Určitě už jsi někdy potkala takový pár, po kterém ses prostě musela otočit. Nebylo to tím, že se ti tolik líbili, ale spíše tím, že tě šokovali. Uvidíš, že nejsou ničím výjimečným!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Povrchní záležitosti nás nerozdělí!

Záleží na velikosti, věku nebo vzhledu? No láska je pravděpodobně tím nejsilnějším faktorem. Existují totiž takové páry, které se milují navzdory veškerým společenským podivnostem. Přeci se nemůže přihlížet jen na to, jak na ně budou koukat druzí. Důležité je to, jak to vyhovuje těm hrdličkám. Jestli i ty patříš mezi výškově anebo jinak neobvyklý pár, poděl se o zkušenosti!

Výška je jen drobností

Pár č. 1
Shaquille O´Neal a Nicole Alexander.
zdroj: cloudfront.net

Drobná 28letá Nicole se svými 157 cm vedle basketbalisty Shaquillea s 216 cm vypadá opravdu ještě menší že? Jsou mediálně sledovaným párem nejen kvůli výšce, ale právě kvůli jeho sportovní kariéře a Nicoliny účasti v americké reality show. Další překážkou by mohl být i fakt, že Shaquille je o jedenáct let starší. Jim však nic z toho žádné problémy nedělá.

Může nám zabránit věk? V žádném případě!

Pár č. 2
Reinaldo Vavekche a Adelfa Volpes.
zdroj: tucumanalas7.com.ar

Tento pár vypadá spíš na babičku a vnouče. Jedná se ale opravdu o manžele! 24letý mladík si vzal 82letou ženu. A důvod? No přece láska! Reinaldo prý vždy miloval zralé ženy. Vzali se v městečku Santa Fe a líbánky prožili v Riu de Janeiru. Jediné, co jim dělá problémy, jsou manželčiny zdravotní problémy. Prodělala totiž mrtvici, která je oba hodně potrápila.

Něco tu nesedí…

Pár č. 3
Sophie Dahl a Jamie Cullum.
zdroj: ipravda.sk

Když se dá modelka dohromady s ne příliš atraktivním mužem, tak je toho hned plný bulvár. Přeci jen ale každá máme jiný vkus, tak proč se hned do druhých navážet? Sophie může více obdivovat třeba jeho hlas, jelikož Jamie je jazzový hudebník. Je však pravda, že se snaží občas dohnat její výšku nepatrnými podpatky. Jim zřejmě narážky ostatních ale až tak nevadí, jelikož již očekávají druhé miminko.

Láska překoná všechny hranice, i ty nejkrutější

Pár č. 4
Katie Kirkpatrick a Nicholas Godwin.
zdroj: blogspot.com

Příběh tohoto páru je více než smutný a jejich láskou nesmírně dojemný. Katie onemocněla rakovinou, která byla bohužel tak špatná, že jí zbývalo pouze několik dní života. Jenže silná byla i její láska s Nicholasem. Rozhodli se proto vzít a prožít tak posledních pár dní ve svazku manželském. Novomanželé si svatbu užili, jak nejvíce mohli. Bohužel 5 dní nato je rakovina rozdělila.

Srdce a rozum, máš obojí!

Když jsi zamilovaná a chceš si někoho vzít, je to důležité rozhodnutí. Pokud jste spolu krátkou dobu, není se čemu divit, když to v ostatních vzbuzuje nedůvěru. Zamilovanost (růžové brýle) trvá obvykle 1-2 roky a někdy dokonce až 3 roky. Jestliže se tedy hodláš za někoho provdat, uvědom si, zda ho dobře znáš. Jestli ano, nedávej na narážky druhých. Váha, výška, věk,… jestli toho druhého miluješ a ve vztahu vám to vyhovuje, tak mi nezbývá nic jiného než vám držet palce!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář