I když existuje opravdu hodně věcí, které se dají dělat v ložnici, jako je třeba užívat si krásné milování se svým drahým, může nastat i druhá varianta, kdy se veškerá radost z ložnice vytrácí. Tvoje dobrá kámoška tě zavede do jedné z ložnic kde se dělají chyby, aby jsi se jim v budoucnu mohla vyvarovat.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Krásné zážitky z postele si můžeš pokazit tím, že budeš přehlížet některé problémy a potřeby.

Krásné zážitky z postele si můžeš pokazit tím, že budeš přehlížet některé problémy a potřeby.

Předstíráš

Předstírat orgasmus je bohužel jedna z věcí, které jsou vcelku běžné, ovšem proč vlastně holky předstírají? Ve většine případů to je proto, že nechtějí svého milého zklamat a tak zahrají malé divadlo. Pokud se v tomhle poznáváš, udělej svému drahému, ale i sobě laskavost a přestaň předstírat. Jednoho dne přijde chvíle, kdy tě takové divadýlko přestane bavit a až tvůj přítel zjistí, že jeho snaha je vlastně po celou tu dobu marná a ty jsi to ani nepřiznala, nemusí to mít vůbec dobré následky. Předstíráním orgasmu vlastně dáváš svému milému špatné informace o tom, co tě rozpálí. Buď proto v každém případě upřímná a přiznej, co se ti líbí a nelíbí. Nemusíš se bát, že by se urazil nebo naštval, ba naopak zapracuje pořádně na tom, aby tě k němu dovedl.

Neúčast ve fantazírování

Pokud má tvůj kluk různé fantazie a rád zkouší nové věci, zřejmě bude chtít, aby si se k jeho nápaditosti přidala. Máš-li ale pocit, že nějaké fantazírování a experimentování nepřipadá v úvahu, je třeba udělat kompromis, protože pokud si se svým klukem o dalších praktikách nepromluvíš a on bude stále naléhat, mohlo by to oboum začít vadit. A všechno co mezi vámi dvěma doposud bylo, by se mohlo změnit. Neboj se mu říct, proč tě jeho fantazírování nenadchlo a klidně mu navrhni nějaký ze svých nápadů. Věř mi, že určitě na nějakých z nich přistoupí a váš vztah bude opět něčím oživený. Takže až tvůj milý přijde s nějakým dobrodružným nápadem, ujisti se, že jsi na to připravená, promluvte si o tom a hurá do toho!

Bitevní pole

Ložnice by měla být místem lásky a klidu. Nikdy proto nechoď do ložnice naštvaná na svého kluka, či z jiného důvodu. Samozřejmě že se stane, že jsi občas trochu podrážděná, ale pokud před spaním padají samá ošklivá slova, nebo jste se pohádali, je to špatné. Jak nejlépe zabránit ničení hnízda lásky? Vezmi svého kluka kamkoliv, kromě ložnice, kde si vklidu promluvíte a vyřešítě všechny problémy. Jedině tak bude ložnice místo, kam se budeš vždycky těšit a tvůj kluk taky.

Sex jako rutina, ve špatném slova smyslu

Jestliže máš nového kluka, většinou je sexuální napěti mezi váma dlouhou dobu nové a tak neomrzí, někdy se ale stává, že holky začnou brát sex jako takovou povinnost – rutinu. Ujisti se proto, že nepatříš k těm holkám, které s klukem spí jen proto, že musí a tudíž nejsou vůbec vynalézavé. Volba je totiž ve tvých rukou. My holky jsme ty, které vládnou ložnici, tudíž i tomu, co se v ní děje, nebo má dít. Vzhledem k tomu, že právě ty jsi kapitánka, můžeš dávat rozkazy a hlavně se nesmíš bát zkoušet nové věci. Pokud ti připadá, že se svým klukem prakticky nespíš (nebo o to ani nemá zájem), možná to bude právě tím, že by rád změnu. Ukaž mu, že v posteli umíš být každý večer někdo jiný a nebojíš se odvázat. Dbej na to, aby si každý postelový trik tvůj kluk užil, jedině tak tě bude chtít víc a víc.

Nepotřebuješ mluvit

Jeden z největších zabijáků vztahů je nedostatek komunikace mezi dvěma osobami. Studie ukázaly, že když mezi sebou pár dobře komunikuje, vydrží jim pochodeň lásky hořet mnohem déle, než těm, co spolu skoro nemluví. Jestli si také myslíš, že by jsi se svým klukem možná měla více mluvit, tak máš pravdu. Nejen že objevíš nové informace o svém milém, ale je to skvělý způsob, jak zjistit, co má rád, je mu příjemné a nepříjemné. Toho můžeš pak využít právě i v ložnici lásky. Takže prostě a jednoduše mluv, mluv a mluv. Sděluj mu všechny své zážitky a zajímej se o něj, protože právě komunikace je základem úspěšného vztahu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář