Možností, jak se dozvědět o sexu víc informací, je hromada. Nové poznatky pak můžeš využít nejen ve vztahu, ale třeba i při oslavě blížícího se Valentýna. Chceš ale vědět, co obnáší orientální slasti z dalekého Thajska?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Kámasútra v něžné podobě

Kámasútru jistě zná kde kdo, ale co takhle kniha o lásce a jejích podobách ve vztahu? Přesně takovou knihu přináší autorka Kaewmaly, která kombinuje lepší porozumění partnerovi ve vztahu s thajskou kulturní tradicí. Ačkoliv by se dalo říci, že je kniha primárně určena těm, kteří zamýšlejí mít někdy něco s někým z Thajska, určitě se jedná i o skvělou příležitost poznat nový způsob lásky a něhy.

Titulní strana knihy.
Titulní strana knihy.
zdroj: sabuy.sanook.com

Thajská sexuální džungle

Tato kniha obsahuje několik kapitol a ty rozhodně vypovídají o to, o čem bude i jejich obsah.
Kapitola první stručně shrnuje, čím se celá kniha bude zabývat. Druhou kapitolu s názvem Thajská sexuální džungle není zapotřebí rozebírat. Třetí kapitola se jmenuje Bitva mezi láskou a chtíčem a je o lásce a přitažlivosti. Ve čtvrté kapitole poté budeme Hledat lásku a v páté se Učit flirtovat. V šesté a následně sedmé části se pak budeme věnovat Thajským tradicím a Vstupu do jejich světa lásky a něhy. V osmé kapitole se podíváme na bližší seznámení a tedy Milence a postel. V deváté části knihy se staneme pozorovateli námluv a nakonec v poslední desáté kapitole se přesuneme k Sexy thajskému způsobu.

Sexuální trilogie

Autorka Kaewmala, která vystupuje pod tímto pseudonymem, aby ve své zemi zachovala zdání osobní politické neutrality, žije s manželem v Bankoku. Kniha Thai Sex Talk vznikla jako průvodce v sexu a lásce. Je napsána anglicky a obsahuje mnoho rad ohledně vztahů mezi lidmi. Její autorka dokonce plánuje napsat další dvě pokračování a vytvořit tak trilogii.

Thajské něžnosti aneb netradiční Valentýn. Speciální valentýnská edice.
Thajské něžnosti aneb netradiční Valentýn. Speciální valentýnská edice.
zdroj: thaiwomantalks.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář