Alergie na latex, neuspokojivý pocit muže… Nenech se odradit, jelikož ani jedno není důvod, proč přestat používat kondomy.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Latexová klasika

Nejlevnější a nejoblíbenější jsou latexové kondomy. Latex je zkrátka druh gumy, který se vyznamenal především tím, že dokáže ochránit před početím i pohlavními chorobami. Těchto kondomů je obrovské množství a výrobci se je snaží vylepšovat o nejzajímavější barvu nebo třeba vůni.

LATEX
Bezpečná klasika
zdroj: familyaidscoalition.com

Dvojitá ochrana a spousta výhod v jednom

Občas se objeví nápad, že nasazením dvou kondomů dochází k dvojnásobné ochraně. Efekt je ale opačný, jelikož třením se zvyšuje riziko trhliny. Kondomy Sir Rochard´s však dokáží ochranu zněkolikanásobit. Kondomy obsahují spermicid, což je chemická látka, která spermie účinně ničí. Další výhodou této ochrany je, že neobsahují proteiny, které v jiných občas jsou. Je to tedy vhodné pro sex s veganem, jelikož je to kondom přátelský ke zvířatům. Tyto kondomy jsou ale známé i díky tomu, že se je snaží dodávat do oblastí, kde je ochrany nedostatek a jejich zakoupením přispějete k jejich odesílání do chudších zemí. Navíc jsou dnes i dost oblíbené, díky svému elegantnímu designu.

SIR RICHARD
Bezpečí sobě i druhým
zdroj: manpacks.com

Alergie na latex? To nepředstavuje problém

Bohužel ani tak běžná ochrana jako kondom není pro všechny vhodnou možností. Většinou je to právě alergie (ať už muže nebo ženy) na latex. Existují ale i kondomy, které nahrazují latex materiálem, který se pyšní stejně skvělou ochranou. Jsou to např. i u nás dostupné kondomy MANIX SKYN. Jsou z polyisoprenu (přírodní kaučuk). Ve srovnání s jinými kondomy jsou o něco měkčí, zajišťují lepší citlivost, ale přesto jsou silnější a více odolné vůči poškození. Dokonce jsou prý tak jemné, že nejsou při sexu téměř cítit. Na internetu se jejich cena pohybuje kolem 30-40 Kč za kus. Ale dají se zakoupit i různá výhodná balení.

SKYN
Ženská antikoncepce
zdroj: condoms4all.org

Hvězdné války během sexu

Pokud máte rádi něco opravdu zvláštního, nebo třeba i legračního, tak jsou tu pro vás svítící kondomy. Většinou je třeba nechat je alespoň 30 sekund na světle a po zhasnutí se dočkáte světelné show. Světlo způsobuje fosforový pigment. Nevím, jak by ses cítila ty, ale já bych spíše vypukla smíchy. Ale to je jen na tobě.

SVÍTÍCÍ
Penis nebo meč z hvězdných válek?
zdroj: gizmodiva.com

Je třeba teplíčko?

Existují kondomy, které zvyšují citlivost díky tenké vrstvě latexu, která má navíc schopnost uvolňovat teplo. Pocity tepla pak prý dodávají ještě smyslnější zážitky, a to jak ženám, tak mužům.

TEPLO
Slast díky hřejivému pocitu
zdroj: tenacitybar.com

Kondom ze střev

Takové kondomy se využívaly spíš v dávnějších dobách. Je ale pravda, že se prodávají i dnes. Materiál je jehněčí (beran) a opravdu jsou to konkrétně střeva. Tyto kondomy jsou však mnohem méně účinné v prevenci otěhotnění a nezabraňují přenosu chorob.

PŘÍRODNÍ
Pro někoho možná nechutné, pro někoho ideál.
zdroj: condom2buy.com

Uvolněný orgasmus

Muži mají z kondomu mnohdy pocit tlaku a někdy se jim to stává i u orgasmu – jako by jeho intenzitu kondom potlačoval. I na tento problém existují speciální ochrany. Jsou rozšířené a o něco delší, aby mohlo docházet k lepšímu pohybu a zabránilo se pocitu zaškrcování.

TVAR
Zaručí tvar příjemný orgasmus?
zdroj: wowcondoms.com

Hroty zaručující slast

Některé kondomy se snaží řešit problém vaginálního vzrušení ženy. Jsou tedy i takové, které mají na sobě hroty, jež slibují skvělý zážitek. A jiné mají zase hroty i uvnitř, aby muž o nic nebyl připraven.

HROTY
Místo hračky stačí ochrana
zdroj: stockngo.com

Jedlé kondomy

Jsou i takové, které slouží vyloženě jako hračka. Jedlé kondomy tě totiž neochrání ani před těhotenstvím, ani před nemocemi. Jediným slibem je to, že si je můžeš sníst a vychutnat.

JEDLÉ
Kondom, který se může sníst.
zdroj: farm8.staticflickr.com

Druhů kondomů je tak obrovské množství, že se mohou stát snad i sexuálními hračkami. Další druhy se mohou zdát bizarní, ale pro někoho třeba i lákavé. Každá dívka nemůže mít antikoncepci a ne každý muž snese „normální“ kondom. Nevzdávejte to a určitě vyzkoušejte více možností. Těch je totiž opravdu nespočet.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář