý typ. Ty se odhodláš a dáš mu najevo svůj zájem, jeho reakce je však rozpačitá. Prozradí ti, že je gay. V tomto případě není prostor na přátelské schůzky, minimálně dokud se nezamiluješ do někoho jiného.

Jaké výhody ti může nabídnout přátelství s gayem?

Nejlepší kámoš? Jednoznačně gay!
Pohledný, pozorný, ale… na kluky!
zdroj: listoftheday.blogspot.cz

1. Nemusíš mít strach, že po tobě vyjede

Vzhledem k jeho orientaci se toho opravdu nemusíš bát. Bude se ve vztahu k tobě chovat přirozeně, protože nemá potřebu tě balit. Odpadá zírání do výstřihu, pod sukni a zbytečné machrování.

2. Může s tebou úspěšně řešit problémy s tvým klukem

Pokud budeš mít se svým klukem nějaké problémy, zvládne ti velmi dobře poradit. Jeho názor totiž bude objektivnější než názor tvé kámošky, protože si umí představit, jak tvůj kluk přemýšlí. Zároveň pro něj tvůj přítel nepředstavuje žádnou konkurenci.

3. Můžeš s ním podnikat to, co s kámoškou

Chodit po nákupech, zajít si na vínko, do čajovny, popovídat si o klukách… Zajdeš si s ním do kina a víš, že ti nebude ze zištných důvodů sahat po ruce a snažit se tě líbat.

4. Tvůj kluk na něj nemusí žárlit

V případě, že jsi zadaná, tvůj kluk nemusí žárlit – samozřejmě za předpokladu, že se svým kámošem netrávíš víc času než s ním!

5. Pokud jsi nezadaná, máš doprovod na různé akce zajištěný

Jistě nastanou situace, kdy budeš třeba na večírek, ples či výstavu potřebovat mužský doprovod. Když aktuálně nebudeš mít partnera, bude ti skvělým doprovodem právě tvůj kámoš. Navíc ti dokáže skvěle poradit, pokud tě na akci někdo zaujme. Pokud si na tebe někdo bude dovolovat, budeš mít u sebe jistou ochranku.

6. Je míň konfliktní, než holky

Nežárlí na hezčí šaty, nerozhádá vás zpravidla jiný kluk (pokud není bisexuál), zkrátka tady chybí konkurenční žárlivost.

7. Je s ním legrace

Na rozdíl od našich heterosexuálních kamarádů s vámi budou drbat jiné slečny, zasmějete se podobným věcem. Jsou více přístupní holčičím úletům, jako jsou záchvaty smíchu. Je skoro škoda, že se do nich nemůžeš zamilovat.

8. Má cit pro módu

Většinou. Pochopitelně i zde existují výjimky. Většina z nich ale s tebou bude ráda obrážet obchody s oblečením, zkoušet nové džíny a dobře ti poradí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář