Vánoční čas se pojí se spoustou splněných přání. Proč neobdarovat své nejbližší zábavnou hračkou pro potěšení během intimních chvilek? Začít můžete dráždivou erotickou masáží nebo striptýzem v neodolatelném sexy kostýmku. A jak pokračovat? Zeptejte se svých partnerů na jejich touhy.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Jako v knize Padesát odstínů šedi

Slavný román Padesát odstínů šedi tak nějak pořádně rozpoutal různé sado maso praktiky. BDSM erotické pomůcky poslouží k lechtivým aktivitám, kde nechybí dost odvahy a tužeb po poznávání dosud utajeného. Zpestření přijde například v podobě bondage. Svazování vyžaduje pořízení různých provazů, aby došlo ke znehybnění partnera. I když se lze seznámit s různými druhy uvazování, vždy je potřeba zohlednit dostatečné prokrvení končetin, aby nic neskončilo špatně. Stačí zapojit fantazii a určitě využijete obojky s vodítky, lepící pásky, svorky na bradavky nebo masky na oči.

Když štěstí, tak na maximum!

Zajímá vás, co společně dělají dvě ženy v jedné posteli? Potom si nechte vyprávět příběh od některé z lesbiček. Jistě si nenechají jen tak uniknout oboustranné dildo se žaludy na obou koncích, aby mohlo dojít k pěkným prožitkům. Dildo se od vibrátoru liší tím, že neobsahuje žádný motorek. Dopřát si můžete druhy vhodné pro začátečníky i znalce. Realistické modely skutečně kopírují penisy a nechybí jim tvarovaný žalud, žilkovaný povrch nebo varlata.

Venušiny kuličky se obecně doporučují jako dobrá zdravotní pomůcka. Umí ženu potěšit a zároveň působí preventivně proti různým zdravotním komplikacím. Používají se pro posílení vaginálního svalstva a ke zpevnění pánevního dna. V oblasti prevence oceníte účinný boj proti samovolnému úniku moči.

Ani jiné pomůcky nemusíte nechat stále ležet na www.eroticstore.cz, stačí si vybrat a brzy se stanou součástí vašich hodně rozvášněných momentů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář