Neumíme si představit bez nich život, ale i tak na nich vidíme chyby, které mnohdy neumíme překousnout. Co vlastně hledáme od muže a co na jejich chování milujeme?

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Zeptali jsme se čtenářek, co je nejvíc na mužích štve, a z čeho se jim podlamují kolena. Otázku, kterou jsme položili třem čtenářkám, zněla takto: Které vlastnosti u mužů ti nejvíce vadí, které opravdu nesneseš? Co očekáváš od svého muže snů a jak bych měl vypadat pan Božský?

Ženy a muži

Kateřina M.

Opravdu nesnáším samolibost, potřebu byt stále středem pozornosti. Zbožňuju, když se chlap umí za svoji ženu postavit, když je gentleman, ale zase se to nesmí přehánět! Věcný romantik není zas tak sexy, jak si hodně lidi myslí. Můj dokonalý chlap mě musí respektovat, taká jaká jsem. Někdy praštěná, náladová, spontánní, tak jako já ho budu brát s jeho podivnůstkami a vrtochami, tak i on musí mě! Co se vzhledu týče, nemam vyhrazeny typ, ale ujíždím na pevných zádech a lopatky u chlapů, když jsou v pohybu.

Michaela M.

Úplně nejvíce nesnáším na mužích, když vidí, že nám něco ženám je, ale přesto se zeptají: “Stalo se něco? Je Ti něco? Děje se něco..” I přesto, že jim odpovíme, tak aby pochopili, že nám něco vadí, ptají se stále dokola. Nerozhodnost, nesnáším lež. Já už jsem svého pana Božského našla, což znamená, že by měl mít charakter a vlastnosti stejné jako on. Být pozorný, všímavý, milý, stejný smysl pro humor jako já. Abych se s ním cítila v bezpečí a měla tu jistotu, že se na něj můžu kdykoliv obrátit.

Kaťa K.

Chlap má být v první řadě gentleman, to myslím imponuje každou. Také by měl být charakterní a spolehlivý. Nejdůležitější vlastností je pro mě určitě smysl pro humor, musí mě rozesmát, musí mě bavit. Nejhorší vlastností je určitě namyšlenost a ufňukanost. Zaručeně mě odradí srabi, kteří se neumí postavit problémům čelem a lháři. No a pan Božský? Ten se pozná lehce – je to tak okouzlující chlap, že mu odpustíme mu nakonec i ty špatné vlastnosti. Každá z nás vidí svého „“pana Božského“ odlišně, ale při anketě se čtenářky nejvíc shodly na tom, že od muže očekávají smysl pro humor, gentlemanství a pocit bezpečí. A co vy očekáváte od svého muže snů?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář