Jak i odborníci tvrdí, tak při sexu by měly jít stranou všechny myšlenky, které se sexem nesouvisejí. Oba partneři by si měli užívat společných sexuálních chvilek a vše ostatní nechat plavat. Jenže… Mnoho žen se při různých výzkumech přiznalo, že při sexu myslí i na zcela jiné věci. Stejnou skutečnost odhalili ale i muži, ovšem u nich jsou témata myšlenek úplně rozdílná než právě u žen. V tomto článku se proto podíváme na přehlídku věcí, na které kluci nejčastěji myslí.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Myslíš si, že se tvému milému při milování honí hlavou myšlenky jen na tebe? Jsi na omylu!

Myslíš si, že se tvému milému při milování honí hlavou myšlenky jen na tebe? Jsi na omylu!

Je tak krásná

Nejdříve začneme tím na co muži myslí nejčastěji a tím je samotná partnerka. V tu chvíli pak nepřemýšlejí nad dalšími ženami, nad nesmysly a nenechávají se ničím rušit. V ten moment je vše soustředěno jen na partnerku, její prožitky i tělo, na kterém neshledávají žádné nedokonalosti. Do těchto myšlenek se sice může přimíchat i řada dalšího, nicméně tím hlavním bodem je partnerka.

Hlavně, abych nezklamal

Mnoho mužů se přiznalo, že myšlenka, která doprovází jejich sexuální radovánky, má cosi společného s jejich výkonem. Řada z nich se totiž obává, aby nedošlo při sexu ke kolapsu, kvůli kterému by nemohli uspokojit svou partnerku. Snaží se proto co nejvíce soustředit na to, aby při sexu vydrželi a nedošlo k něčemu, co by mohlo zhatit celé milování.

Doufám, že neotěhotní

U párů, které dítě plánují, nebo by jim nevadilo, kdyby ke zplození došlo, je tahle myšlenka bezpředmětná. Naopak ve vztahu, kdy je dítě nežádoucí, bývá u kluků velmi častá. Při sexu pak klukům v hlavě běhají myšlenky typu „nesklouzne kondom?“ nebo „vzala si pilulku?“ a obávají se, aby i přes všechnu ochranu nedošlo k početí.

Líbí se jí to se mnou?

Kluci do hlavy holkám nevidí a tak se celkem není čemu divit, když při sexu přemýšlejí o tom, zda se to partnerce s nimi líbí. I když jsou při sexu přítomné hlasité či jiné projevy stejně si nemohou být jisti, zda to partnerka jen nepředstírá nebo je to skutečnost. Stejně tak přemýšlejí i nad tím, zda vůbec u partnerky došlo k orgasmu.

Ta její kamarádka je fakt pěkná

Tohle je sice pro velmi žárlivé jak červený hadr na býka, ale někteří muži se přiznali, že při sexu myslí i na jiné ženy. Může se jednat třeba o partnerčinu kamarádku, pornoherečku, celebritu nebo známou. V myšlenkách jim kolují kupříkladu obrazy žhavých scén, které zvyšují jejich vzrušení.

Mohla by to udělat tak, nebo tak

Mnoho mužů uvedlo, že při sexu myslí i nad tím, jaké praktiky by mohli s partnerkou vyzkoušet a také nad tím, co by jejich drahá polovička měla udělat. S tím je samozřejmě spojena ta nejbujnější fantazie. Některé jejich tipy pro zpestření si ale nechávají pro sebe a to nejčastěji z důvodu, že mohli být partnerkou odmítnuti. A tak si místo reality užívají alespoň žhavých myšlenek.

Myšlenky, které překvapí

Možná se to zdá jako méně pravděpodobné, ale i muži přemýšlejí nad různými nesmysly, nad povinnostmi, zvláštnostmi i nad tím, zda jsou pro partnerku vůbec přitažliví. Není se čemu divit, že v jejich hlavě se při sexu promítají myšlenky typu: „nevadí jí moje břicho?“, „zítra se stavím k bráchovi“, „proč ten fotbalista kopnul míč mimo branku?“ anebo i „v pátek bychom mohli zapařit“ a mnoho dalších myšlenek. Zkrátka možná bychom se někdy divili, kde se při sexu toulá ta chlapská mysl.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář