Naše erotogenní zóny jsou probírané ze všech stran, čteme o tajemství našeho bodu G i o záhadách našeho orgasmu. O mužích se toho však píše pramálo. Erotogenní zóny mužů jsou málo probádané možná z důvodu, že muži jsou schopni orgasmu dosáhnout téměř vždy, proto není třeba je zkoumat. Buďme teď ale spravedlivé a podívejme se na mužské erotogenní zóny. Zajímá tě, kam sáhnout, aby tvůj miláček chrochtal blahem? Tak jeď očima níž…

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

I muži mají svá tajná citlivá místa:)

I muži mají svá tajná citlivá místa, který jsou hotovým zdrojem přetrvávající rozkoše.

Zóny slasti

Mužské erotogenní zóny můžeme rozdělit do tří skupin podle intenzity prožitku. Primární erotogenní zóny zahrnují orgány sloužící k rozmnožování. Sekundární erotogenní zóny jsou ty, jejichž dráždění nevede k orgasmu, ale hodně k němu pomáhají. Poslední skupina obsahuje body, které tvého miláčka rozehřejí. Vezměme to od konce a vysvětleme si, kde zóny leží a jak body stimulovat.

Terciální erotogenní zóna

Důležitou erotogenní oblastí mužů jsou rty, krk a uši. Líbej miláčka vášnivě na rty, jezdi mu kolem nich jazykem, zajeď do pusy. Pokračovat můžeš dolů po krku, za pomoci jazyka a rtů ho líbej na krku, můžeš také sjet na důlek pod klíční kostí a lehce přes něj jezdit jazykem. Nezapomínej ale ani na uši. Takové sání ušního lalůčku je taky velmi příjemnou záležitostí. Dej si jen pozor na mlaskání a případné funění do ucha svému miláčkovi, to příjemné není :-) . Pak můžeš pokračovat na bradavky. Zde ale platí, že ne každému se líbání na prsou líbí. Další důležité místo, na kterém jsou kluci citliví, leží o dost níž, je to zadek. Rádi mají poplácávaní, zarývání nehtů, jemné škrábání. Od zadečku můžeš pokračovat k vnitřní straně stehen, kterou můžeš zasypávat polibky nebo po ní jen přejíždět rukou a nehty. Jen si dej pozor, nemusí se to každému líbit, některé kluky to může lechtat.

Co patří do sekundární erotogenní zóny

Další místo, na kterém je umístěno velké množství nervových zakončení, je tzv. hráz. Jde o část mezi konečníkem a penisem. Kluci však tuto oblast jako zónu slasti neradi přiznávají, protože jim cokoliv spojené s řitním otvorem připomíná anální sex a homosexualitu, a to snižuje jejich mužnost. Každopádně to s přítelem prober, radši předtím než začneš experimentovat, a když nebude proti, zkus přes toto místo přejíždět prsty, dráždit ho jazykem nebo speciálními hračkami. Zkus taky mírný tlak dvěma prsty na toto místo, uvidíš, co to s přítelem udělá.

Konečně ta nejcitlivější zóna

Do primární erotogenní zóny patří překvapivě penis, varlata a jejich okolí. Nejcitlivější částí penisu je žalud, kde je nejvíce nervových zakončení. Velmi citlivý bod penisu najdeš na spodní části žaludu, kde se napíná tenká kůžička. Kluka velmi potěšíš přejížděním prstů a jazyka přes ni. Pokud se chceš věnovat varlatům, dej pozor, jsou velmi citlivá na tlak a někteří kluci tě k nim z obavy o vlastní bezpečnost skoro nepustí :-) . Měj na paměti, že každý jsme jiný, všem se nemusí líbit všechno, co jsem popsala. Nejlepší je, když si zahraješ na průzkumnici a zjistíš sama, jak je na tom ten tvůj.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář