Správné milostné předehry se vším všudy snad nikdy není dost. V první řadě nesmí chybět chuť hrát si a objevovat nové „příchutě“ sexu. Krom toho je na místě okořenit předehru vším, co vás jen láká a zapojit do toho i luxusní spodní prádlo, které z tebe udělá sexy kočku a tvého partnera nažhaví tolik, že vaše milostné hrátky budou nezapomenutelné.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Návod na luxusní předehru? Dostatek sebevědomí, které můžeš získat díky sexy kostýmku či luxusnímu prádlu.

Návod na luxusní předehru? Dostatek sebevědomí, které můžeš získat díky sexy kostýmku či luxusnímu prádlu.

Roztomilá školačka i sexy andílek

Sexy kostýmy či jakékoliv sexy soupravy jsou ve velké míře vyhledávané a není divu. Během chvilky se můžeš proměnit v sexy zdravotní sestřičku, drsnější vojandu nebo roztomilou školačku, což tvůj partner zajisté neodmítne. Sexy soupravy ti však nabídnou daleko více, jako jsou například krajkové košilky, dvoudílné dráždivé prádýlko, síťované body a tím to samozřejmě nekončí. Má tvůj přítel svou představu o luxusní předehře a nemůže jí pustit z hlavy? Připrav mu pořádnou erotickou smršť a vyber si takové erotické prádlo, z kterého bude i on sám paf. Pokud má však jiné představy, dopřej mu své tělo, které bude zdobit lákavý korzet a k tomu zajímavé kalhotky. Korzet i kalhotky pak můžeš doplnit podvazky, které vše kladně podpoří. Ačkoliv máš možnost zakoupit korzet se vším všudy, můžeš si však vymyslet i své vlastní sexy kostýmy a zkombinovat dohromady různé sexy spodní prádlo, s kterým se proměníš v sexy dračici a doženeš ho tím k šílenství.

Dámské spodní prádlo

Ďábelská kombinace

Dámské spodní prádlo

Síťovaná inspirace

Dámské spodní prádlo

Probuď v sobě šelmu

TIP k předehře: Máte už vybraný sexy kostým, korzet, nebo jakékoliv sexy soupravy a vymýšlíte ještě něco, čím byste zpestřili vaši předehru? Co takhle zkusit vžít se do různých rolí a prožít netradiční zážitek během vašeho postelového řádění. Nechte volnost vaší fantazii a prožijte super předehru a milování.

Je tvůj partner kalhotkový typ?

Někteří muži spíše upřednostňují žhavé kalhotky bez vrchního dílu, kde si bude moci užít tvého poprsí. Tudíž sexy kostýmky nebo ostatní sexy soupravy mu nic moc neříkají a raději volí tuto variantu. Proč ne, když mu jí můžeš dopřát. Výběr kalhotek je natolik rozmanitý, že si můžeš vybrat přesně ty, s kterými u přítele zaboduješ. Zvolit si můžeš třeba kalhotky odkrývající část zadečku a samozřejmě nejen to. Barvy, šnůrky a ostatní doplňky na nich z tebe během chvilky udělají bohyni, čemuž přítel rozhodně neodolá.

Dámské spodní prádlo

Sexy, ale stále romantické

Dámské spodní prádlo

Exoticky vzrušující

Dámské spodní prádlo

Jen rozbalit

TIP k předehře:Připadá ti, že tvůj úbor k předehře je dosti ošizený a samotné kalhotky ti připadají nudnější? Co třeba zkusit ozdoby na poprsí, které mají mnoho různých podob. Vyzkoušet můžeš lepítka různých stylů, šperky bez nutnosti propíchnutí, ale i ozdobné kamínky na prsa. Pokud se ti to i tak zdá málo, můžeš zvolit jedlou ozdůbku na poprsí, která je třásnitá a obsahuje bonbóny, které tvůj přítel může sníst a tím se probojovat i k tvým ukrytým bradavkám.

Svůdné košilky všeho druhu

Košilky jsou svůdné a neodolatelné. Ať už se jedná o krajkové košilky, nebo saténové košilky, nikdy s nimi nešlápneš vedle. Volit můžeš z těch nejromantičtějších, až po nejvíce odvážné. Parádní také bude, když pod košilku zvolíš sexy kalhotky a přítele tím mile překvapíš. Stejně senzačně vypadají i podprsenky, které budou lichotit tvému poprsí, kterému partner taktéž neodolá.

Dámské spodní prádlo

Průhledné vzrušení

Dámské spodní prádlo

V jednoduchosti je krása

Dámské spodní prádlo

Objev svou ženskost

TIP k předehře:Vše můžeš doladit intimními šperky, které pod košilkou schováš a pro přítele to přinese nečekané, ale velmi příjemné překvapen. Pokud by to ještě bylo málo, můžeš vyzkoušet různé hračky, které vám vaše erotické hrátky skvěle zpestří.

Luxusní spodní prádlo je jako zaklínadlo

Spodní prádlo a vše, co k nim patří, má spoustu známých značek, tudíž je opravdu z čeho vybírat. Přesto bezvadným tipem je třeba spodní prádlo od Obsessive, Anias, LivCo Corsetti a spousty další. Vyber si podle svého gusta to nejvhodnější prádýlko a s vaším luxusním dováděním můžete začít.

luxusnipradlocz

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář