Zní to trošku jako pohádka, že by existoval muž, kterému na věku a vzhledu u žen nezáleží. Ostatně takový naivita na chvilku pohltila i mě, když mi přes kontaktní formulář tady na webu napsal kluk, jehož rozepsaný příběh najdeš v přiloženém článku. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli ho vypublikovat pod hrozbou přímo se nabízejícího podezření z “fejku”, ale myslím si, že tady na webu vyšly už i bizarnější story. Tak přeji hezké prázdninové počteníčko.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Důrazně říkám, že mi záleží jen na tom, zda jí má funkční"

Důrazně říkám, že mi záleží jen na tom, zda jí má funkční.

Když chci, udělám si dobře

Je mi dvacet tři a pro lepší pocit raději nebudu prozrazovat své jméno. Jsem celkem pohlednej kluk, u kterého se čeká, že si po svém boku vybírá jen navoněné libovky. A asi si to i hodně lidí myslí. Kdyby ale nakoukli do mé třinácté komnaty, možná by se hodně divili. Na vzhled ani věk u ženského pohlaví nehledím, když prostě chci, udělám si dobře s každou.

Tlustá, hubená, stará, mladá – OK!

Je mi jedno, jaký obal má holka a stejně nehledím ani na povahu. Tohle jsou věci, které jdou u mě stranou. Podstatné pro mě je, když má funkční buchtu :D a je ochotná se se mnou vyspat. Na nic jiném mi nezáleží. Může to být bachyně (urážet nechci), můžou na ní chrastit kosti, může to být lolitka, stará ženská nebo mít větší vady je mi to fuk. A už jen představa, jak se dobývám do rozkroku hóóódně tučné holky, seschlejší ženy nebo mladinké holčiny může být pro někoho nechutná. Mě to ale hodně bere. Tohle si fakt užiju a ony také. Musí ale na to být chuť. A když můžu upřímně říct, tak kdyby nebyla třináctka pod zákonem, šel bych i do toho a určitě nejsem pedofil.

Pro ty holky jsem zezačátku boží

Ještě než všechny ty ženy, holky zjistily, jaké mám choutky, byl jsem pro ně boží. No kterépak holce by se nelíbilo slyšet, že pro kluka vzhled není důležitý. Jenže pak tvrdě narazí, když jim povím o zážitcích a důrazně říkám, že mi záleží jen na tom, zda jí má funkční. Tak pochopí, že nejsem boží kluk. Vyslechl jsem si na svůj účet, jaká jsem prasecká zrůda bez soudnosti.

Na okolí kašlu

Nevím, kdo to ví a kdo ne. A fakt by se hodně divili, jaký doopravdy jsem a co rád dělám. Jenže na tohle kašlu. Je to přeci můj život a nemůže někdo soudit, jestli je tohle normální nebo ne. Pro mě je, pro někoho je normální zas celibát. A taky nikoho nesoudím. Třeba se nad něčím překvapivě podívám, ale to je tak všechno. Je asi dost divný, že se zrovna svěřuji tady, ale bylo to spíše z osobního hecu a i proto, abych se dozvěděl zajímavé názory na můj sexuální život. Zakopete mě do země nebo jsem boží? :D

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Katy

  Fakt nevím proč, ale dost se podobá Barneymu ze seriálu How I Met Your Mother. Takovej sukničkář :D

 • Veephoria Ufmon

  Náhodou takovýhle “kamarádi” s výhodami jsou někdy fajn,ne?(:

 • mňamka

  No to fakt potěš. To je na psychiatra, bez urážky. Jestliže dotyčný přistupuje ke každé takovýmto způsobem, jedná s ní jako s věcí, kterou pro něj ostatně je, rozhodně nejde o žádný vztah, ale defacto by stačila i gumová roura dostatečně těsnící… Srovnávat jakýkoliv způsob života, kupř. celibát s jeho přístupem evidentně destruktivním, je opravdu mimo! Ostatně pán se ohání tím, že nikoho neodsuzuje, no to je fakt super! Zajímá dotyčného, jak se daná dívka cítí? Co prožívá? Nebo je to ta úžasná tolerance alias lhostejnost, které je to dost putna? Jak řekl TGM: “Myšlení bolí.” a já dodávám souložení bez vztahu nikoliv.

 • K.P.

  prasecká zrůda bez soudnosti

 • ženuša

  Ja si osobne myslím, že na tom čo píšeš neni nič divného, predsa jak si sám napísal že je to tvoj život tak si s ním robíš to čo považuješ za vhodné, a ja ťa za to neodsudzujem…aj keď si zase myslím že tí holky by mali vedieť do čoho idú…né že oni sa zamilujú po uši a ty im vysypeš že ti je jedno aké sú hlavne že si môžeš zašoustat :D :D ..ale zas keby im to asi povieš tak by si si s nimi neužil :D

 • carosone

  Tak mne záleží na tom, jak ženské přirození vypadá! Líbí se mi větší poštěváček i trochu přesahující malé stydké pysky. Zdůrazňuji “trochu”, nemusí být vytahané po kolena. Ale hlavně musí být slečna nebo paní milá a čistotná.