Jsou prostitutky v očích kluků jedničky, nebo jsou jen poslední možnou variantou zoufalců, kteří nejsou schopni sbalit normální holku a užít si sex zadarmo?

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Prostituce
Muži si platí prostitutku, protože jim za peníze udělá vše, co si přejí a to některé partnerky dělat odmítají.
zdroj:pinterest.com

Přečetla jsem snad několik stovek diskusí, abych se trochu vžila do kůže naší mužské populace a pochopila, proč jsou ochotni vyhazovat neuvěřitelné sumy za prostitutky, když nadržených paniček a sexu chtivých puberťaček, které roztahují nohy na požádání a zadarmo, jsou plné bary.

Návštěvnost erotických klubů

Nejsem žádná puritánka, mám ráda sex a nebráním se ani občasným záletům, ale naprosto nepochopitelný je pro mě fakt, že 53 % oslovených mužů si minimálně jednou za měsíc zaplatí nějakou prostitutku.

Muži středního věku

Muži ve věku 40 – 60 let jsou největší skupinou využívající služeb mladých kurviček. Otevřeně přiznávají, že doma mají manželky a návštěva erotického klubu je pro ně báječný únik před realitou. Zároveň ale uvádějí, že placené služby využívají už desítky let a finanční prostředky vynaložené na tento druh zábavy se pohybují mezi 200 – 300 tisíci korun. Takhle si radí muži jak obelstít nás, naivní ženušky:

 • Neodskakovat v době a do míst, pro kterou nemám věrohodné vysvětlení. Náhoda je svině, auto může zahlédnout kdokoliv – kamarádka, tchyně aj. Totéž časově. Vždy si připravím, důvod proč sem byl tam, kde sem mohl být viděn.
 • Správná ťapka není cítit jak parfumerie na 10 metrů, jinak raději otočka.
 • Pro komunikaci zásadně a pouze speciální tajný mobil.
 • Auto odstavovat pouze na místech, kde je jeho přítomnost možno rozumně vysvětlit (parking v obchodním centru apod.).

Mladí kluci

Další početnou skupinou jsou borci 18 – 30 let. Ti vyhledávají služby starší zkušené ťapinky (tak nazývají lehké dívky), chtějí si prostě jen nezávazně užít se zkušenou ženou. Nemusejí pak přemýšlet, jak se své oběti zbavit a vysvětlovat, proč se neozvali. Tito kluci jsou ochotní obětovat 5 – 10 tisíc měsíčně.

Mladí kluci
Mladý kluk raději využije služby starší zkušené kurvičky. Možností na výběr je celá řada, je libo trochu macatější?
zdroj: pinterest.com

Jak muži chápou prostituci

Přidávám komentář jednoho z uživatelů stránek pro „norníky“ (tak si říkají borci, co si platí štětky).

 • “Jel jsem z Chomutova do Teplic a domů do Práglu. Před Bílinou – odbočka na parkoviště v lese stála už z dálky viditelná bloncka. Zajel jsem se tam na ni kouknout blíž a nebyla marná. Blond mikádo, tak 30-35, ne moc vysoká, sice pár kilo navíc, ale žádný zásadní špek z ní netekl. Vzal jsem ji na orál (300). I na ten orál se svlíkla do pasu. Krásný kozy (4 na 35 krásně pevný). Kouř dobrej. Docela hluboko, rukou tomu moc nepomáhala, snažila se. Přidal jsem ještě tři kila a šli jsme na sex. Svlíkla se do naha, opřela se o strom. Nádherně mazala. Udělal jsem se jí dovnitř, bez gumy sice za malý příplatek, ale stálo to za to. Příjemná zastávka, pokud budu mít cestu a kliku (není tam každý den) hodně rád zastavím. Na Prahu super cena i zážitek.”

Jsi fakt borec!!!

Tak to jsi opravdu frajer, ještě se všem pochlub, jaký jsi „ubožák“. Nechci nikoho urážet, vlastně je to každého věc, ale něco takového mě může vytočit do běla. On přefikne šlapku bez ochrany a ještě se s tím chvástá. To, že podobně se do ní udělalo možná deset dalších zoufalců před ním, mu nepřijde ubohé. O hygieně radši ani nemluvím. Už vidím, jak si někde v roští otře frndu vlhkým kapesníkem a hurá znovu na krajnici.

Špinavé fetky

Ale jsou tu i tací, kteří mají negativní zkušenosti, ovšem odradit se nenechají. Ošoustají i špinavou zfetovanou cikánku, protože když už si ji zaplatili, tak ji přeci nenechají odejít. Podobné zkušenosti má i tento uživatel:

 • “V Teplicích na „známé“ Nádražní ulici u benzínky ONO stála jedna tmavší černovláska. Řekl bych tak 20-24. Vykouří mi ho prej jenom s gumou. Tak je šla koupit a chtěla po mně ještě peníze. Moc nemluvila, a když jsme šli na ono místo, tak se trochu motala a kulhala na jednu nohu. Řekl bych, že byla vyhulená a to docela dost, čehož jsem si předtím vůbec nevšiml. Tak divně se smála. To už sem jí chtěl poslat někam, ale já se prostě nedokážu ozvat. Asi mi hormony zatemnily mozek. Když se jala konečně kouřit, nasadila gumu, byla trochu neohrabaná, horší jsem nezažil. Pak se trochu rozjela tak sem se přemohl a bylo po všem. Pak jenom Ahoj a byl sem rád, že sem od ní pryč. Jinak 400,- v prdeli a zkaženej den.”

Alespoň použil ochranu. Každopádně je to hnus.

Další negativní zkušenosti norníků:

 • “Pánové byl jsem u dámy v paneláku u železniční nemocnice. Tlustá jako jateční prasnice. Vagínu jako vjezd do pískovny. Výkon tak 4. Litoval jsem, že jsem to nevzdal. Opravdu promrdaný prachy!!!” Bez komentáře!
 • “Konečně jsem po dlouhýýýý době zmerčil dobrou kundičku v Mostě, na hlavní silnici Chomutov – Teplice. Stály tam 2 cikánky, ta jedna polobílá, tlustá a hrozná vzhledově, ta druhá hezká v obličeji, štíhlá, prsa cca 2, velké oči, menší, věk prý 18 let (a vypadá to, že i zná zubní kartáček, což u holek z ulice nebývá zvykem). Tak jsem jí prubnul za 500,- Kč. Kouřila celkem dobře, cucala se a nechala si to stříknout do pusy, ale nepolyká. Spokojenost celkem byla. Škoda že má na sobě ty jejich hrozný hadry, (šusťáky) protože to jí fakt sráží vzhled. Telefon bohužel nemá. Tak jí někdo kupte telefon a hoďte sem na ní číslo, protože bych jí chtěl ještě testnout znovu. PS: Řekl bych, že to dělá velmi krátce.”

Privát, ulice, či erotický klub?

Podle statistik muži nejvíce preferují návštěvy privátů. Vyberou si děvče na internetu, kde jsou fotografie možných děvčat (většinou se jedná o studentky, které si takto přivydělávají), fotografie privátu, kde se sex bude odehrávat, nabízené služby, ceník, adresa, provozní doba a další cenné informace, které pomohu vybrat si tu nejlepší společnici. Tady mají alespoň sprchu a slušné prostředí, tak podobně to funguje i v erotickém klubu.

Pouliční šlápoty
Pouliční šlapky, to je trochu tvrdší oříšek, tady bych si obzvlášť dávala pozor!
zdroj: pinterest.com

Pozor na pohlavní choroby

Po přečtení názorů a zkušeností mužů, kteří sex s prostitutkami mají jako koníček (a že jich není málo), jsem si udělala nepěkný obrázek a přiznávám, že jsem zklamaná a znechucená. Vím, že se najdou i pěkné, čisté, milé a šikovné ťapinky, pro ty, kteří jsou ochotni připlatit si kvalitu, ale pořád nemůžu přijít na to, proč to dělat, proč za sex platit nekřesťanské peníze. A to jsem zde ještě nezmínila možnost přenosu pohlavních chorob. Opět zkušenost jednoho norníka.

 • “Upozornění, v Londýnské ulici je syfilis, má ho tam jedna čubka, bohužel se od ní nakazil náš kolega, teď se léčí i jeho manželka a on sám také, zatím zdar norničení.” Jak k tomu přijdeme my, nic netušící manželky a partnerky. Ještě, že můj manžel je tak šetřivý, raději by si uřízl přirození, než aby si zaplatil štětku.

Nachytán s prostitutkou

Chlápek v Oklahomě tajně sleduje auta, kam nastoupí šlapka a pak je natočí při akci. Koukni, jak reagovali při přistižení.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • VIKTOR

  Pral bych sy aby se to otočilo. A jsem sy naprosto jisti že by se delo c vama to sami co tet s nama

 • VIKTOR

  A vubec ženy co vy vite o mužkych touhach??? a kdyš jo tak proč dovadite chlapy do toho aby chodily za šlapkamy, a pak tady kecate jaki je to hnus. Delajte tak aby ti muži za šlapkama nechodily. Jenže to je pak težki kdyš vy nato kašlete a pak pomluvate jak šlapky tak muži

 • VIKTOR

  Přečetla jsem snad několik stovek diskusí, abych se
  trochu vžila do kůže naší mužské populace a pochopila, proč jsou ochotni
  vyhazovat neuvěřitelné sumy za prostitutky, když nadržených paniček a
  sexu chtivých puberťaček, které roztahují nohy na požádání a zadarmo,
  jsou plné bary. TAK NA TO MUSIM REAGOVATÝ A KDE JSOU TI SEKSU CHTIVI CO??????????? KDYŠ NEJSOU UNAVENI TAK BOLI HLAVA KDYŠ NEBOLI HLAVA TAK CHCE TROCHU KLIDU A TAK DALE , a CO SE TYKA PUBERTAČEK NA DISKOTECE TAK DOKUD NEOŽEREŠ TAK NEDA. KDYBY JSTE ŽENY FAKT BYLY TAK SEXU CHTIVI JAK TADY UVADITE TAK ŠLAPKY JSOU BEZ PRACE A TAK ZVANA PROFESE ŠLAPKA ZMIZI

 • M.

  Dej mi mejl, domluvíme se a kouknu se na tebe, mám vážný zájem…

 • M.

  Opravdu mne začíná vytáčet to co si lidé myslí o prostitutkách. Dělat článek pouze z toho co vytáhnete na norníkovi (pozn je to web pro “muže” kteří za co nejméně chtějí co nejvíce a dle toho co jsem četla bez sebemenšího slušného chování) je zavádějící a hloupé. JÁ JSEM PROSTITUTKA. Vše dělám s ochranou, každé 3 měsíce chodím na testy, odvádím daně. Ale v jejich sekci mne nenaleznete jelikož pro ně nejsem atraktivní a jsem příliš drahá…. a koneckonců neudělám pro ně nic co mi není příjemné.

 • blankovska

  naprosto souhlasím, prostituce je hnus, jinak super článek.

 • Pufflie

  Tento článek se mi líbí, je zajímavý, čtivý, správně dlouhý a o něčem! Fakt mě to dostalo… nejvíce si přidělávají studentky. Je to fakt děs, že i vzděaná vysokoškolačka takto klesne. A bez ochrany? Bože můj! Nechápu…