Určitě znáš ten pocit. Všechny tvoje kamarádky mají kluka, jenom o tebe ne a ne nikdo zakopnout. Odpoledne tak musíš trávit sama a kamarádkám tiše závidět, či hůře, na ně žárlit. Hlavu vzhůru, začíná jaro a všechno se probouzí. Ideální čas začít něco dělat s tvým “single statusem”.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Určitě znáš ten pocit. Všechny tvoje kamarádky mají kluka, jenom o tebe ne a ne nikdo zakopnout. Odpoledne tak musíš trávit sama a kamarádkám tiše závidět, či hůře, na ně žárlit. Hlavu vzhůru, začíná jaro a všechno se probouzí. Ideální čas začít něco dělat s tvým “single statusem”. Zamýšlela jsi se někdy nad tím, co na tobě kluky odrazuje? Nebo naopak, čím by jsi jim dala znamení, že si volná?

Pokukuješ po klucích, ale pořád se ti nepodařilo žádného ulovit? Poradím ti, jak to změnit!

Pokukuješ po klucích, ale pořád se ti nepodařilo žádného ulovit? Poradím ti, jak to změnit!

Single a šťastná?

Řekněme si na rovinu, že na tom, být single, není nic špatného. Někomu takový život vyhovuje víc, nechce se vázat a dokáže být šťastný i bez partnera. Navíc má takový život i spoustu výhod. Nikdo tě neomezuje, dá se říct, že žiješ plně svobodný život, nemusíš brát ohledy na to, jestli někomu neublížíš. Můžeš si užívat nezávazného flirtování. Přesto by jsi se čas od času potřebovala mít o koho opřít a ráda bys někdy zaslechla, že tě má někdo rád?

První dojem jako chyba

Často udělá první dojem mnohem víc, než si myslíš. Někomu můžeš už v první vteřině připadat jako namyšlená barbie, jinému jako šedá myška. Bohužel, na tenhle problém žádná rada neexistuje, tak snad jen připomenu jedno známé pravidlo: Usmívat se, usmívat se, usmívat se! I kdybys všem okolo připadala naprosto nemožná, úsměvem si vždycky alespoň o trochu šplhneš. A ještě to prodlužuje život!

Trpíš přílišnou sebeláskou

Další častou chybou je přílišná sebeláska. Nikdo pro tebe není dost dobrý, myslíš si, že máš na víc a denně sníš o princi na bílém koni. Stop! Takový kluk neexistuje. Navíc s tímto přístupem se k tobě jen těžko nějaký kluk odváží přiblížit. Dá se brát v úvahu, že někteří kluci ti prostě “nevoní”, ale to neznamená, že bys je měla veřejně ponížit a odmítnout. Raději to udělej někde v soukromí, nebo mu to napiš. Vyhneš se tak nepříjemnému tlaku okolí a nebudou se ti vyhýbat ani ostatní kluci na kilometr daleko. A nezapomeň, sebevědomí je sice moc fajn, ale mnohem lepší je to zdravé ;-) .

Oko do duše okno

Tento citát už jsi určitě měla šanci zaslechnout. A platí i v lásce. Mnoho kluků totiž holce dokáže vidět na očích, jak se cití nebo jaký má problém. Vědci dokonce zjistili, že i z tvého chování a postoje se dá vyčíst, zda jsi zadaná nebo ne. Což vlastně není úplně tak dobrá zpráva, protože je obecně známé, že kluci jdou bohužel raději po zadaných slečnách. Proč? Jednoduché vysvětlení. Tvé zadané kamarádky totiž údajně vypadají šťastněji, nic jim neschází a tím k sobě přitahují okolí, které cítí, že s takovou společností jim bude fajn.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • sona

  Asi jsem na tom stejně, má to svoje výhody,…. to je pravda. Některé náctileté holky si stěžují že nemají kluka a co mám říkat já? Mě je 20 let a ještě jsem se z nikým nedržela za ruku, někdy si řeknu: No a co. třeba si jednou najdu toho pravýho, který mě bude mít opravdu rád i přes všechny možný hádky.

 • karolka

  Ms. Imperfect myslím že mám stejný problém a už me to pekně otavuje!:(

 • http://way-of-my-life.blogspot.com/ Ms.Imperfect

  Dlouhou dobou o mě žádný kluk ani nezakopl.. A teď? Furt nic moc. Bohužel je to asi tím, že si myslím, že mám na víc. Před pár týdny mě oslovil jeden kluk na nádraží, šli jsme ven a já mu řekla, že se mi líbí někdo jiný (lepší možnost než říct, že se mi vůbec nelíbí, ne?). Teď mi furt píše na mobil, na facebook, furt chce jít zase ven.. Odmítla jsem ho a on mě furt chce. Je to nepříjemné, protože mi několikrát volal na mobil i z jiného čísla apod..
  Chtěla bych konečně někoho normálního..
  Asi mě berou jako šedou myš s úsměvem. :-)